Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 22 maja 2012, 18:32
pisanka, tak 5h sprzątałam, a potem poszliśmy na frytki i później do sklepu, no coraz lepiej 8) Tylko zmęczona jestem i nadal mimo wszystko jakaś przybita, wypruta z emocji. :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez Adam Smith 22 maja 2012, 18:35
Ten dzień akurat nie był taki zły , ale dobry też nie .
Adam Smith

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 22 maja 2012, 19:05
Najpierw w Włocku pobiegłam oddać pracę.Oczywiście musiałam się pytać o drogę.Poszłam do biblioteki okazało się że czynna od 10-tej.Następne km w nogach.Potem praktyka,wypiłam tylko kawę i wyszłam do psycholog.Oczywiście pobłądziłam z lekka i nadrobiłam kolejnych km. Z powrotem kawałek drogi do biblioteki.Dalej na praktykę.Na praktyce zrobiłam w połowie wieniec, z drutowałam kwiaty-wreszcie mi się to udało,liście,podlałam kwiatki,pomalowałam szarfę i biegiem na autobus.Okazało się,że autobus nie dojeżdża teraz do mojej miejscowości.Na szczęście kolega się zaoferował,że mnie odwiedzie bo i tak miał dziś być u mnie z tym,że trochę później.Poszliśmy na spacer-następne km.Teraz odpoczywam.Nogi mam obolałe.
Na terapii dostałam ze 3 słownie kopniaki za to,że nie pracuje nad sobą typu nie rysuje mandal,nie wyładowuje się na poduszce a potem takie rzeczy się dzieją jak ostatnio.Kolejny kopniak za nieodpisanie na smsa.Kolejny za mieszanie alkoholu z lekami.
Dzień pełen wrażeń,czyli udany,jak dla mnie. :D
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 22 maja 2012, 19:52
Mój dzień;
a)zakupowy szał,
b)robienie obiadu,
c)przygotowanie się do terapii na jutro,
d)relaksacyjna kąpiel z solami,
e)malowanie pazurków,
f)buszowanie po forum :D
Innymi słowy-dzien można zaliczyć do udanych :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 22 maja 2012, 19:59
Bellatrix, Kasiu to super. Oby takich dni było, jak najwięcej.

Ja sobie dziś zrobiłam wolne od pracy i wydaje mi się, że była to dobra decyzja.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 22 maja 2012, 20:05
Laima, Bellatrix, super :D oby wiecej takich dni
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 22 maja 2012, 20:08
Laima, o to rzeczywiście intensywnie
u mnie też pozytywny, zajęty dzień, dojazd na rozmowę w spr. pracy 45 min. rozmowa 1, 5 godz. powrot, zawieżliśmy kumpla na pogotowie to ręke złamał, dom, robienie obiadu, kawa mrożona i lody na ogrodzie i opalałam się z kumpel,a szkolenie z psami, powrót, sprzzątanie, :shock: tyle

-- 22 maja 2012, 19:09 --

kornelia_lilia, to dobrze, że tak uważasz ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 22 maja 2012, 21:51
dominika92 napisał(a):pisanka, tak 5h sprzątałam, a potem poszliśmy na frytki i później do sklepu, no coraz lepiej 8) Tylko zmęczona jestem i nadal mimo wszystko jakaś przybita, wypruta z emocji. :bezradny:

super super super :))) dumna z Ciebie jestem :**

Laima, Bellatrix też super :)

a ja dzisiaj rano do pracy, w pracy w sumie był fajny dzień, chyba zaczęłam integrować się z ludźmi z pracy, sporo rozmawiam, jestem nawet jakaś taka całkiem aktywna, odebrałam kolejny telefon od nieznanego numeru, potem pojechaliśmy z moim P do Ikei wymienić syfon do zlewu w kuchni, kupiliśmy deskę do prasowania i ogólnie jestem zadowolona :) chociaż zmęczona :) zaraz wieczorne SPA :D

a jutro pierwsza od lat wizyta u psychiatry!!!! O_O boję się boję się boję się

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 22 maja 2012, 23:57
pisanka, dzięki kochana :)

no widzę, że Ty też postępy robisz :) a co z rozmową ?? poszłaś?? :)
a z wizytą dasz radę, silna dziołcha jesteś :D

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 23 maja 2012, 09:14
wczoraj po powrocie z ośrodka padłam, było strasznie, strach przed ludzmi mnie trzyma i koniec :-| :hide:
moj terapeuta ma dzisiaj rozmawiać z moim ojcem :roll:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Stylow 23 maja 2012, 17:15
Zrobiłam badania, złożyłam podanie do szkoły. Fajno fajno. :)
Stylow

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 maja 2012, 17:22
Mirabeleee, super
cały dzień czekam na telefon ,,...nie dzwonią
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Stylow 23 maja 2012, 17:24
amelia83, dzięki. A co jest?
Stylow

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 maja 2012, 17:26
byłam na 2 etapach rekrutacji w spr. pracy i jakbym się dostała do dzis mieli zadzwonić
M. Luther King

Sortuj wg