Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 15 maja 2012, 10:18
info, to było w nocy, dzień się dopiero co zaczął ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez info 15 maja 2012, 10:28
wiem, ale wiesz złe wspomnienia wracają ...

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 15 maja 2012, 11:16
info, wrcają, ale trzeba je odpędzać i nie spisywać od razu dnia na straty :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez info 15 maja 2012, 11:33
Dnia nie spisuje bo piekę własnie szarlotke, ale boje się o wieczór. Nienawidze ataków wtedy myśle, że zaraz bedę miała jakis zawał i umre. P.S. moj sposob na zycie to www.ilovebake.pl ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 15 maja 2012, 11:34
info, ale pyszności :105: rozumiem, że się boisz, ale im więcej będziesz się tym zamartwiać, tym bardziej prawdopodobne, że tak się nakręcisz, że faktycznie tak będzie..zajmij się pieczeniem tych pyszności i podrzuć coś dobrego :105: :105:

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 15 maja 2012, 11:49
info napisał(a):Dnia nie spisuje bo piekę własnie szarlotke, ale boje się o wieczór. Nienawidze ataków wtedy myśle, że zaraz bedę miała jakis zawał i umre. P.S. moj sposob na zycie to http://www.ilovebake.pl ;)

ale cuda tam są, zastanawiam się co tu upiec....zaraziłeś mnie tym sposobem na życie.A to Twoj stronka?? Twój blog?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez info 15 maja 2012, 11:52
Tak to mój niedawno założony blog. Niestety przed nerwicą robiłam zupełnie coś innego, ale choroba zupełnie mnie zmieniła :) I teraz blog jest moją radością

-- 15 maja 2012, 10:55 --

Pomimo tego ze w nerwicy powinniśmy sie skupiać na pozytywach to wiecie jak założyłam bloga i doznałam mega radochy i adrenaliny to emocje za duże zaczęły mnie niszczyć :( Po prostu paranoja. nie mogłam zasnąc, miałam nudności poranne i teraz ten atak. No nic zobaczymy co będzie dalej z bloga nie zrezygnuje bo to teraz moje pocieszenie :) Tylko zeby było mozna jakoś tak emocje tonowac.

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 15 maja 2012, 17:06
byłam w ośrodku, u psychiatry, jak co tydzień, p. doktor dołożyła mi kolejny lek do zestawu :hide:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 15 maja 2012, 17:12
wstałam poszłam na 40 min z psem, potem terapia, potem sprzątanie, kąpiel, czytanie, potem 40 min z psem, potem bazar, spożywczy, kosmetyczny i wstawiłam zupę jarzynową i mam jakieś 20 min na odpoczynek potem idę ją kończyć :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 15 maja 2012, 17:54
znów leze cały dzień, trochę jednak na spacerku byłam :bezradny:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 15 maja 2012, 20:52
Cały dzień nauki+ dwie rundy po lesie i okno umyłam u siebie w pokoju po psich noskach.Jestem padnięta.Mama zauważyła,że mam oczy opuchnięte.Idę już spać-z kurami,ale od 4 rano na nogach.
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez .Kinga. 15 maja 2012, 21:01
praca, praca praca... przede mną 10 egzaminów... :hide: :hide:
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 15 maja 2012, 22:10
.Kinga., powodzenia ;) ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 16 maja 2012, 09:22
nie wiem co mam robic dzisiaj, moj terapeuta zaproponowal mi zebym robila sobie codziennie plan dnia, ale ja nie mam na nic sily :-|
coma

Sortuj wg