Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 16 kwi 2012, 17:18
booboo, u mnie też jest spora zależność między pogodą a samopoczuciem. Aczkolwiek nie aż taka jak u Ciebie ;) Trzymaj się. Już podobno będzie coraz lepiej :smile:
pisanka, miałaś po prostu okropnego pecha :( ta służba zdrowia potrafi doprowadzić człowieka do szału
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez Michuj 16 kwi 2012, 17:26
Muszę intensyfikować poszukiwanie pokoju w Poznaniu, co by się wyrwać z tego piekiełka, zwanego domem rodzinnym :/
Loża szyderców

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 16 kwi 2012, 17:39
booboo, pewnie nerwica ;) my, nerwicowcy, różnie reagujemy na różne symptomy, także na pogodę. Niebawem ma być ładnie. Trzymaj się :smile:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 16 kwi 2012, 17:59
Wyszłam dziś z domu, dopiero wróciłam także jest nieźle.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 16 kwi 2012, 18:45
Lady Em. ale to zawsze mi się trafia! Wtedy jak szłam na badanie krwi to nagle okazuje się, że muszę płacić, a teraz głupie baby nie chcą mnie przyjąć, bo nie mogą same powiedzieć, że od dwóch dni według nich nie mam ubezpieczenia, i nie chcą wydać mi karty mimo, że chodzę tam od miesięcy, wiedzą, że się leczę stale, a nie jednorazowo, mieszkam obok i mogłabym im jutro donieść co tylko chcą! NIE I JUZ K*RWA W DUPĘ MAĆ.

ale już mi lepiej. spałam pół dnia i dopiero się obudziłam. w czwartek rano pójdę i jak okaże się, że znowu coś nie tak to nie wiem co zrobię. no i smutek, bo mój lekarz jest tutaj tylko do lipca, a potem odchodzi gdzieś daleko :( a jako jedynego go polubiłam i zaufałam. bez kitu pierwszy lekarz w moim życiu, który jest ok.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 16 kwi 2012, 18:50
byliśmy z psami w lesie, w rzece się kąpały... , wcześniej zrobiłam pyszny obiadek makaron z sosem plus kurczak, pieczarki por, brokuły i przyprawy mniamm :yeah: ; za chwilkę jedziemy do sportowego sklepu kupic materac, karimatę itp. na wyjazd majówkowy jedziemy do Berlina 4 -5 dni + atrakcje po drodze :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 16 kwi 2012, 21:13
Zamówiłem dwa opakowania Modafinilu w USA dzisiaj na trackingu pojawił się komunikat :
Record item customs information (Inb)
Retention reason : Other
Paczka jest w Warszawie, jest możliwe żeby Urzad Celny zatrzymał ta przesyłkę?

No tak, na polskiej stronie jest napisane "zatrzymane w cle" a w szczegółach " przyczyna niedoręczenia nie ujęta w klasyfikacji"

wie ktoś co dalej :bezradny:
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez wiola249 16 kwi 2012, 21:34
Praca, po pracy biegiem na busa, na 10 minut do domu zjeść zupę i ubrać dodatkową bluzę i znów na przystanek na terapię w jeszcze innej miejscowości. Po sesji w drodze na przystanek (kawałek spory jest), z papierosem w ręce, spotykam poraz trzeci chyba sekretarza urzędu gminy i jednocześnie kierownika tego referatu (mieszka gdzieś tam chyba), gdzie miałam staż 2 lata temu. Tym razem zagaduje mnie i pyta skąd tak tu chodzę, czy gdzieś tu pracuję. Na co ja, nie umiejąc wymyślić nic na poczekaniu i kłamać tak w ogóle, mówię: 'eee, z terapii', on: 'aha", ja:'trzeba leczyć tą nerwicę!' i się śmieję. No co za łoś ze mnie, jak ja cos palnę :P No to teraz będą w gminie na wsi gadać. Reszta drogi na autobus upłynęła w śmianiu się z siebie. W autobusie spotkanie znajomej z podstawówki, jakaś gadka, potem dom, kolacja, net, kąpiel, teraz herbata i net. I tak wyglada dzisiejszy dzień.
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

Mój dzisiejszy dzień

przez SadSlav 16 kwi 2012, 21:41
wiola249, nie nudziło się Tobie przynajmniej :P
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Mój dzisiejszy dzień

przez wiola249 16 kwi 2012, 21:57
SadSlav, Co prawda, to prawda :P Nuda to to, co od dłuższego czasu wykańcza mnie najbardziej ;) Tak że wszystko dobre, byleby się nie nudzić i nie myśleć tyle :P
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 16 kwi 2012, 22:42
pisanka, ech. A nie mogłaś im donieść ubezpieczenia kiedy indziej? Wredne babska :evil:
Współczuję Ci. Wiem co czujesz, bo miałam także swoją ulubioną panią gin. i ona niestety też sobie odeszła hen, daleko :( a teraz nie mogę się zdecydować na wizytę bo zwyczajnie nie mam zaufania do innych :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 16 kwi 2012, 23:08
Zupełnie niezły...wszystko kręci się wokół malutkiego stworzonka, które u nas zamieszkało...
Kręgosłup cały czas daje znać o sobie..jednak :( Okropnie mnie to denerwuje..
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez beti19 16 kwi 2012, 23:19
był nawet niczego sobie, do momentu gdy wróciłam z pracy i przeprowadziłam dośc ostrą dyskusję z córką,
chodzi do 2 klasy LO i ma duże zaległości, bo się nie uczy a większośc swojego czasu spędza w kościele,
codziennie na msze św.chodzi, udziela się jako animator na OAZIE i ma tyle obowiązków z tym związanych,
że szkoła jest na szarym końcu.
Oceny z maty : 1,1,1,2 - masakra ...... przecież z takimi ocenami to raczej powtarzać rok można, a moja córka
na to:
- nie mamo bo w tamtym pólroczu miałam 3 więc średnia wyjdzie mi na 2 tzn. że przejdę
nie wiem dlaczego, skąd się wzięło to myślenie mojej córki, byle zaliczyć tą szkołę
tak mnie teraz zdenerwowała, że chyba nie zasnę
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 16 kwi 2012, 23:26
Lady Em. no właśnie nie :< mówiłam, żeby dała mi kartę, że ubezpieczenie doniosę jej jutro, że nie wiedziałam, przecież widzi, że jestem pacjentem od jakiegoś czasu i że jeśli nie doniosę jutro to może obciążyć mnie kosztem za wizytę itd. ale NIE. trzeba wpierdalać PĄCZKA i nie zawracać sobie dupy pierdołami. BO NIE. a ja nie mogłam zapanować nad sobą i się rozryczałam, spanikowałam, dobrze, że mój narzeczony był ze mną to mnie trochę uspokoił. :/ ale wredne cholery są wszędzie :<

Sortuj wg