Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 mar 2012, 19:46
Lady Em. ja też chce taki dzien!!! :)

ja rano do pracy, potem miałam podjechać sama autobusem do koleżanki ze szkoły po notatki, i miała mi je dać jej współlokatorka, bo koleżanki nie było. współlokatorki nie znałam osobiście, więc wyobrażacie sobie mnie jadącą samą autobusem odebrać coś tam od obcej osoby w cudzym domu? wpadłam w panikę, że zwymiotuję w autobusie, więc wiadomo włączyły się moje schizy związane z wymiotowaniem, w międzyczasie zjadłam całe palce -_- oczywiście notatki wzięłam, wszystko spoko, ale ile ja się przed tym nerwów najadłam :/ wróciłam spacerem do domu by teraz przeżywać, że jutro i w niedzielę mam szkołę, w której nie byłam od 1,5 miesiąca i kompletnie nie wiem co się tam dzieje, nie mam napisanych żadnych prac, i zasadniczo będę świecić oczami i udawać, że wszystko jest ok, a ja jestem taka biedna, bo ja przecież nie wiedziałam. to będzie ciężki weekend. dobrze, że poniedziałek i wtorek mam wolny :P będę odreagowywać :)

Mój dzisiejszy dzień

przez marcol13 23 mar 2012, 20:37
Ludzie....

Co tu dużo mówić,wracam.Rzuciłem anafranil choć brałem tylko 25mg i do psychiatry nie chodże gdyż uwazam że sam sobie z NL dam radę.I tu się mylę.Często patrząc w lustro nie poznaję sam siebie.Lęki wieczorem się nasilają.Mam tak głupie myśli że masakra.Ostatnio czytałem artykuł o słońcu.Wyobraziłem sobie że jest tak wielkie i mnie przygniata oczywiście doszedł nieziemski lęk.Albo oglądając zjazd na roller costerze(kolejce górskiej) na youtube.Też dech mi w piersi zaparło.A co dopiero jakbym jechał? Zawał murowany.Na mieście jestem tylko rano kiedy wszyscy są w szkołach,pracach i mało ludzi jest.Po południu za nic nie wyjdę.Kiedy patrze na fotki moich znajomych na facebooku jak to oni się dobrze bawią przy piwku,skunie,na studniówkach,wieczorami na mieście,szczerze? aż się żyć nie chcę.Jestem taki młody a życie ze mnie ulatuję.Miałem iść na prawko...nie ma żadnych szans,jest ta blokada w psychice.I nie mówcie mi że mam uwierzyć w siebie,brnąc dalej mimo przeciwności,podnieść się bo to jest po prostu śmieszne.Ja tak nie umiem.Ile ja bym dał żeby przenieść się w czasy dzieciństwa,gdzie nie było żadnych problemów,zero lęku tylko strach jak rodzice wracali z wywiadówki z podstawówki :))) bez głupich myśli,żyć normalnie jak kazdy inny,na lajcie iśc przez życie.Kurna nawet jakbym był najbogatszym człowiekiem świata oddał bym całą fortunę za zdrową psychę bez nerwicy,blokad.Naprawdę nie życzę nikomu takiego stanu,gdzie tylko się boisz,lękasz,cały się trzęsiesz.Moi kumple mają problemy typu-nie mam zadania na matme,kasy na browar,szlugi.A ja? Tylko taki czy dożyję następnego dnia...

Mój dzisiejszy dzień

przez Absinthe 23 mar 2012, 20:47
Co do dnia-pozytywny.Prawie.
marcol13, no więc,trzeba zacząć chodzi z powrotem do psychiatry.Ja też byłam mądra,że sobie dam sama rade.Tylko w większe g*no. się wkopałam...
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez marcol13 23 mar 2012, 20:56
Absinthe,

"Większe g**no" powiesz coś więcej? Co ci się przytrafiło?

Mój dzisiejszy dzień

przez petra 23 mar 2012, 21:07
hmm... własnie sie obudziłam, przespałam z przerwami cały dzien, teraz sie wybudzam na dobre, jestem głodna i chyba cos ugotuje :D
petra

Mój dzisiejszy dzień

przez Absinthe 23 mar 2012, 21:26
Choroba się pogłębiała.Z początku,jak się dowiedziałam,co mi MOŻE być(nadal nie ma pełnej diagnozy,bo oprócz nerwicy coś mnie jeszcze nęka to na razie ustalono) udawało mi się wygrywać "jakoś" z atakami(tj.przetrzymywać je,nie dzwoniąc na pogotowie,czy biorąc jakiekolwiek leki).Potem już były takie silne,że potrzebna była hydroksyzyna którą mi przepisała neurolog,bo z badań wynikało że nie mam tężyczki a miałam takie chwile,że nie mogłam nawet wyjść z domu,długi czas nękało mnie silne uczucie "derealizacji"czułam sie tak,jakbym była w innym wymiarze,świat wokół mnie był nie prawdziwy(Do dzisiaj,jak mam gdzieś jechać dalej poza miasto od samego myślenia, dopada mnie się atak).Pogłębiała się depresja,przestałam potrzebować ludzkich kontaktów,ludzie mnie irytowali,najlepiej się czułam sama leżąc w łóżku albo jeszcze lepiej kiedy spałam.Każda inna chwila dla mnie to koszmar.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 23 mar 2012, 23:43
Słucham sobie Evelyn, Clan Of Xymox leżąc w łóżku w hotelowym pokoju a obok mnie biba na całego :D Już ich widzę rano :hide: Połowę dnia spędziłem w basenie, póžniej spacer z dziećmi, dobra kolacja. Nie wiedziałem, że słuchanie muzyki może być tak relaksujące i przyjemne :yeah:
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 24 mar 2012, 02:02
Nie był aż taki zły...ciekawe jaki będzie kolejny...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 24 mar 2012, 02:08
Bellatrix, ta ciekawość to nadzieja ..... dla której warto zyc i wciąż sie starac :*
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 24 mar 2012, 02:11
Abstrakcja, no coś w tym jest ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 24 mar 2012, 10:02
Abstrakcja zgadzam się :))

u mnie dzisiaj póki co fail od rana - mogłam się wyspać do 10, a obudziłam się o 7 i nie mogłam wstać -_-

teraz szykuję się na 12.00 do szkoły i składam swój los w ofierze przeznaczenia, bo nie było mnie tam od trzech zjazdów i nie mam ani jednej pracy napisanej, totalne nieprzygotowanie. Jak ja mam skończyć szkołę za 3 miesiące? niech dzieję to co musi. najwyżej pozjadam sobie palce.

Mój dzisiejszy dzień

przez cowboy 24 mar 2012, 11:58
dziś dochodzę do siebie po kiepskim wczoraj. muszę podjąć jakieś wyzwanie, żeby zamazać wczorajszy atak. po czterech super dniach, nagły kiepski dzień powoduje ból egzystencjalny i zniechęcenie.

Mój dzisiejszy dzień

przez Michuj 24 mar 2012, 12:42
Co by tu ze sobą zrobić :bezradny:
Loża szyderców

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 24 mar 2012, 12:50
Michuj, zrób se dyskotekę :D :P
coma

Sortuj wg