Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Tygryska 18 sie 2007, 12:51
Ja mam dzisiaj zły dzień :(
Wczoraj było tak dobrze...Dzisiaj zamykam się w swoim swiecie, w swoim żalu i złości, nie mam siły ani ochoty z niego wychodzić :( Z jednej strony potrzebuję czyjegoś ciepełka, przytulenia a z drugiej mam ochotę na wszystkich warczeć. Niech ten weekend już minie...

przez depresyjny86 18 sie 2007, 20:13
A ja dalej czuje się świetnie :D :D :D
:)

przez IceMan 18 sie 2007, 20:16
Darek chyba od pewnego momentu się nastrojami zamieniliśmy :lol: nie no doły łapię co wieczór... ale będę z tym walczyć bo nie mam zamiaru się dać - taki łatwy to ja nie jestem :twisted:
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Felicity 18 sie 2007, 20:23
Jest sobota, a ja siedzę w domu. Normalka, od bardzo dawna prawie wszystkie wieczory i weekendy spędzone w czterech ścianach...Jest koncert...a ja nie mam nawet z kim pójść...jak zwykle.Nie muszę chyba pisać, jak się czuję ze świadomością, że ludzie się bawią a ja marnotrawię swoje najlepsze lata...

A dzisiejszy dzień to :
LĘK i BÓL

I nie zanosi się na to aby było lepiej. Chyba sięgnęłam dna.
Szukam Nadziei.

przez IceMan 18 sie 2007, 20:25
Felicity napisał(a):Nie muszę chyba pisać, jak się czuję ze świadomością, że ludzie się bawią a ja marnotrawię swoje najlepsze lata..

Znam to... zacznij od wychodzenia do tych ludzi - ja innego wyjścia w tym nie widzę
Przyjaciel forum

przez Felicity 18 sie 2007, 20:29
Racja, tylko że nie bardzo mam z kim...co naprawdę jest problemem...i ogromnie boję się ludzi a co za tym idzie, nie potrafię wyluzować i dobrze się bawić.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:32 pm ]
Piotrek napisał(a):ja innego wyjścia w tym nie widzę

No to chyba rzeczywiście jestem skończona...
Szukam Nadziei.

przez .Tomek 18 sie 2007, 20:45
Felicity napisał(a):Chyba sięgnęłam dna.

Dna sięgają Ci co poddają się i odchodzą ze świata żywych. Ty tu jesteś więc do dna Ci jeszcze daleko. Cóż mogę powiedzieć, też nie mam z kim wychodzić, mam praktycznie tylko 2 kolegów do których mógłbym pójść, pogadać czy coś porobić ale po prostu mam fobię społeczną i bardzo rzadko mi się to udaje przełamać. A jak myślę o tłumach ludzi na mieście to brr.... I jak już Piotrek napisał "zacznij od wychodzenia do tych ludzi" nie koniecznie musisz mieć z kim wychodzić. Wychodź to może znajdziesz kolegę, koleżankę :) Zaczniesz się z nimi spotykać :) Wiesz, jak nic nie robisz nic się nie stanie. Od tak, lepiej nie będzie, niestety sami też musimy się wysilić [wiem, wiem to boli czasami :P ] :) Głowa do góry.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Pstryk 18 sie 2007, 21:31
.Tomek napisał(a):Dna sięgają Ci co poddają się i odchodzą ze świata żywych. Ty tu jesteś więc do dna Ci jeszcze daleko.

Najgorszą rzeczą, jest umrzeć za życia...
A ja chciałabym sobie odejść już. Cichutko. Samotnie. Bez zwracania na siebie uwagi. Jakby nigdy mnie nie było...
Pstryk

przez depresyjny86 18 sie 2007, 21:33
Felicity-wiesz w sobotnie,niedzielne i w ogóle w wieczory mam to samo...Wiem,że trace swoje życie siedząć w domu,gdybym mógł tylko z kimś wyjść....ale nie mam z kim...ale myśle,że kiedyś sobie to wszystko z kimś odbije.
Nie sięgnełaś dna Tomek ma racje.
Zobaczysz jeszcze przeżyjesz wiele wspaniałych wieczorów ;)
A ja chciałabym sobie odejść już

Nawet o tym nie myśl...
Jeszcze wszystko się w Twoim życiu ułoży<wiem wiem,że trudno jest w to uwierzyć ale tak będzie>
Ostatnio edytowano 18 sie 2007, 21:36 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez Felicity 18 sie 2007, 21:35
Dzięki ;) I Tobie życzę tego samego.
Najważniejsze mieć nadzieję...

bethi-nie myśl o śmierci. Odejdziesz, kiedy przyjdzie pora, najodpowiedniejsza chwila dla Twojego Zbawienia. Pozwól Bogu o tym zadecydować...
P.S. Umarłam za życia? No super...
Szukam Nadziei.

przez IceMan 18 sie 2007, 21:50
bethi napisał(a):A ja chciałabym sobie odejść już. Cichutko. Samotnie. Bez zwracania na siebie uwagi. Jakby nigdy mnie nie było...

już nie da rady... zbyt wiele ludzi poczułoby po Tobie pustkę...
Przyjaciel forum

przez Lukasz1987 18 sie 2007, 22:08
Dzisiejszy dzień minął, że tak powiem całkiem całkiem przyzwoicie, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze :)
Brak jakichkolwiek zbędnych myśli, zero lęków i co najważniejsze brak nudy.... to tak napisałem w skrócie... rozpisuje się tylko przy dniach lękowych :)

przez depresyjny86 18 sie 2007, 22:16
bethi napisał:
A ja chciałabym sobie odejść już. Cichutko. Samotnie. Bez zwracania na siebie uwagi. Jakby nigdy mnie nie było...

już nie da rady... zbyt wiele ludzi poczułoby po Tobie pustkę...

Myślę,to samo co Piotrek..

przez Felicity 18 sie 2007, 22:20
Lukasz1987
to tak napisałem w skrócie... rozpisuje się tylko przy dniach lękowych :)

Obyś miał jak najmniej do pisania ;)
Szukam Nadziei.

Sortuj wg