Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Michuj 09 lut 2012, 00:38
masakra... :(
Loża szyderców

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 09 lut 2012, 00:41
*Wiola*,
Wiolus a co Ty teraz masz na stwora wczesniej miałas strusia co prawda wykonywał podejrzane ruchy, ale mozna go było łatwo zidentyfikowac co to za istota a teraz :shock: , h ihi, ale fajny stwór, tylko podejrzanie ta noga macha :D .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 09 lut 2012, 00:44
tahela, Wiola jest chyba na etapie poszukiwania własnej tożsamości. :mrgreen:
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 09 lut 2012, 00:49
wujekEgonDaCiKlapsa,
Kurcze wyrazy wspólczucia, pewnie masz nie najlepszy nastrój, trochę szok po takiej diagnozie, tulam bo słowa sa zbyteczne w takiej sytuacji.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 09 lut 2012, 00:49
wujekEgonDaCiKlapsa, Nie poddawajcie się. Lekarze mówili o rokowaniach? Mojej babci nie dawali szans ale kobita się zaparła, pomogłem jej z mamą jak tylko mogliśmy i jest już 5 lat po operacji chemiach itp. i ma się świetnie !

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 09 lut 2012, 00:54
wujekEgonDaCiKlapsa, :(
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał1990 09 lut 2012, 00:57
wujekEgonDaCiKlapsa: To bardzo niedobra wiadomość...współczuję.... :( Popieram jednak jednocześnie Mightman, zawsze należy walczyć do końca!

tahela
Michał1990, dla mnie to dziwne , moim zdaniem terapie mogłby Ci opłacic wujek z AustraliI, którego na oczy nie widziałes, ale jest bratem poiedzmy Twojego dziadk ai nikomu nic do tego, z czym takim o czym piszesz pierwszy raz sie spotykam, chyba w innych osrodkach jest inaczej, popytAJ SIE ELEKTRONICZNIE LUB TELEFONICZNIE ZEBY CZASU NIE TRACIC NA ŁAŻENIE

pisanka
Michal, to nie ma znaczenia. idz do innego osrodka, albo sprobuj panstwowo. ja leczylam sie w prywatnym osrodku i ich gowno obchodzilo skad mam kase, a bylam niepelnoletnia. oczywiscie rodzice mi placili, ale dostalam kase do reki od nich, przychodzilam i placilam. w recepcji pani nie pytala czy to moje zarobione, czy ukradzione czy wyprodukowane :P

No a w ośrodku w którym byłem Pani psychoterapeutka stwierdziła że żeby terapia była skuteczna to muszą być jakieś zasady których trzeba przestrzegać i że ogólnie jest to dla dobra terapii. Najwyraźniej taki mają "styl" leczenia i jest to pewien element terapii, nie mam do nikogo o to pretensji no ale widzę po waszych postach że w innych ośrodkach można inaczej. W związku z tym zapytam czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry ośrodek w Katowicach, Krakowie lub ogólnie w okolicach Olkusza?:)

No i ogólnie może jeszcze opiszę swój dzień dzisiejszy. Dziś jest już nieco lepiej niż wczoraj choć i tak nieco gorzej niż w ostatnich tygodniach a już na pewno gorzej niż przedwczoraj. Nie mniej jednak jest nieźle, dziś pojeździłem na nartach biegowych w towarzystwie swojej dziewczyny, swojej siostry oraz koleżanki:) Było naprawdę fajnie, warto było jechać choć nie szło mi najlepiej:D No ale całe towarzystwo było początkujące:D

Pozdrawiam wszystkich!

Mój dzisiejszy dzień

przez ninja 09 lut 2012, 00:58
jakiś taki długi ten mój dzisiejszy dzień, egzamin kiepsko, potem przeleżałam pod kocem, a potem poszłam do kina i bardzo jestem z tego rada, siedziałam cała spięta, ale przynajmniej nie przez swoje myśli i problemy, a bohaterów :D co prawda potem jak wyszłam i zadzwoniłam do siostry to po kilku słowach miałam chęć się rozryczeć i potem w autobusie, ale teraz jest ok i nie myślę, ach, to naprawdę cudowne przestać na chwile myśleć ^^
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 09 lut 2012, 01:06
Sabaidee napisał(a):tahela, Wiola jest chyba na etapie poszukiwania własnej tożsamości. :mrgreen:

a to mi do głowy nie przyszło ,a le skoro tak mowisz to wierzę ci na słowo
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 09 lut 2012, 01:19
Sabaidee, tahela, Nie, ja po prostu ewoluuję, najpierw byłam strusiem chowającym głowę w piasek, potem strusiem , który pokazał ząbki, a teraz jeżem , który pokazuje swoje kolce ;)
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 09 lut 2012, 01:47
Chyba jeża nigdy nie widziałem :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 09 lut 2012, 07:50
to już dziś. :(
za 5 godzin będę już siedzieć u chirurga. :(
boję się. :(

-- 09 lut 2012, 06:53 --

pisanka napisał(a):ojej, ja muszę zmobilizować się i iść zrobić pantonogram, bo mam 4 ósemki do usunięcia :/ tyle, że one mi rosną w poprzek, więc to będzie masakra

to idź i nie zwlekaj jak rosną w poprzek, bo ja tak zwlekałam 3 lata i jak poszłam tydzień temu do chirurga to po obejrzeniu zdjęcia mi powiedział, że moje ósemki już mi zniszczyły trochę korzenie siódemek. :? mi całkiem poziomo rośnie jedna. jedna wyrosła prawidłowo. a pozostałe dwie wyrosły odrobinę, ale źle, nie mają miejsca i też pójdą na odstrzał...
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 09 lut 2012, 09:34
_asia_, Trzymam kciuki kochana:*
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 09 lut 2012, 12:20
Asia, to mnie trochę wystraszyłaś :/ pójdę koniecznie, bo ja też już kilka lat to odciągam. a wyszło to jak poszłam do ortodonty, bo dolna szczęka zaczęła mi się lekko wykrzywiać i myślałam, że aparat na dół pomoże. a on powiedział, że trzeba usunąć 8mki, bo zęby mi się nie mieszczą w szczęce i jak się je usunie to zęby same się rozejdą. ale ja tak okropnie się boję.. :/ zmobilizuję się i pójdę w tym miesiącu! :P

Sortuj wg