Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 06 lut 2012, 18:30
pisanka, :oops: jakoś zarabiać trzeba, ehh :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez Mic43 06 lut 2012, 21:27
pisanka, może poszukaj innej pracy.. nie wiem czy ta Ci da satysfakcje:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 06 lut 2012, 21:32
Ja to bym miał ubaw po pachy z takiej roboty :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Michuj 06 lut 2012, 21:43
Mój kumpel pracował jako wróżka Wiesia i miło wspomina robotę. Pisze do niego koleś z pytaniem: jakie padną liczby w dzisiejszym totku?
Po chwili zastanowienia odpisuje: niestety nie ma pan szczęścia do gier liczbowych :pirate:
Loża szyderców

Mój dzisiejszy dzień

przez Aria 06 lut 2012, 22:20
wujekEgonDaCiKlapsa hahaha :smile:

Ja dawno nie miałam tak wkur......... dnia :pirate:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 06 lut 2012, 22:27
ja to traktuję jak dobra beka, z racji, że uwielbiam psychologię to badam reakcje ludzi i prowadzę rozważania na temat tego czemu ludzie i jacy ludzie piszą takie rzeczy :P poza tym mam od razu warsztat kreatywny do szkoły :D (studiuję strategie reklamy i PR)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 06 lut 2012, 22:54
pisanka, mnie też takie sprawy interesują, masz rację, to może być ciekawe doświadczenie.....i to jest dowód na to, że we wszystkim można znaleźć i dobre i złe strony..

"Uprzedzenie jest kardynalnym przejawem ignorancji".
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 07 lut 2012, 12:37
dokładnie ;) ja traktuje to jako ćwiczenia kreatywności na warsztat copywriterski :D

Mój dzisiejszy dzień

przez sony 07 lut 2012, 19:37
Jest coraz gorzej... siedziałam dzisiaj godzinę w samochodzie i patrzyłam na zamarzniętą Wisłę, biel uspokaja, ale pojawił się dziadek z wnuczkiem i zaczęli łazić po lodzie (ok, jest lód nieprzewidywalny a pod spotem mocny nurt rzeki), wysiadła i zwróciłam Panu uwagę, żeby zaczną myśleć jak opiekuje się wnuczkiem i jakie są zagrożenia sytuacji, Pan po postraszeniu policja zszedł z lodu. Ale Ja jak wsiadłam do samochodu niemalże potrzebowałam karetki, byłam tak zdenerwowana, że ledwo mogłam oddychać i na deser atak lęku ... FUCK co się ze mną dzieje.

Jeszcze jedno mam wizytę w czwartek u psychoterapeutki, to jej opis: Jest adiunktem Katedry Psychologii Społecznej (specjalizacja w psychologii międzykulturowej) Instytutu Psychologii Stosowanej Akademii Pedagogiki Specjalnej. Posiada tytuł naukowy doktora nauk humanistycznych (Wydział Psychologii, UW), wiedzę psychologiczną zdobywała również na Uniwersytecie Wiedeńskim. Odbyła staż zawodowy w przychodni zdrowia psychicznego. Od kilku lat współpracuje z Centrum Praw Kobiet, gdzie prowadzi terapię osób, które min. doświadczyły przemocy domowej.

Obecnie jest w trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej RASZTÓW.

Ponadto, ukończyła studia magisterskie w zakresie International Commerce na Uniwersytecie Korei oraz studium podyplomowym w zakresie bankowości Polskiej Akademii Nauk. Ma kilkuletnie międzynarodowe doświadczenie w biznesie (Polska, Austria, Korea), które wykorzystuję w prowadzeniu treningów międzykulturowych. Jest również wykładowcą akademickim.

Zastanawiam, się czy jest sens iść, jakoś nie przekonuje mnie ten opis jako specjalistki od Nerwicy Lękowej .... co wy na to ?

Mój dzisiejszy dzień

przez Netka84 07 lut 2012, 19:44
Nie przekonasz się póki nie pójdziesz, zawsze warto spróbować, a opis nic o człowieku nie mówi.

http://twojsukceswtwoichrekach.blogspot.com/

Mój dzisiejszy dzień

przez Sorrow 07 lut 2012, 19:46
pisanka napisał(a):ja dzisiaj byłam na dniu próbnym w nowej pracy - słynne odpisywanie na sms towarzyskie :D było zabawnie, ale z drugiej strony nie wiem ile wytrzymam, odpisując na sms jakiś zboczeńców i wysyłając hot fotki jakiś panienek :D ale dałam radę! jak jechałam tramwajem do pracy to dostałam ataku, ale jak usiadlam to przeszło. przez pierwsza godzinę pracy jak kobitka tłumaczyla o co w tj pracy chodzi, pokazywała programy itd to myslalam, ze zwymiotuje, a potem przeszło. :) tylko czekanie aż dostanę jakiegoś sms było męczące i stresujące, bo siedziałam i czekałam jak na zbawienie :) no i jak nie miałam smsów to czytałam reguły pisania na czatach ezoterycznych:D boże jaka masakra...w jakich czasach żyjemy, że żeby zarabiać na życie trzeba ściemniać zboczonym facetom i podawać się za transa np O_o :P

Skąd wiesz co pisać?

Mój dzisiejszy dzień

przez Anielica 07 lut 2012, 20:36
Spokojny, miły,przyjemny :P ...oby więcej takich :105:
Anielica

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 07 lut 2012, 20:43
Pisanka , to prace masz w sumie zabawna moj kumpel pracował kiedys w pałacu kultury na seks telefonie, jak opowiadał to polewalismy mowił ,z esporo zananych osób tam pracowało dla jaj, ech czasy jak każde inne tylko technika poszła do przodu i stwarza mozliwości, których nie byłó kiedyś.
Czuje ze mam znowu cos gorzej a w dzien było ok a teraz cos gorzej

-- 07 lut 2012, 19:49 --

wujekEgonDaCiKlapsa, moj kolega tez fajnie wspomina pracę na seks telefonie, nawet gadał z facetami hetero, mowił ze duzo ludzi dzwoniło zeby sie wygadac i napalone baby , on taki grubszy jest a mowił jestem wysokim przystojnym brunetem, zreszta czesto to puszczali na cąły głos i cała ekipa polewała, mowi ze to jego najlepsza praca była i nigdy tak łatwo nie zarabiał pieniedzy i jeszcze taki ubaw

-- 07 lut 2012, 19:52 --

Anielica,
ale znowu fajny awatar masz :D
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez *Oleńka* 07 lut 2012, 21:41
Heja, dzisiaj miałam kolejny paskudny dzień :( Jak się obudziłam czułam się w miarę ok, tradycyjne zmusiłam się żeby iść do pracy. Do 11 dawałam radę, ale później zaczęłam się nakręcać, że się trzęsę i ktoś to zauważy, że mam dziwne uczucie "szczękościsku" - paranoja. W pewnym momencie nie mogłam już nad tym zapanować i znowu musiałam wziąć xanax, bo inaczej zwiałabym chyba z pracy. Przez mój obecny nawrót choroby każdy dzień w pracy jest dla mnie katorgą. Cały czas patrzę, która godzina i kiedy będę mogła wyjść :( No i dobija mnie fakt, że muszę wspierać się xanaxem, a on uzależnia :( Czekam na cud aż wreszcie zadziała seroxat - a tu dupa poprawy jak nie ma, tak nie ma. Jeden wielki dół :why:
*Oleńka*

Sortuj wg