Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 02 lut 2012, 11:43
czemu nici? a zadowolona jesteś z rozmowy? :) ja tyle czasu szukałam pracy, że już zaczęło nudzić mnie chodzenie na rozmowy, ale w końcu znalazłam i w poniedziałek zaczynam :D od siedzenia w domu zaczyna mi odbijać trochę :P

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 02 lut 2012, 16:09
Trzeci dzień z rzędu napieprza mnie łeb. Zaczynam się lekko zastanawiać nad guzem mózgu acz sądzę, że to raczej z powodu pogody i niewiarygodnie niskiej temperatury. Zresztą zawsze reagowałem na zmiany meteorologiczne.

Mój dzisiejszy dzień

przez Goguś 02 lut 2012, 21:59
Dzis bylem na 6 wizycie u psychologa, i nie to konca rozumiem o co w tym wszystkim chodzi...
Od samego poczatku Pani Psycholog wypytuje mnie o moja przeszlosc, jak i objawy ktore mi towarzysza.
Jestem z nia oczywiscie szczery do bolu, wie praktycznie o wszystkim tz. Narkotykach, alkocholu czy o mojej przeszlosci.

Kiedy ona poda mi nazwe mojej psychoterapii? Z tego co slyszalem to maja one swoje poszczegolne nazwy...
I właśnie to jest najgorsze w tym wszystkim, Czekanie...

W sumie to jest takie pytanie retoryczne, bo tak na prawdę nikt nie wie czy coś Ci pomoże...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 02 lut 2012, 23:03
musi przeprowadzić z tobą dokładny wywiad, znaleźć przyczynę, poznać Cię, poza tym zanim pójdziesz na grupę musisz przejść serię spotkań indywidualnych. w przypadku każdego pacjenta ich ilość jest dostosowywana w zależności od potrzeb. ja np miałam tylko dwie wizyty zanim trafiłam na grupę, bo łatwo było mnie zdiagnozować te kilka lat temu, bo jedynym problemem według mojej rodziny wtedy było moje uzależnienie od narkotyków, ale byłam na grupie z osobami, które po 10 spotkaniu dopiero trafiły na grupę, bo się nie kwalifikowały na nią, musiały zostać przygotowane. tak samo jest w przypadku rozpoczęcia konkretnej psychoterapii czy indywidualnej czy grupowej, czy farmakologicznej.. specjalista musi dokładnie poznać Cię, zobaczyć co Ci dolega, poznać Cię, bo w grę wchodzi tutaj Twoje życie. Nie można tego spieprzyć.

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 02 lut 2012, 23:08
mroźny....w związku z tym przesiedziany w łózku
wszelkie zewnętrzne obowiązku zepchnęlam na innych...
ale jutro musze wyjsc
o ja biedna....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez argonautka 02 lut 2012, 23:26
Dziś jak zwykle się bałam sama z siebie ot tak :( po pracy a pracuję w domu pojechałam z córką po zakupy ,zlękniona jak zwykle musiałam wziąść leki i pojechałam bo cierpię tez na agorafobie ,na nerwice lękową cierpię już 7 rok i wiemże nie minie na tą jesień i zime się nasiliła a mialam 2 lata względnego spokoju a teraz dodatkowe leki ,nie ma wyjscia z tego bagna :evil: :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 03 lut 2012, 23:15
Zostałam upoważniona przez użytkownika Alieneted do przekazania tejże oto wiadomości:

"Nie wiem co się dzieje, ale mam ostatnio jakieś problemy z zasypianiem. Kiedy tylko zaczynam niby odpływać, zaraz robi mi się nieprzyjemnie gorąco. Zakręcam grzejnik, otwieram okno... Średnio pomaga :(. A dodam, że w ciągu dnia moja nerwica manifestuje się w zupełnie inny sposób... Mniejsza z tym! Wstałem, zmusiłem się do odrobiny wysiłku fizycznego, po którym poczułem, że jeżeli nie zaserwuję sobie zaraz regularnego posiłku, rzygnę... Wypiłem jedynie szklankę mleka wzbogaconego o suplementy diety wspomagające wydolność organizmu. Dopiero przed chwilą coś przekąsiłem. Wziąłem prysznic, próbowałem choć chwile posiedzieć z jedną ze swoich gitar... Jeszcze spacer z psem za chwilę. Na 22 jestem umówiony z jedną koleżanką z forum. Do W. nawet się dzisiaj nie zdążyłem odezwać... W skrzynce odbiorczej mam wciąż nieprzeczytaną od kilku dni wiadomość od S.... Nawet komputera dotąd nie włączyłem. Powinienem to zamieścić w formie wpisu na "Mój dzisiejszy dzień" :p
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Mój dzisiejszy dzień

przez Alienated 03 lut 2012, 23:41
forumowa burdel-mama :mrgreen:. Znakomicie! Wiedziałem, że można na Ciebie liczyć! ;) Nawiasem mówiąc, ale błędów natrzaskałem :P.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 03 lut 2012, 23:43
dlaczego wszytsko jest....tak jakos...nie tak....?
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 03 lut 2012, 23:44
Alienated, gdzie Ty tam jeszcze błędy widzisz?! Jedno powtórzenie, a ja w jednym miejscu zjadłam ogonek, ale przy konwersji z smsa to się może zdarzyć :P

Mój dzisiejszy dzień

przez Anielica 03 lut 2012, 23:45
...mam mocną nadzieję, ze to już Mój osttani.. :evil:
Mam wszystko w dupie.. :bezradny:
Anielica

Mój dzisiejszy dzień

przez Alienated 03 lut 2012, 23:51
Kiya napisał(a):Alienated, gdzie Ty tam jeszcze błędy widzisz?! Jedno powtórzenie, a ja w jednym miejscu zjadłam ogonek, ale przy konwersji z smsa to się może zdarzyć :P

Aż trzy powtórzenia! Katastrofa :P.
O dziwo mam akurat chwilę spokoju ;). Przedstawiłem się właśnie jako "posłaniec" ;). Czekam na reakcję ;).

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 03 lut 2012, 23:53
Alienated, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez Alienated 04 lut 2012, 00:03
Kiya napisał(a):Alienated, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Negocjujemy właśnie tę dostawę pod drzwi ;).

Sortuj wg