Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 01 lut 2012, 15:45
Mad_Scientist, przepraszam! już wkraczam w ten dział :D, a co do psa to tak jak myślałem: stanęła w połowie drogi i uznała, że dalej nie idzie :D

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 01 lut 2012, 17:10
pisanka, :brawo: smsowanie ze zbokami? to jest taka praca?[/quote]

no wiesz to jak masz np. na MTV, albo 4FUN.TV w rogu podczas jakiś durnych programów "poznam młodą atrakcyjną blondynkę lat 30 z poznania" to Ty odpisujesz "cześć, jestem młodą atrakcyjną blondynką z poznania.i chętnie cię poznam" :D i smsujesz z takimi frajerami ;) są jeszcze czaty ezoteryczne i dietetyczne :D ale jako osoba początkująca musisz przejść przez czaty rozrywkowe :) trudno, widocznie jest mi to pisane, żeby prowadzić nudne gadki na czatach z małolatami, albo starymi dziadami naciągając ich na kasę za sms, albo wciskając kit o ich przyszłości :P
to też jest trochę straszne, że przyszło mi żyć w czasach w których zarobić na siebie mogę wysyłając głupie sms i robiąc sobie z ludzi jaja.
kurna, przecież ja mam naprawdę dobre CV! nienawidzę tego miasta :<

a co do mojego dzisiejszego dnia, to byłam poprawić sobie tatuaż i jestem zadowolona i boli mnie ręka :D

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 01 lut 2012, 17:13
pisanka napisał(a):a co do mojego dzisiejszego dnia, to byłam poprawić sobie tatuaż i jestem zadowolona i boli mnie ręka :D

super :great: a co masz wytatuowane jeśli można wiedzieć? :105:
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 01 lut 2012, 17:16
pisanka jak duży masz tatuaż na łapie?

-- 01 lut 2012, 16:16 --

pisanka jak duży masz tatuaż na łapie?

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 01 lut 2012, 17:26
ten co dzisiaj poprawiałam to nie duży - kier na nadgarstku wielkości 3x3 mniej więcej, nad nim pik z czaszką w środku podobnych wymiarów, a między nimi znam nieskończoności. całość jest od nadgarstka do "pod-zgięcia-ręki" :D
ale mam większe tatuaże ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 01 lut 2012, 17:28
pisanka, super :D
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez ninja 01 lut 2012, 17:30
ah, załatwiłam w końcu sprawę z podaniem, mam czas do 10 lutego, muszę zapłacić za warun, jakby miało być najgorzej, to może jednak nie będzie. więc trochę się czuję pewniej. trochę... egzamin spoko, pomijając że zmarzłam jak pies. potem zamroził mi się mózg jak wracałam. a teraz objadłam się jak świnia, kimnę się i do kucia znowu. ale jakoś tak mi trochę lżej na sercu, w sumie. jest w końcu cień nadziei.
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 01 lut 2012, 20:11
spoko, obudziły mnie wrzeszczące pielęgniarki na korytarzu szpitala. Potem dostałam wypis, pojechałam do psychiatryka ale pozwolono mi wrócić do domku, wreszcie :105:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 01 lut 2012, 20:29
bardzo sie dzis umęczyłam wszytskim...
rozebrałam choinkę...
i posprzątałam w kartonach z ozdobami swiątecznymi
a teraz jem pomarańczę....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 01 lut 2012, 23:34
zaczął sie o 4 rano, byłam z moim M w pracy na 3 godziny, mroz w nocy o mamo a ja w dodatku wczoraj wieczorkiem prałam kurtke i nie wyschło ale w aucie jakos poszło , ubrałam sie na cebulkę.... ;), sniadanie, wyslalam cv, spacer z psami, kino z siostra M, oddzwonili ze jutro rozmowa w sprawie roboty, bardzo sie ucieszylam ta wiadomościa, teraz babski wieczor urządzilysmy sobie Karolina farbnela mi wlosy pomalowalam pazury trzeba jutro jakos wygladać...trzymajta kciuki ok 8 za mnie. :smile:
w srocie dzien pelen wrazen, naprawde dawno tak nie mialam, mam nadzieje, ze jutro dam radę :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 01 lut 2012, 23:46
pisanka, też myślałam o takiej pracy :mrgreen:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 02 lut 2012, 00:27
zazdroszczę tak szybkiego odzewu w sprawie pracy ;) ja długo musiałam czekać na odpowiedź :D daj znać jak poszło!

Mój dzisiejszy dzień

przez sm@kosz 02 lut 2012, 10:51
Dzien zaczyna sie ciulowato, zeby go nie nazwac "malym koszmarkiem". Wczoraj bylem u specjalisty, za wczesniejszymi namowami dr rodzinnego. Jarvis wieczorem bralem przez dwa miesiace, przeniosl mi go na dzien, a wieczorem spamilan. Nie dosc, ze poszedlem spac o 2, obudzilem sie o 6 nie mogac dalej zasnac, a jak juz sie to udalo to mialem tak zakrecone sny, ze hohoho. Wstaje i objawy podobne do tych na poczatku nerwicy bez lekow. Od razu poszedl zalegly jarvis i avobam, troche sie uspokoilo.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 02 lut 2012, 11:17
pisanka sama jestem w szoku, :smile: jestem po ale racxzej nici z tego
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg