Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez xxxx 14 sie 2007, 19:20
dżejem napisał(a):
*maleństwo* napisał(a):Jezuuu jutro mam ślub i wesele .....

Spoko oko :D Dasz radę. W razie czego na wszystkie pytania odpowiadaj "TAK". Trzymam kciuki !!!:D
No niekoniecznie, bo ostatnio bylem na Chrzcie i ksiadz chyba przez przejezyczenie zapytal "Czy wyrzekacie sie chrztu?" ludzie "wyrzekamy" :lol:
Ja dziś shizuję, bo dzwoniły dwie ankieterki. Jedna ma dzwonić w czwartek.. Jedna o zdrowiu, druga o bankowości. I czuję podstęp, czy to nie oszustki... Jak myślicie?

przez Jaśkowa 14 sie 2007, 19:29
jestem po wizycie od jutra zoloft aż się boję :shock: na samą myśl cudownego pakietu efektów ubocznych trzymajcie kciuki :?
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez .Tomek 14 sie 2007, 19:51
xxxx napisał(a):No niekoniecznie, bo ostatnio bylem na Chrzcie i ksiadz chyba przez przejezyczenie zapytal "Czy wyrzekacie sie chrztu?" ludzie "wyrzekamy" Laughing

Hehe, spadłem z krzesła prawie. W sumie to z kanapy.

Jaśkowa napisał(a):estem po wizycie od jutra zoloft aż się boję Shocked na samą myśl cudownego pakietu efektów ubocznych trzymajcie kciuki Confused

Trzymamy kciuki. Ale zauważ też lepsze strony. Może Ci to pomoże :twisted: Ja mam nadzieję, że mi coś przypisze bo chyba zwariuję :?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 14 sie 2007, 20:21
Tomek no raz już pomogło po kuracji zloftem nie brałam leków rok czasu i czułam się jak młody Bóg niestety wszystko wróciło bo w swojej głupocie porzuciłam razem z lekami terapię :evil: na którą teraz wracam najbardziej przerażają mnie te efekty uboczne mam co prawda rozpisane tak dawkowanie aby zminimalizować tą przyjemność :roll: ale tak na prawdę diabli wiedzą jak będzie zanim zacznie być dobrze :?
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Dino 14 sie 2007, 20:25
ja dzisiaj po tym swoim ataku,poszedłem do mojej Pani Doktor,dobrze że dzisiaj przyjmowała prywatnie,powiedziała żebym nie bał sie cloranxenu,żebym sie nie męczył jak naprawdę jest zle.
Powiedziała że ona nie chce nikogo uzależnić,a luxete mam brać całą tabletke bo połówka nie zadziała.
Od piątku będę chodził do Pani psychoterapeutki jest to refundowane :D
A jak w najbliższym okresie sie nie poprawi to znowu jak pięć lat temu załatwi mi pobyt na oddziale leczenia nerwic,jest to jeden z lepszych ośrodków ,mieszka sie w domkach takich jednorodzinnych przy szpitalu .
Do godz 17 były zajęcia a potem,spacery wycieczki siatkówka.
Ale mam nadzieje że będzie dobrze a I Pani doktor nie wzięła za wizytę.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez .Tomek 14 sie 2007, 20:39
Krew mnie zalewa jak coś takiego czytam. Zabić H*JA. :evil: Mam nadzieję, że wszystko będzie ok z kolanem. I z głową. A ludzie swoją drogą to też skur...czysyny się zrobili. Znieczulica straszna. Znam to bardzo dobrze.
ExModerator

przez IceMan 14 sie 2007, 20:59
dżejem po prostu współczuję... ale czemu od razu wszystkich? Dobrze że nie pracuję w MPK
Przyjaciel forum

przez tornados 14 sie 2007, 21:11
Ech Ci kierowcy autobusów i tramwajów.
Ja dzisiaj zrywałem gruszki w ogrodzie, siedziałem na kompie i przejechałem 20 km rowerkiem. W sumie to same nudyyy.
"Ludzie pozostają samotni, ponieważ budują raczej ściany, a nie mosty"
John Newton

przez .Tomek 14 sie 2007, 21:19
tornados napisał(a):Ja dzisiaj zrywałem gruszki w ogrodzie, siedziałem na kompie i przejechałem 20 km rowerkiem. W sumie to same nudyyy.

NUDY!? o kurdę....to co ja mam w takim razie.

Mój dzisiejszy dzień był pasjonujący. Przesiedziałem 95% dzisiejszego dnia w pokoju. Umysł mam zmęczony jak cholera, spać iść nie mogę. Bo co? Bo czuję, że to strata czasu, a i tak nic ze sobą nie robię. Porypany jestem.
ExModerator

przez Aniolek_74 14 sie 2007, 21:30
Mam taką nadzieję :) Może w koncu uda mi się wyjść samej na spacer z psem do parku :)
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a mężczyznę po tym jak kończy... cokolwiek :)

przez IceMan 14 sie 2007, 21:31
dżejem to chyba tylko w Rzeszowie...
Przyjaciel forum

przez moczymordka 14 sie 2007, 21:34
dżejem, wiesz też miałam taką sytuację. I też nikt z pasażerów nie zareagował jak się przewróciłam w tym autobusie. Dodatkowo byłam zgnębiona , bo wracałam właśnie od lekarza-ginekologa, który potraktował mnie jeszcze gorzej, aż chciało mi się płakać. Byłam cała obolało i jeszcze sie przewróćiłam w tym głupim autobusie przez kierowce wariata. Czułam sie totalnie zgnojona!

mam nadzieję, że z kolanem będzie dobrze wszystko!!

przez IceMan 14 sie 2007, 21:46
Mieszkam na zachodzie i jest u mnie ok ;)
Przyjaciel forum

przez tornados 14 sie 2007, 21:52
.Tomek napisał(a):NUDY!? o kurdę....to co ja mam w takim razie.

Mój dzisiejszy dzień był pasjonujący. Przesiedziałem 95% dzisiejszego dnia w pokoju. Umysł mam zmęczony jak cholera, spać iść nie mogę. Bo co? Bo czuję, że to strata czasu, a i tak nic ze sobą nie robię. Porypany jestem.

W sumie to ja miałem dzisiaj się uczyć oraz poczytać proponowane na forum ebooki. Około 60% dnia przesiedziałem przed kompem w pokoju. Też nic dla siebie nie zrobiłem. I tak od paru dni. Głowa i oczy mnie bolą od gapienia się w ten komputer.
"Ludzie pozostają samotni, ponieważ budują raczej ściany, a nie mosty"
John Newton

Sortuj wg