Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 25 sty 2012, 03:12
Spooky, myslalem o tym, tylko nie bardzo jeszcze wiem jak to zorganizowac ( firma, dom=obowiazki) ale sadze, ze przy pelnej mobilizacji jestem w stanie to ogarnac. O 4 miesiacach oczywiscie nie ma mowy ale na miesiac moglbym sie wyrwac. Znajomi maja dom w Chorwacji moze sie tam wybierzemy z zona na jakis czas, ale mamy male dziecko i trzeba wszystko perfekcyjnie zorganizowac. To na 100% dobrze by nam zrobilo, tutaj czuje sie jak w pulapce, gdzie sie kur... nie rusze tam mnie atakuja kieliszkami czy puszkami z piwem :evil: ostatnio nawet moja 95 letnia babcia mnie zmuszala do wypicia ajerkoniaku na Dzien Babci :D

*Monika*, Nie mam zamiaru czytac z tej kartki , ale czasami na nia spojzec czy o czyms nie zapomnialem, notuje tam tylko watki , ktore chcialbym poruszyc.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 25 sty 2012, 03:31
Michał 1972, Nie zapomnij zdać relacji ;) jak wrócisz.
Cieszę się jak komuś się poprawia.

-- 25 sty 2012, 03:33 --

Michał 1972 napisał(a): ostatnio nawet moja 95 letnia babcia mnie zmuszala do wypicia ajerkoniaku na Dzien Babci :D

:D
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Spooky 25 sty 2012, 04:16
MA ktoś z was może rodzine albo znajomych w Rosji?;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 25 sty 2012, 11:10
dziisaj znów mam dużo zajęć, lubie takie dni kiedy dużo się dzieje :great:

-- 25 sty 2012, 10:12 --

trzeba się szykowac do wyjscia :yeah:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 25 sty 2012, 15:19
Dzień jak każdy inny, ciągłe projekty nauka i nerwy podczas czekania na wyniki zaliczeń które jakoś nie są ostatnie czasu optymistyczne. Do tego dzisiaj usg jamy brzusznej :zonk: nie chce żeby wykryli jakieś świństwo :zonk:

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 25 sty 2012, 15:31
Mightman, czy masz realne powody, jakieś słabe wyniki badań, itp.rzeczy, żeby obawiać się badania USG???
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 25 sty 2012, 16:11
Morfologia i mikroelementy były robione z 3 miesiace temu i byly spoko :) Objawów jako takich strasznych typu krew w stolcu tez nie, tylko kolka i pieczenie od czasu do czasu w prawym podżebrzu i na środku zmagam się z tym rok w sumie, porobiłem badania krwi na watrobe, znowu morfologia z ob jutro beda wyniki :) w sumie bol jest lajtowy chociaz dosyc czesty i taki dokuczajacy czyli ze da sie o nim nie zapomniec :) Zobaczymy co powiedza zawsze sie stresuje przed usg i innego typu badaniami :(

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 25 sty 2012, 16:18
Mightman, to może być podrażnienie pęcherzyka żółciowego-na przykład...naprawdę nie denerwuj się na zapas, bo jeśli wyniki krwi są w miarę dobre, nie powinno wyniknąć nic poważnego. Wierzę, że będzie OK!!!!!
Napisz słówko po powrocie z badania, jeśli będziesz mógł oczywiście...
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 25 sty 2012, 16:32
Napisze napisze :) mam nadzieje że nie będą to hiobowe wiadomości szczególnie w okresie sesji... Jestem strasznym hipohondrykiem :zonk:ciągle uważam że wszedzie chowa się rak i tylko czeka by zaatakować...a zaczęło się od tego że z 4 lata temu wykryto guza piersi u mojej babci i w sumie ja i moja mama ciągle jeździliśmy z babcią po szpitalach, badaniach ciągle o tym rozmawialiśmy ale babcia silna kobita i trzyma się jak zdrowy koń! :D

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 25 sty 2012, 16:41
Mihgtman, czyli masz dobry Wzór do naśladowania :D :D Ja też przeżyłam ten rodzaj choroby, też się denerwuję często, szczególnie jeśli dotyczy to moich Dzieci. Jednak jesteś młody i jeśli w miarę dbasz o siebie, a wyniki są OK, warto się wyciszyć w tej kwestii. Wiem, że nie jest to łatwe, ale trzeba próbować opanować ten lęk przed zachorowaniem...przede wszystkim nie stresować się drobiazgami, od tego zacząć!!!
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 25 sty 2012, 16:50
Już się nie mogę doczekać spotkania z psychologiem :) nastawiam się że się z Nią zgram i wyciągnie mnie z tej nerwicy i napadowych lęków :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 25 sty 2012, 17:34
Mightman, Trzeba być dobrej myśli :smile:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 25 sty 2012, 17:36
niby wszystko ok, ale jakiś taki nijaki ten dzień, może to pogoda... nie wiem :bezradny:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 25 sty 2012, 17:39
coma, obejrzyj sobie jakiś film. Mnie znów dzisiaj doszło kilka filmów do obejrzenia i nie wiem od którego zacząć. Chyba zacznę od czeskiego filmu Piko. Zachęcił mnie opis:

Kod: Zaznacz cały
Piko/pernik/perwityna/metamfetamina jest czeskim "rodzimym" narkotykiem produkowanym w domach, o sporej sile rażenia i najczęściej godnej podziwu czystości. Znany od czasów II W.Ś., gdy bawili się z nim kamikadze, od lat 70-tych wesoło produkuje się go w Czechach.
Nie poleca się amatorom wewnętrznej harmonii i entuzjastom poukładanej myśli - z obiema tymi rzeczami poradzi sobie zadziwiająco prędko.
Film opowiada o losach trzech mężczyzn, których losy zdeterminował narkotyk. Postacie są rzeczywiste, aktorzy grają samych siebie. Film daje popalić...
Sabaidee

Sortuj wg