Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Dino 10 sie 2007, 23:05
wiecie co,jak bylem pięć lat temu na oddziale nerwic to na wypisie napisali mi osobowość NEUROTYCZNA i teraz tak sobie w necie pogrzebałem i znalazłem taki artykułhttp://salpiglossis.blog.onet.pl/2,ID51572838,index.html jak to przeczytałem to aż włos mi się na głowie zjeżył to cały ja :shock: nagle całe dzieciństwo mi przed oczami wróciło :cry:
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez *maleństwo* 11 sie 2007, 01:10
inez3porostu dobija mnie to ze nie jestem normalna, i skupiam sie tylko na sobie!!
chciałabym zeby bylo juz po tym slubie jeszcze tak zle wyglądam! słuchajcie mam tyle pryszczy juz dawno tyle nie miałam do tego pokasały mnie te koarzyska wstrętne :( tragedia no i nie jestem na tyle opalona il bym chciała :?
Poprostu dobija mnie to strasznie z etak beznadziejnie wyglądam :-|
Ale to zawsze tak jest gdybym nie miała ślubu to bym nawet tak uwagi na te prychy nie zwracała i moze bym nawet tyle tego gówna na gebie nie miała!a chybami normalnie z nerwow wyskakuja!!
Jeszcze mama ma do mnie pretense ze wszytko organizowane jest pod dyktando mojej przyszłej tesciowej, jakby to moja wina była a przeciez rodzice nam wesele robią wec wole żeby miedzy soba to ustalali a moja mama zamiast to mamie narzyczonego powiedziec to mowi do mnie!i jak zwykle ma pretensje!!no ale przyzwyczaiłam sie juz do tego!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:18 am ]
ojoj ręka mi coś z nerwów drętwieje ;( boje sie ze mi się słabo zrobi :(((((

przez IceMan 11 sie 2007, 01:33
Mój dzień z jednej strony extra pozytywny bo zdałem egzamin z teorii na prawo jazdy... ale po za tym miałem prze*****ny dzień w pracy. Najpierw obiekcje państwa które pozwało do sądu pół mojego miasta (do Dino - może znasz państwo Orda mające nieodwiedzany sklepik kosmetyczny koło "Rolnika") i miało pretensje po poprosiłem o pokazanie zawartości reklamówki przy wyjściu ze sklepu (na żądanie monitoringu) - zagrozili mi sądem i grzywną 2000 zł (za przeproszeniem niech się pie***lą - i tak sądy wszystkie się z nich śmieją bo mają po 2 sprawy miesięcznie i wszystkie do tej pory przegrali :lol: więc niech mnie pozywają). Potem zaczął się sajgon gdy cały Jawor jak jeden mąż stoczył się do Tesco (takich kolejek jak dziś to nawet na święta nie było, więc wreszcie nie nudziłem się w robocie - wręcz przeciwnie). Ale żeby było ciekawie to w całym harmidrze jeden z klientów (a dokładnie kretyn, sk****syn i debil) zaczął wyzywać, poniżać, poganiać kasjerkę - czego nie zauważyłem bo to była jedna z ostatnich kas a ja u siebie miałem z drugiej strony sklepu niezły sajgon. Tak więc facet się nawydzierał, doprowadził kasjerkę do płaczu, zobaczyła to kobietka z serwisu i z pyskiem do mnie że ja tego nie pilnuję - a w takiej sytuacji ja nie mam obowiązku, szczególnie że przez ten tłum ludzi nic nie widziałem - powinna to zgłosić sama kasjerka, któraś z innych kasjerek lub serwis do monitoringu, który mnie dopiero powiadamia o czymś takim. A zabrakło pierwszego kroku. Mam więc chorą satysfakcję bo dostałem opieprz od kobietki która sama zawiniła i potem duuużo się nasłuchała od mojego kierownika :twisted: :twisted: :twisted: aż mi jej nie było szkoda. I na koniec dobry akcent - nie dałem się w tym wszystkim złamać nerwicy - może po prostu nie miałem na nią czasu :mrgreen:
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 11 sie 2007, 09:06
Gratuluje :-) a ja tu sobie po cichutku wariuje , czuje sie jak bym miała dziure w duszy eghhh moze to zmęczenie psychiczne jakies nie wiem. ale nie mogę się poddac i tyle wiem bo jak to zrobie to zucą mi wieniec na grob z napisem najdroższemu sercu czy jakos tak ... ręce mi juz czsami opadają bole nerwica i komary spac mi nie dają gryzą skubańce namolne jak nie wiem co wampiry jakieś wszystko mnie swędzi :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez MaRiAnEk 11 sie 2007, 09:14
...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 21:08 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Tygryska 11 sie 2007, 09:53
Piotrek gratuluję zdanej teorii i stawienia czoła całej tyej sytuacji

MaRiAnEk napisał(a):Co mnie niepokoi, to fakt, iż w życiu w Twoim żadnym poście nie widziałem tylu wykropkowanych tudzież wygwiazdkowanych słów. Rozwijasz się chłopie.

:lol: narazie są tylko 3 więc nie jest tak źle ;)

smutna48 uszy do góry.Co do komarów to polecam takie coś co się wtyka do kontaktu- przetestowane na wyjeździe gdzie była inwazja komarów.

Polina masz kopniaka ode mnie!To może na przekór rodzonce?Tak dla własnego dobrego samopoczucia, satysfakcji.

przez MaRiAnEk 11 sie 2007, 10:41
...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 21:08 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez .Tomek 11 sie 2007, 13:38
Mój dzień dzisiaj....w sumie..to dopiero połowa dnia..ale co tamm....uwaga....WSPANIAŁY :) nie wiem czemu, ale jest taki fajny. Przesiedziałem go jak na razie w pokoju. No ale zaraz wychodzę z tego pudła (czyt. pokoju :P ). Gdzieś sobie pójdę. Może na zakupy z mamą i siostrą. Zrobi mi się jeszcze lepiej. Chyba nic mi już nie zburzy tego nastroju. I chyba sobie daruje psychiatrów. Bo po co, jest dobrze :D ja chyba wcale nie jestem chory. Coś sobie pewnie ubzdurałem.
ExModerator

przez IceMan 11 sie 2007, 14:07
smutna48, Tygryska, dżejem dzięki :D
MaRiAnEk napisał(a):Pamietaj, że Ciebie pozwać nie mogą - co najwyżej sklep, a oni (Tesco) mają już swoich prawników.

Z tym to jest spoko luz - teraz to małżeństwo sobie wyrobiło taką opinię, że prawnicy i sądy mają ich dość, a nawet gdyby mieli sprawę w której mieliby rację to teraz już dzięki swojej opinii nawet taką sprawę przegrali. No i właśnie - ja nawet nie będę musiał po sądach biegać.
MaRiAnEk napisał(a):Co mnie niepokoi, to fakt, iż w życiu w Twoim żadnym poście nie widziałem tylu wykropkowanych tudzież wygwiazdkowanych słów. Rozwijasz się chłopie.

Nie, to nie rozwój :lol: to kompletny wnerw który mnie około 1 w nocy zagonił na kompa bo nie mogłem spać - trzeba było się wyładować i dopiero go to bed. A potem spałem jak zabity do 13 aż do telefonu mojego kierownika który chciał żebym mu wyjaśnił tą sytuację (domyślam się, że państwo Orda już w akcji :lol: :lol: :lol: )
No tak, ale Piotrek był forumową oazą spokoju - zastanawiałem się czy to zasługa tak ukształtowanego charakteru czy też dobrze dobranych leków.

Co do leków to nigdy przenigdy nie brałem. A charakter nie jest ukształtowany tylko się kształtuje ;) wczoraj miałem dobry trening w tym kształtowaniu :mrgreen:

.Tomek extra nastawienie
Przyjaciel forum

przez IceMan 11 sie 2007, 15:00
Ale temperament można ujarzmić ;)
Przyjaciel forum

przez IceMan 11 sie 2007, 15:28
dżejem napisał(a):Choleryk może się spinać w sobie, panować nad sobą, ale gdy przyjdzie moment krytyczny i tak wybuchnie.

Mi wczoraj mało brakowało :lol: tylko w sumie trochę pocierpiała barierka przy której stoję zwykle jak nie ma nic innego do roboty ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 11 sie 2007, 16:39
Z kolei trudno uczynić z flegmatyka króla dyskoteki

Sam coś o tym wiem bo jestem typowym flegmatykiem.
:)

przez raven 11 sie 2007, 17:01
U mnie ostatnio trochę beznadziejnie... Ciągle siedzę w domu, tylko czasem sobie gdzieś wyjdę po mieście połazić. Nikt nie ma czasu żeby sie spotkać, wszyscy są zajęci, albo gdzieś powyjeżdżali:/ Uświadomiłem sobie że średnio w ciągu dnia zamienię jakieś max kilkadziesiąt zdań z ojcem lub matką aż czasem gadam sam do siebie przez to:/ We wrześniu powinno być lepiej bo mój najlepszy kumpel (od podstawówki jeszcze :) ) będzie przyjeżdżał do roboty do miasta w którym mieszkam to bedzie z kim pogadać, ale do tego czasu nie wiem jak sobie dam rade, jak na razie są to jedne z moich najgorszych wakacji...
Sorki za narzekanie ale dzisiaj mam kiepski humor.

przez IceMan 11 sie 2007, 17:10
Przed chwilą miałem coś dziwnego ... silny i krótki napad doła. Aż dziwnie brzmi, ale na pewien moment wszystkiego mi się odechciało. Chyba serotonina :lol: bo połaziłem po mieszkaniu i kompletnie mi przeszło.Co wy o tym myślicie? - bo dla mnie to było co najmniej dziwne w moim odczuciu... :roll:
Przyjaciel forum

Sortuj wg