Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 21 gru 2011, 20:59
dlatego ja wole się nie przemęczać za nadto :D
Największy Forumowy Maruda

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 21 gru 2011, 21:01
Co do dzisiejszego dnia, uczucia mam mieszane. Wiele rozmyślań, refleksji "nad marnością świata tego"...ale konkluzja dość pozytywna.
Takie jest życie, tacy są ludzie, ale w moich, subiektywnych odczuciach. A jaka ja jestem....może dość męcząca ze swoim umiłowaniem do porządku, na granicy pedanterii, może ludzie nie chcą być subtelni, a ja od nich tego oczekuję, bo "grube" słowa mnie rażą??

Ale z drugiej strony widzę, że moi Synowie i Mąż akceptują mnie taką, jaka jestem..poukładana, niepijąca, znerwicowana, płaczliwa, upominająca się zawsze o słabszych....???
W zderzeniu z codziennością przegrywam, bo ludzie ranią się nawzajem, świadomie i nieświadomie. Muszę chyba się z tym pogodzić :mhm: do końca...bo życie takie jest i już....

Takie tam rozmyślania przedświąteczne :bezradny:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 21 gru 2011, 21:08
na terapii dowiedziałam się, że na przyszły rok nie dostali kontraktu z nfz, więc to była ostatnia moja terapia...zaskoczyło mnie, jak będzie mnie stać to pójdę, bo ta terapeutka równiez w innym miejscu jest ...
Dałam jej czekoladkę swiąteczną, powiedziała, żę zawsze moge dzwonic i pisac meile, pomoże.
Ojciec przywiózł w dzień choinkę i ubieraliśmy chojankę :mrgreen: , śliczna jest, na terapii byłam bardzo szczera :oops: TAKA SPOWIEDZ PRZEDSWIĄTECZNA U TERAPEUTKI :smile: oczyszczająco
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez msauto 21 gru 2011, 21:16
tahela napisał(a):msauto,
masz żywa choinkę, fajnie ja mam zawsze sztuczną, zywej jakos nie miałam nigdy moze a rok będzie żywa, pewnie ci pchnie ładnie :?: ;)

Pierwsze święta w nowym domku i obiecywałem sobie żywą choinkę. By zapach choinki kojarzył się z tymi świętami.
Marzę by było jak przed laty, więc idę do przodu i któregoś dnia obudzę się i tak będzie.

Mój dzisiejszy dzień

przez NewYork 21 gru 2011, 21:19
msauto, kocham święta i wigilię, kolendy <333. No to wesołych świąt w nowym domu:D
NewYork

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 21 gru 2011, 21:22
jasaw otóż to, swiata nie zmienisz, ale dzięki Twoim dobrym uczynkom i miłości, dla bliskich Twemu sercu ludzi jestes cennym skarbem. :105: :brawo:
Ludzie wrażliwi, empatyczni często obrywaja po głowie, nie jest nam łatwo w tym nowoczesnym świecie :-| 8) a i tacy ludzie są potrzebni światu i ludziom... :angel: :great: ;)

-- 21 gru 2011, 20:24 --

msauto napisał(a):
tahela napisał(a):msauto,
masz żywa choinkę, fajnie ja mam zawsze sztuczną, zywej jakos nie miałam nigdy moze a rok będzie żywa, pewnie ci pchnie ładnie :?: ;)

Pierwsze święta w nowym domku i obiecywałem sobie żywą choinkę. By zapach choinki kojarzył się z tymi świętami.

ja tez, ja tez mam zywa, cudną..... :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez msauto 21 gru 2011, 21:34
NewYork napisał(a):msauto, kocham święta i wigilię, kolendy <333. No to wesołych świąt w nowym domu:D

Dziękuję i również życzę Wesołych Świąt.
Trzy lata pracowałem by teraz cieszyć się tym domkiem. Chciałbym by święta również były niezapomniane. Zapach choinki, śnieg za oknem i ciepło rozchodzące się z kominka. Liczę zrobić trochę fotek na starówce w Sandomierzu tak jak w ubiegłym roku.
Marzę by było jak przed laty, więc idę do przodu i któregoś dnia obudzę się i tak będzie.

Mój dzisiejszy dzień

przez nextMatii 21 gru 2011, 22:03
Smutno....nie lubie świąt...nigdy nie lubiłem i nie polubie.
nextMatii

Mój dzisiejszy dzień

przez NewYork 21 gru 2011, 22:25
msauto, jej uwielbiam taka atmosferę:)

nextMatii, czemu nie lubisz świąt? Tulam
NewYork

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 21 gru 2011, 22:32
msauto żapach chojanki, snieg za oknem i kominek....mrauuuuu zajebiscie
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez nextMatii 21 gru 2011, 22:44
Czemu?bo wychowałem sie w domu dziecka,bo nigdy nie mialem rodziny,bo bylem bezdomny,bo świętaa są dla wybrańcow dla biednych tylko przezyciem chwili..........nie kazdy ma kochajaca rodzine,jestzdrowy,ma dom,bliskich,wolnośc...dla tych ludzi świeta maja raczej posmak bolesny....
nextMatii

Mój dzisiejszy dzień

przez NewYork 21 gru 2011, 22:47
nextMatii, rozumiem, tacy ludzie mają przerypane w święta. To jest niesprawiedliwe i okrutne :(
NewYork

Mój dzisiejszy dzień

przez nextMatii 21 gru 2011, 22:52
Takie jest życie.......
nextMatii

Mój dzisiejszy dzień

przez NewYork 21 gru 2011, 22:55
nextMatii, a zycie jest okrutne. Kazdemu potrafi dokopac. Mi w tym roku parę razy dokopało..
NewYork

Sortuj wg