Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez vampirek82 09 sie 2007, 15:21
anonim napisał(a):muszę przytyć 16 kg

najlepszy sposob????? poradzic sie dr Jovitki :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez smutna48 09 sie 2007, 15:50
MC donald :D od tego sie tyje ale to nie zdrowe ja kiedyś miałam chopla na punkcie odchudzania juz jako b młoda kilunastolenia do 14 lat i chyba nawet wcześniej się odchudzałam choc mi to nie bylo potrzebne teraz jak patrze na te stare zdjecia to patyk normlanie.Ale w zyciu miałam różne okresy raz faktycznie za duzo wazyłam o kilka kg szybko się pozbyłam dieta herbatki bio activ na odchudzanie warzywa owoce troche mniej ale tez. Całe zycie w ta drugą stronę szukałam sposobów :-) teraz tez jak mnie coś najdzie ale juz nie tak drastycznie jak kiedys nie potrzebuje chudnac czuje się w sam raz ;) poprostu jedz racjonalnie nie wiem co poradzić śniadanka obiadki kolacje...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Dino 09 sie 2007, 16:02
a ja mam dzisiaj drugi dzień brania luxety i jest trochę gorzej,rano znowu lęk ale wsiadłem na rower,zrobiłem kilka kilometrów i przeszło,przyjechałem do domu i usnąłem jak małe dziecko.ale pogoda jest do dupy jest ponad 30stopni i ciągnie na burze.Oby przetrzymać zaczynające się chyba skutki uboczne leku,nie wiem jak to będzie jak będę brał całą pigułe.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vampirek82 09 sie 2007, 16:15
Dino napisał(a):Oby przetrzymać zaczynające się chyba skutki uboczne leku,nie wiem jak to będzie jak będę brał całą pigułe.

bedzie dobrze, zawsze na poczatku jest troszke gorzej zeby pozniej bylo bardzo dobrze!!!! organizm musi przyzwyczaic sie do nowej substancji. trzymam kciuki!!!!

przez yeti 09 sie 2007, 21:01
Dino napisał(a):a ja mam dzisiaj drugi dzień brania luxety i jest trochę gorzej,rano znowu lęk ale wsiadłem na rower,zrobiłem kilka kilometrów i przeszło,przyjechałem do domu i usnąłem jak małe dziecko.ale pogoda jest do dupy jest ponad 30stopni i ciągnie na burze.Oby przetrzymać zaczynające się chyba skutki uboczne leku,nie wiem jak to będzie jak będę brał całą pigułe.

Będzie dobrze, przyzwyczaisz się ;) A co do rowerka to super jest:) ja nie jeździłach już chyba z rok na rowerze, aż mnie dziś chłopak wyciągnął i powiem Wam, że czuje się całkiem nieźle :lol:

przez raven 09 sie 2007, 23:23
anonim napisał(a):Muszę iść do jakiegoś dietetyka, ale u mnie w mieście nie mogę takiego znaleźć

To ja Ci powiem ją sobie kiedyś diete na przybranie masy zrobiłem;)
- Śniadanie: 3 kawałki chleba z szynką/kiełbasą i serem, ewentualnie dodatki(pomidor, ogórek itp)
- Pozniej micha ryżu z jogurtem i bananem (torebka 100gr lub 125gr)
- Dalej obiad: co jest to zjeść:)
- Znów micha ryżu
- Kolacja: 5-6 kromek chleba (kanapki najlepiej z czymś sycącym : jajka, majonez, szynka, ser itp)
Dodatkowo kreatynka i treningi 3-4 razy na tydzień. Przytyłem po tym jakieś 6-7kg chyba w miesiąc, ale pozniej już miałem dosyć tego żarcia i powoli spadałem z wagą...
To taki mój sposób, więc nie wiem czy by podziałało na ciebie;)

przez .Kinga. 10 sie 2007, 00:02
o.. jak dobrze..:D.
Pokój odmalowany na zielono jest teraz ciepły i przyjazny. Poprzestawiałam meble. Czuje się jakbym była w nowym pokoju. Ładnie mam teraz. Czysto i schludnie. Aż chce się w nim teraz siedzieć. Posprzątałam właśnie do końca.. i zmęczona jestem strasznie, ale zadowolona. Jeszcze lampę nową kupiłam. Jest teraz dużo światła. Wreszcie mam przyjazny pokój :D Dzisiejszy dzień uznaję za udany :mrgreen:
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez depresyjny86 10 sie 2007, 00:33
Wreszcie mam przyjazny pokój

Dokładnie to samo moge powiedzieć o moim pokoju bo kilka tygodni temu został pomalowany na niebiesko,no i meble są ustawione inaczej.
:)

przez *maleństwo* 10 sie 2007, 01:04
hej kochane nerwuski !:)
kurcze jeszcze 4 dni do ślubu a ja sie tak strasznie denerwuje!!:( w sobote mam wieczorek panienski i nawet tym sie denerwuje!!!ojoj :((( tak sie tego wszytiego boje!zeby wszytko wyszło!nie wiem czy mi sie uda :(..czy sobie poradze!gdybym była normalana i nie miała tej nericy to napewno byloby mi łatwiej...a tak...jak dla mnie stresem jest samotna jazda autobusem czy autem to co dopiero własny slub i wesele!!!!!:(((((((((((
BOJE SIE!
DOBREJ NOCKI :*

przez depresyjny86 10 sie 2007, 01:12
maleństwo-spokojnie,każdy nerwicowiec który się bał ślubu powie Ci,że tak naprawdę podczas wieczoru kawalerskiego czy panienskiego oraz podczas ślubu będziesz czuła się spoko ;)
Poza tym
gdybym była normalana
-TY JESTEŚ NORMALNA!!!!!-każdy z nas chorujących jest normalny...to inni ludzie którzy pogłębiają nasz lękowy lub depresyjny stan są nienormalni
:)

przez szooook 10 sie 2007, 07:45
Dzięki Vampirkowi82 trafiłem na tą stronę. Może ktoś z czytaczy jest w stanie pomóc. Mam fatalne nawrotty lęku po odstawieniu XANAX sr. doktory nic nie chcą dać. co robić??????????? :cry:

przez vampirek82 10 sie 2007, 09:16
szooook wejdz na indeks lekow "xanax" wydaje mi sie ze tam znajdziesz najwiecej na ten temat

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:39 am ]
Piotrek zdal testy na prawko!!!!!!!!!!! gratulacje Piortus!!!! :)

przez inez3 10 sie 2007, 09:49
*maleństwo* spokojnie, wszystko bedzie dobrze. przypomnij sobie rozne sytuacje kiedy sie bardzo denerwowalas. czy wtedy stalo sie cos az tak powaznego?? zaloze sie, ze nie... mi bardzo pomaga taki wlasnie sposob myslenia - byly bardziej stresujace systuacje i nic sie nie dzialo, to czemu tym razem ma sie cos stac?
z reszta, pomysl... wychodzisz za maz nie dlatego, ze ktos ci kaze tylko z milosci i staraj sie o tym myslec, nawet na sile. zobaczysz, jak pojawisz sie tutaj juz po swoim slubie to nam bedziesz pisac, ze bylo ok. ZERO CZARNOWIDZTWA!!!

a ja zapomnialam wam napisac waznej rzeczy. a mianowicie zaczelam we wtorek chodzic na aerobic :) fajne zajecia, ale na poczatku myslalam, ze ducha wyzione (wychodzi seidzacy tryb zycia i papieroski) :P po wszystkim mialam natomiast tyle energii, ze bym przebiegla jeszcze pol warszawy :P no niestety miesnie mnie bola wszystkie, poza glowa, boli mnie cale cialo, ale tzn., ze moje zdechle miesnie sie ruszyly troche :P
dzis ide kolejny raz, juz sie nie moge doczekac... a potem wyjezdzam, WIDZICIE?? WYJEZDZAM :P do domku mojego "mena"... i wcale sie nie boje... pierwszy raz mysle, ze skoro bylo ok to i tym razem bedzie (wczesniej nawet jak bylo, to nastepnym razem i tak sie denerwowalam). buziaczki

przez .Kinga. 10 sie 2007, 11:23
inez3 napisał(a):a mianowicie zaczelam we wtorek chodzic na aerobic :)

A ja bym chciała chodzić na aerobic.. ale się boję.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Sortuj wg