Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 26 lis 2011, 11:25
_wovacuum_, fajnie, tak całą rodzinką ;) A święta na obczyźnie?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 26 lis 2011, 11:32
_wovacuum_ napisał(a):Michuj cos tam brzèczy pod nosem ale nie ma zmiluj siè!!! :twisted:

kopniaka mu w dupsko, i do roboty :mrgreen:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 11:44
kornelia_lilia, tak ,pierwszy raz na obczyznie. Przyjezdza cora z chlopakiem i jego rodzicami, :D troszkè siè stresujè.Z rodzicami niestety mam obecnie sluzbowe kontakty,dlatego tez swièta tym razem u mnie.Z drugiej strony cieszè siè,poniewaz pierwszy raz bèdè robic sama swièta bez pomocy mamy. :mrgreen: wièc mam pole do popisu w kuchni.

coma, tak tez zrobiè :D

Cieszè siè,ze sà osoby na forum,ktore lubià swièta.Rok temu kiedy pisalam na ten temat,doczekalam siè lawiny postow ziejàcych drwinà,zlosliwoscià i wrècz nienawiscià.
Ostatnio edytowano 26 lis 2011, 11:51 przez _wovacuum_, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 26 lis 2011, 11:47
_wovacuum_,
no ja akurat nie lubię świąt. Ale pewnie kiedy będę mieć własną rodzinę to się zmieni. Mam nadzieję.
A w jakim mieście jesteś, jeśli można spytać?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 11:53
kornelia_lilia, zyczè Ci,aby tak wlasnie bylo :D przebywam w Roeselare.

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 26 lis 2011, 11:54
_wovacuum_,
Dzięki ;)
I co w prządku tam? Dużo naszych?

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 26 lis 2011, 11:58
_wovacuum_ napisał(a): coma, tak tez zrobiè :D

Wiolcia, to kopnij Michasia ode mnie :mrgreen:
idę gotować ziemniary, dzisiaj kluski śląskie :papa:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 12:07
kornelia_lilia, mi siè bardzo podoba!! natomiast jesli chodzi o "rodakow" to jest katastrofa..za jednego centa Ciè sprzedadzà :? ostatnio nawiàzalam kontakt z dziewczynami pracujàcymi w agencji pracy(interimie),wczoraj wypilam z nimi kawkè i jestem umowiona znow za tydzien, takze mam nadziejejè na ciekawà znajomosc.
Rok temu bylismy z malzem na takim spotkaniu Polakow-polowa kobiet to albo "Dody" albo rozwodki,ktore bez zadnych skrupolow gwizdnèlyby Ci mèza z pod nosa albo 40-ki robiàce sie na 20 -ki :time: a w tle disco polo.Ucieklismy po 2 godzinach.I na tym zakonczyla sie nasza integracja z Polonià.

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 26 lis 2011, 12:18
_wovacuum_,
czyli to co się słyszy o solidarności Polaków za granicą to prawda. Smutne.
W necie obejrzę sobie fotki z tego miasta, bo nie kojarzę w ogóle.
Miłego dnia ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 12:31
coma, podeslij mi trochè tych klusek-duzo chètnych mam na nie :D
kornelia_lilia, a dzièki i Tobie rowniez milego dnia zyczè. :105:

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 26 lis 2011, 12:36
_wovacuum_ napisał(a):kornelia_lilia, mi siè bardzo podoba!! natomiast jesli chodzi o "rodakow" to jest katastrofa..za jednego centa Ciè sprzedadzà :? ostatnio nawiàzalam kontakt z dziewczynami pracujàcymi w agencji pracy(interimie),wczoraj wypilam z nimi kawkè i jestem umowiona znow za tydzien, takze mam nadziejejè na ciekawà znajomosc.
Rok temu bylismy z malzem na takim spotkaniu Polakow-polowa kobiet to albo "Dody" albo rozwodki,ktore bez zadnych skrupolow gwizdnèlyby Ci mèza z pod nosa albo 40-ki robiàce sie na 20 -ki :time: a w tle disco polo.Ucieklismy po 2 godzinach.I na tym zakonczyla sie nasza integracja z Polonià.

zazwyczaj tak sie zachowuja "dorobkowiczki" wlasnie. udają wielkie panie z miasta, a słoma z butów wystaje (żeby nie było - nie mam nic do słomy). buractwa nie lubię. też bym zwiała. a przed zwianiem przypadkowo przedziurawiłabym którejś cycka :mrgreen:

cześć Wam :)

Wiolu, btw. kiedyś pisałaś mi na fb że mieszkalaś na ulicy na F w moim mieście... teraz też tam mieszkamy :mrgreen: obok pawilonu "wanda" :D
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 13:14
paradoksy, tak tak ja tez mieszkalam kolo tego pawilonu!!!! na F.sà pièkne mieszkanka!! w ogole R. jest pieknym miastem.Tak myslè. :D
a co do cyckow-masz racjè.. nastepnym razem jak pojdziemy na takie spotkanie to wezmè szpilkè,nastukam siè i podziurawiè to i owo. :twisted:

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 26 lis 2011, 13:16
jeszcze powiedz że blok nr 16 i nad fryzjerem... :D
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 13:18
paradoksy, nie, 21 :D na 5 piètrze. :mrgreen:

Sortuj wg