Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 18 paź 2011, 20:41
Laima, podejrzewam u siebie rozrost candidy, która w zaawansowanym etapie wpływa nie korzystnie na pamięć i psychikę. Zmieniłam radykalnie dietę i teraz po kilku tyg. czuję zadowolenie i radość. Już nie mam tak gwałtownych napadów złości na wszystko i wszystkich. oczywiście, jak ktoś mnie zdenerwuje albo zrani, jestem wkurzona, smutna, ale to szybko mija, już tego nie rozpamiętuje. A to wszystko dzięki wpisom na 2 forach internetowych, gdzie dowiedziałam się o istnieniu tego paskudztwa, bo moja l. rodzinna stwierdziła, że chorobę w sobie wmawiam (bo wyniki ok.) i powiedziała, że melisę mam pić.

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 19 paź 2011, 07:06
nie spałam w nocy ani minuty :shock:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Dariusz_wawa 19 paź 2011, 07:09
Praca , praca i szarość :evil:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 19 paź 2011, 07:10
Dariusz_wawa, ale dzisiaj chociaż cieplej jest, przynajmniej u mnie :yeah:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 19 paź 2011, 07:10
Zapowiada się hardcore'owo
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Dariusz_wawa 19 paź 2011, 07:14
coma napisał(a):Dariusz_wawa, ale dzisiaj chociaż cieplej jest, przynajmniej u mnie :yeah:

U mnie też ale z rana padał deszcz :evil:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 19 paź 2011, 07:31
coma napisał(a):nie spałam w nocy ani minuty :shock:

Ja tez podejrzewam ze jestem w podobnym stanie do twojego chociaz tobie umarła mama a mi nie.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez Aitana 19 paź 2011, 12:54
Ja tak moze z innej beczki troche. To wydarzylo sie wczoraj. Od 3 dni jestem na Anafranil. Poniewaz moj maz wczoraj musial wyjechac poszlam na caly dzien do ciotki, bo balam sie sama w chacie siedziec. Bylam u niej juz o 8:00 rano!! Weszlysmy do kuchni i tam rozmawialysmy i przygotowywalysmy sniadanie, nagle katem oka widze ze cos biegnie, patrze a tam mysz. I krzycze ciocia patrz, patrz, mysz !!! Ciotka zwiala z kuchni. Pytam jej sie widzialas ta mysz? a Ona nie, nic nie widzialam. Za chwile wchodzimy do kuchni ponownie i patrze znowu mysz i krzycze mysz !!! A ona ze stala za mna, znowu zwiala. I ponownie pytam jej sie, widzialas ta mysz? A ona ze nie, ze nawet jej cienia nie widziala. W tym momencie sie zalamalam, bo stwierdzilam ze po tych lekach nabawilam sie schizofreni. Siedzialam zamknieta godzine w pomieszczeniu gdzie widzialam ta mysz, i nic, zero myszy, zero kupy po myszach, nic !! Powiedzialam ciotce, zeby na noc rozlozyla jedzenie po kątach i wtedy bedziemy mieli pewnosc. No i dzisiaj mi dzwoni, ze jedzenia nie ma! Boże jaka ulga, a ja juz myslalam ze totalnie zwariowalam, mowie powaznie. Bo tak sie akurat zlozylo te tabletki itp.... ale ulga niesamowita :):) nie jest az tak zle ze mna :)

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 19 paź 2011, 13:05
Ja wczoraj widziałam niebieski garnek w szafce. Jak go wyjęłam i postawiłam na kuchence, okazało się, że jest biały. Byłam święcie przekonan, że jest niebieski i widziałam niebieski.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 19 paź 2011, 13:29
halenore,
Hej, ja tez tak ma z tymi kolorami a na dodatek boje se psów to wizę psy wszędzie duze i groźne , ktore okazuja sie krzakiem, takze to nie żadna nowośc to duzo ludzi ma bo moi znajomi tez mają.

-- 19 paź 2011, 12:31 --

Niedobrze mi beż sensu, nie moge nic jeść
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez kicikici 19 paź 2011, 13:45
takie przypadki z kolorami sie zdarzaja i to nie jest zaburzenie...albo sie widzi inne slowo, albo inna literke inna godzine...

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Mój dzisiejszy dzień

przez ancun 19 paź 2011, 13:52
Hej.Jestem nowa na forum... Nie wiem od czego zacząć!!!!!!!!!!!!!! Na początek po kilku latach meczrni znów zdecydowałam się iść do psychiatry.10 lat temu leczyłam się na depresję i nerwicę lękową.... Od paru lat nie biorę leków(może to błąd)....Dzisiaj byłam u lekarza i dostałam Pramatis...(escytalopram).może ktoś brał te leki!!!!!!!!!jakie są skutki uboczne?czy się tyje? czy normalnie się funkcjonuje??mam dziecko które wożę do przedszkola.

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 19 paź 2011, 15:10
tahela nerwówka? Też cierpię od kilku dni :why:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez Siasia 19 paź 2011, 15:10
halenore napisał(a):Ja wczoraj widziałam niebieski garnek w szafce. Jak go wyjęłam i postawiłam na kuchence, okazało się, że jest biały. Byłam święcie przekonan, że jest niebieski i widziałam niebieski.

Ja ostatnio mam coś takiego, ze np.umyję szklankę i za 5 min znwó chce iść ją umyć, bo nie pamiętam, że już to zrobiłam..

Co do leków to mam pytanie - po niektórych się tyje, ale czy jest to związane ze zwiększeniem apetytu czy tyjemy "od tak, po prostu" ??

Sortuj wg