Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ciasny Wiesiek 14 paź 2011, 19:19
I co wy na to ?

-- 14 paź 2011, 19:26 --

Od 3 dni siedząc przy kompie - siedzę na piłece lekarskiej i ćwiczę kręgosłup. Ja pier... Czuję się jak nowonarodzony :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki.

Mój dzisiejszy dzień

przez Czapla 14 paź 2011, 20:26
secretladykkk napisał(a):Czapla, tak ... nie wiem jak jest gdzie indziej ale mazowieckie to dobre miejsce dla wyścigu szczurów. Ja też w nim uczestniczę, a że to robię też z rozwiniętą hipochondrią to potęguje presje. Gasz...kiedy to się zaczęło....? Ja nawet nie wiem. Mi ciśnienie nie skacze, za to od czasu do czasu, mam tyki nerwowe (trzęsące się dłonie, głowa i tylko to mi odbiera pewność siebie).

Nawet nie wiesz jak mi ciężko zjeść zupę...z kontrahentami ;/

Secretladykkk,
dzisiaj słyszałam od osoby z Poznania, że pobył (facet) w Warszawie miesiąc, był raz w Arkadii i jest umordowany tutejszym życiem :hide: .. Chyba wróci do domu... To jak my mamy tutaj żyć?

Też nie wiem kiedy to się zaczęło, ale ja od dziecka byłam taka zasrana prymuska, zawsze musiałam być najlepsza i wyróżniać się. Nikt nigdy ode mnie tego nie wymagał w domu. Taka byłam. Potem to wszystko nabrało tempa i poszło dalej.. Potem zaczęły się ataki paniki, lęku, skoki ciśnienia i przekonanie o chorobie serca albo hormonów albo raka oczywiście..

Ja znowu nie mam tików, za to koszmarnie się pocę, ale tylko pod pachami i tylko w sytuacjach gdy "muszę" pokazać jaka jestem "gwiazda". Gdy sytuacja się kończy, pocenie też. Wtedy wracam do domu i od razu do łazienki: mycie i przebieranie. Noszę w torebce taki mały dezodorant i mokre chusteczki :oops: . Gdy nie mam możliwości powrotu do domu i czuję że śmierdzę to idę się wypsikać :bezradny: Czuję wtedy straszny dyskomfort. Nie raz jak już udowodnię, że jestem "super" wszystko odpuszcza. Tylko mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, że jestem mokra ze strachu..
Czuję się właśnie jak taka zasrana paniusia :?

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 14 paź 2011, 20:48
Ciasny Wiesiek, dobre :lol:

Moj dzien-pracowity.Jakies kurestwo mnie lapie w postaci grypy bàdz przezièbienia-cora przylatujàc do mnie przywlokla jakies dziadostwo.Wspolokator juz zaczàl brac antybiotyk,malz siè trzyma dzielnie-no i dobrze,bo kto nam bèdzie robil herbatè z cytrynkà i z miodem??
Ale wino mi smakuje jeszcze,wièc chyba nie jest tak zle ze mnà :mrgreen:
Aaaa i jeszcze bigos robiè!! w ogole to szkoda,ze padl temat z przepisami-czyzby nikt nie gotowal???? :pirate:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Ciasny Wiesiek 14 paź 2011, 21:21
Wspolokator juz zaczàl brac antybiotyk

Ma wprawę :D
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki.

Mój dzisiejszy dzień

przez Atalia 14 paź 2011, 21:42
Niewidzialnie mi i śmieciowato. Potrzebuję kogoś, kogokolwiek najbardziej na świecie.. Kogoś, kto będzie, mocno będzie..

A co się robi? Traci.

Mój dzisiejszy dzień

przez kicikici 14 paź 2011, 21:45
wlasnie smaze placki ziemniaczane:)))

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 14 paź 2011, 21:52
A ja sobie wlosy farbuje na jasniejszy kolor, bo znudzil mi sie ciemny braz. Nowe beda jak znalazl na jutrzejsza impreze;)

Co do zycia w mazowieckim, czy tez w Wawie, dla naszego rynku pracy lepiej, zeby sie tu ludzie z innych zakatkow kraju nie mogli odnalezc ;P ;) Choc akurat watpie, czy zycie w Poznaniu jest tak bardzo inne, od zycia w Wawie. A sama Arkadia to takie samo centrum handlowe, jak kazde inne duze centra handlowe:)

Mój dzisiejszy dzień

przez kicikici 14 paź 2011, 22:13
marcja napisał(a):A ja sobie wlosy farbuje na jasniejszy kolor, bo znudzil mi sie ciemny braz. Nowe beda jak znalazl na jutrzejsza impreze;)

Co do zycia w mazowieckim, czy tez w Wawie, dla naszego rynku pracy lepiej, zeby sie tu ludzie z innych zakatkow kraju nie mogli odnalezc ;P ;) Choc akurat watpie, czy zycie w Poznaniu jest tak bardzo inne, od zycia w Wawie. A sama Arkadia to takie samo centrum handlowe, jak kazde inne duze centra handlowe:)

:) aja chce ufarbowac wkoncu bo odrosly mi moje wszystkie i sa jakies rozne znaczy sie bronzowe ciemne ale nizej sa jasniejsze...wiec chcialam ufarbowac sobie na ciemny kolor prawie czarny..tylko czyms naturalnym bo niechce sobie poniszczyc wlosow. Castingiem slyszalam sie ladnie wychodzi?

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 14 paź 2011, 22:30
co do wlosow-ja trzasnèlam siè na rudo!!podobno rude -wredne,wièc pasuje :D kicikici, wieki nie jadlam plackow ziemniaczanych,belgijskie ziemniaki jakies wodniste sà-probowalam zrobic jakies 3 lata temu i wyszly gumowate :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez Czapla 14 paź 2011, 22:30
Ja powiem szczerze, że nie jestem "rasistką lokalną" ;) to znaczy jako rodowita Warszawianka i żona rodowitego Warszawiaka nie patrzę w ogóle na ludzi pod kątem pochodzenia. Znam całe mnóstwo ludzi z dalekich prowincji bardzo wykształconych i z mentalnością - powiedzmy - miastową, bez żadnych zachowań czy prowincjonalnych kompleksów i niestety sporo rodowitych Warszawiaków o buraczanym wyglądzie i zachowaniu. Słyszałam też wiele razy jak ktoś tak bez powodu obrażał ludzi urodzonych w Warszawie, bo coś usłyszał, albo ktoś mu powiedział. Mimo wszystko nie mam zapędów by się odgrywać na "napływowych". Nawet mi wisi, czy płacą podatki w Warszawie czy "u siebie" i czy mają zarejestrowane samochody na swoich rejestracjach by płacić mniejsze ubezpieczenie. Każdy robi tak, by jak najmniej oddać Państwu.

Ja nie wiem jak jest w innych miastach z tym wyścigiem szczurów i tylko powtarzam to co usłyszałam od ludzi, którzy tu przyjechali. Widziałam tylko jak w innych miastach ludzie jeżdżą jednak wolniej, bez pośpiechu. Na pewno tutaj jest łatwiej z pracą, bo mimo bezrobocia praca jest, a są takie miasteczka w tym kraju gdzie po prostu ludzie nie mają szans. I to jest tragedia. Ja jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie bo uważam, że każdy człowiek zasługuje na godne życie. Godne, to znaczy pracę, która pozwala mu żyć na "normalnym" poziomie..

Skończyłam dzień pracowicie. Po powrocie z pracy zmordowana, zamiast się położyć, zabrałam się za ostre sprzątanie.. Cholerna zasrana perfekcyjna paniusia musi mieć idealne wypachnione mieszkanie :time: bo nie położy się spokojnie spać. Oto cała ja. Nawet obiad na jutro zrobiłam. Przecież idealna perfekcyjna pani domu nie tylko pracuje zawodowo, ale musi udowodnic całemu światu, że panuje też nad domem :roll: Jestem beznadziejna

-- 14 paź 2011, 22:31 --

Mój dzisiejszy dzień

przez frytka 14 paź 2011, 22:32
_wovacuum_, bigos lepszy :P
Anioły są wśród Nas

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 14 paź 2011, 22:44
2Proof, :mrgreen: Ty wiesz

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 14 paź 2011, 22:49
kicikici napisał(a):

:) aja chce ufarbowac wkoncu bo odrosly mi moje wszystkie i sa jakies rozne znaczy sie bronzowe ciemne ale nizej sa jasniejsze...wiec chcialam ufarbowac sobie na ciemny kolor prawie czarny..tylko czyms naturalnym bo niechce sobie poniszczyc wlosow. Castingiem slyszalam sie ladnie wychodzi?

A nie wiem- patrze na kolor a nie firme i nazwe:) Troche sie boje efektu - zeby zrobic wlosy jasnobrazowe musze procz farby uzyc rozjasniacza ( ktorego na wlosy farbowane na ciemny kolor nie powinno sie uzywac ) no ale juz po ptokach - rozjasniacz wlasnie wyladowal na glowie :mrgreen:

Czapla, a niech przyjezdza kto chce - tylko wkurza mnie pozniej narzekanie, ze brzydko, ze drogo, ze nienawidza tego miasta. Jak nienawidza, to wracac do siebie ;) Jestem chyba patriotka lokalna, bo swoje miasto uwielbiam - uwazam,ze jest oryginalne wzgledem innych stolic europejskich i piekne, szczegolnie wiosna :)

Mój dzisiejszy dzień

przez frytka 14 paź 2011, 22:50
hmmm, farbowanko włosów mówicie - czemu nie, czasem trzeba coś zmienić aby móc ruszyć dalej... czemu nie zacząć od kolor włosów :roll: rudy?

-- 14 paź 2011, 22:53 --

o właśnie - jakoś boję się rozjaśniaczy ale bardziej z powodu, że mam włosy w kiepskiej formie...
Anioły są wśród Nas

Sortuj wg