Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez MaRiAnEk 02 sie 2007, 21:38
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 23:28 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez ashley 02 sie 2007, 22:46
Piotrek napisał(a):taka mocna to ona na pewno nie jest ... jak dobrze otrujesz to zdechnie

hehe, ona w ogole powinna zniknac z tej planety ;)
człowiek nerwica napisał(a):Kurcze...cholerny dół jeszcze nie przeszedl...siedze w domu w kółko robie to samo i tak moje życie sobie leci..,,a ja nawet nie mam odwagi tego zmienić!..

Darus spokojnie. Nie doluj sie. Wlasnie nie masz odwagi, wiec siegnij po nia. Siegaj tyle razy az dosiegniesz. Przeciez mozesz zaczac zmieniac je malymi krokami. No glowa do gory, nie chce patrzec jak sie smucisz ;) W Biblii jest taka m\adra przypowiesc o talentach, polecam Ci ja :)
Sorki za brak polskich znakow ale na tym laptopie w Anglii nie mam innej mozliwosci :lol:
Moj dzionek: bardzo fajny, shopping przerwa shopping pyszna kolacja, hihi.
MaRiAnEk napisał(a):Wracam do normalności - nareszcie.

Super tak trzymaj.

przez depresyjny86 03 sie 2007, 00:16
W Biblii jest taka m\adra przypowiesc o talentach, polecam Ci ja :)

Problem jest u mnie taki że ja nie mam żadnego talentu :cry: -<naprawdę mówie to obiektywnie>
W niczym nie jestem dobry,nie ma takiej rzeczy która wychodzi mi do końca dobrze :cry: -i naprawdę mówie to obiektywnie.

Wlasnie nie masz odwagi, wiec siegnij po nia. Siegaj tyle razy az dosiegniesz

Będe sięgał ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 03 sie 2007, 00:31
Problem jest u mnie taki że ja nie mam żadnego talentu Crying or Very sad -<naprawdę mówie to obiektywnie>
W niczym nie jestem dobry,nie ma takiej rzeczy która wychodzi mi do końca dobrze Crying or Very sad -i naprawdę mówie to obiektywnie.

Talent nie polega przecież na tym że coś od razu dobrze robisz bo noworodki by już jakieś rzeczy perfekcyjnie robiły :P ty nie pozwalasz sobie na nauczenie się czegoś bo od razu chciałbyś wszystko na 100% idealnie robić. Zobacz jak było z samochodem. Mieliśmy obaj niemal identyczny pierwszy raz za kierownicą. Instruktor mi powiedział teraz, że jeżdżę bardzo dobrze. Czy Ty tak jeździsz? Jeżeli nie to tylko zabrakło Ci dwóch rzeczy - wiary w siebie i determinacji. A czy masz talent to na próbach i błędach dopiero możesz to sprawdzić.
człowiek nerwica napisał(a):Będe sięgał

Działaj :D
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 03 sie 2007, 01:25
No rzeczywiście obiektywny nie jestem :D :D :D :D
Ja już chyba siebie nie zmienie,będe żył tak jak teraz do końca życia :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
No bo co może mnie zmienić?,jaka sytuacja?....Ne mówiejuż o tym że to ja mogę siebie zmienić bo już z 155 razy próbowałem i nic zawsze okazywałem się znowu tym durnym,strachliwym Darkiem którego ludzie z reala mają za debila<niektórzy,większość>...tym Darkiem który boi się ludzi,nie umie współżyć z ludżmi,rozmawiać z nimi,tym Darkiem który cały czas siedzi w domu bo boi się i nie ma do kogo wyjść :cry:
Ostatnio edytowano 03 sie 2007, 01:32 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez ashley 03 sie 2007, 09:38
dżejem napisał(a):Dariuszu, według mnie- nie jesteś obiektywny

Wedlug mnie tez :smile: Z talentami jest tak jak Piotrek napisal.
człowiek nerwica napisał(a):No bo co może mnie zmienić?,jaka sytuacja?....

Darek ja mysle, ze nie zmieni Cie zadna sytuacja. Ja tez w zyciu mialam wiele sytuacji ktore az krzyczaly do mnie: zmien sie zrob cos ze swoim zyciem. I owszem dzialaly na mnie ale tylko troche. Nie ruszysz z miejsca dopoki sam nie postanowisz, ze chcesz to zrobic. A oprocz tego ze chcesz postanawiasz sie przelamac i dzialac. Boisz sie, rozumiem to doskonale. Na pewno przeszlosc ukrztaltowala w Tobie ten strach. Ale poczatki bywaja tragiczne. Wiem to po sobie. Jak zaczynalam zmieniac ten chaos ktory byl w moim zyciu, prawie wszystko sie sypalo a ja musialam z trudem to utrzymywac. Ale pozniejszy efekt jest zadowalajacy. Pytasz co musi sie stac. Zadaj sobie pytanie jak sie czuje w swoim zyciu? Odpowiedz na nie powinna byc najwiekszym kopem do dzialania.

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 03 sie 2007, 13:31
marianku, to skoro tak wygladasz to niedziwie sie, ze zarwales jakas laseczke :D
super z ciebie facet, szczerze mowiac w ogole sie niespodziewalam takiego przystojniaka, jeszcze ten kwiatek w zebach, ech, cos czuje, ze namieszasz tu ta swoja foteczka :lol: marianek smialo wychodz na ulice naszej lodzi, bo u nas takich spotyka sie rzadko, ;)
a u mnie, no coz, ciagle to serce, wypic niemozna nic kompletnie, bo zaraz mi srasznie przerywa i boli, jutro chce zrobic imprezke imieninowa ale juz z gory sie martwie czy wypije chociaz kieliszek, bo znowu ten cholerny strach przed tym , ze cos bedzie nie tak, tragedia, co to za zycie, nawet napic nieda sie ta cholera
pozdrawiam cieplutenko
lidzia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez vampirek82 03 sie 2007, 15:07
hihi umnie wspanialy dzien, dostalam wlasnie kolejna propozycje pracy :lol: :lol: :lol: w sumie to duzo lepsza niz poprzednia :lol: w nastepnym tygodniu rozmowa :lol: samopoczucie od razu 100% w gore :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez smutna48 03 sie 2007, 17:49
ja tez dostałam w pon ide na rozmowe telemaketing jakiś ale wiecej się dowiem na rozmowie ost raz jak byłam na podobnym nie dawali stałej umowy tylko zlecenia bez możliwosci dostania stalej więc byłam rozczarowana ... ale zobaczymy co z tego wyjdzie

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:50 pm ]
gdzies się musze zaczepić w koncu
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Tygryska 03 sie 2007, 18:07
Darek moje ulubione powiedzenie to: Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. ;)

vampirek fiu fiu rozrywana jesteś :D Powodzenia!

smutna trzymam kciuki!

Nie znoszę tego paskudnego kataru :evil:

przez smutna48 03 sie 2007, 18:17
dzieki Tygrysko :D
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 03 sie 2007, 23:39
Dlaczego ja zawsze musze być inny?
Heh przed chwilą zdołowałem się głupimi stadiami rozwoju uczuć erotycznych.Jak przeczytałem wszystkie okresy tego rozwoju to znowu wyszło że jestem inny niż wszyscy i mój rozwój uczuć erotycznych nie przebiega normalnie :( :D .
Najgłupsze jest to że musze się nauczyć wszystkego o rozwoju uczuć erotycznych,chociaż w ogole to co pisze na temat stadiów rozwojowych nie pokrywa się z moim rozwojem :( :D :(
Wygląda na to że moi dawni koledzy mieli racje mowiąc że jestem niedorozwinięty :(
Kurcze dzisiaj po razkolejny miałem dziwny sen:śniło mi się że leżałem na ulicy i przechodzili po mnie ludzie,niektórzy mnie bili....cały dzień myśle o tym głupim śnie.

przez IceMan 04 sie 2007, 02:01
CIALO liceum DUSZA muzeum oj widzę że ktoś tu nam Marianka zarywa 8)
vampirek82 napisał(a):hihi umnie wspanialy dzien, dostalam wlasnie kolejna propozycje pracy

Brawo! :D Już 2 prace masz do wyboru ;) obyś wybrała tą najlepszą - powodzenia!
smutna48 tobie również :mrgreen:
Tygryska napisał(a):Nie znoszę tego paskudnego kataru

Zdrówko!
człowiek nerwica napisał(a):Heh przed chwilą zdołowałem się głupimi stadiami rozwoju uczuć erotycznych.Jak przeczytałem wszystkie okresy tego rozwoju to znowu wyszło że jestem inny niż wszyscy i mój rozwój uczuć erotycznych nie przebiega normalnie

Buheeheee a co to za specjalista się znalazł żeby mówić jak jest normalnie a jak nie? :lol:
człowiek nerwica napisał(a):Kurcze dzisiaj po razkolejny miałem dziwny sen:śniło mi się że leżałem na ulicy i przechodzili po mnie ludzie,niektórzy mnie bili....cały dzień myśle o tym głupim śnie.

Jeżeli mam być szczery to na razie mam wrażenie że ze swoim nastawieniem ludziom pozwalasz na coś takiego i aż ci się to śni. Zamiast robić z siebie ofiarę bądź drapieżcą :twisted:
Przyjaciel forum

przez małgonia35 04 sie 2007, 09:17
Dwa dni harówy w domu i w ogrodzie. Dawno tak nie było. Po cichutku / żeby nie zapeszyć/ powiem wam, że chyba pomału lepiej. Już się tak nie boję że zaraz zemdleję i nawet jak przychodzi krótki "bezdech" to zaciskam zęby i do przodu. Pewnie jeszcze będą gorsze dni ale oby jak najmniej

Sortuj wg