Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 06 paź 2011, 07:46
Ślicznotka, Kasia, pamiętaj, że Cię kocham :105: Dasz radę, silna baba z Ciebie :twisted:

U mnie właśnie zaczął się kolejny okropny dzień. Jeszcze wiele takich mnie czeka :(
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez skohinka 06 paź 2011, 08:12
Laima, A jaki kierunek zaczynasz??
Codziennie pytam, czy kiedyś to się skończy
I nienawidzę słów: "Nic nas nie rozłączy"

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 06 paź 2011, 11:31
Spałam od 23 do 10 rano a wczoraj caly dzień prawie, przecież to jakiś koszmar jest albo wcale nie spię albo cały czas z tym,ze nie jest to sen mocny budze sie co 2,3 godziny i zasypiam , ile to jeszcze potrwa , mam dość serdecznie, pie :x :why: :twisted: .rdykne se młotkiem w głowe to moze będzie normalnie, było już dobrze we wrześniu prawie a teraz znowu jakies hardkory, ratunku, ratunku, ratunku
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 06 paź 2011, 11:35
tahela, niektóre zwierzątka zasypiają na całą zimę i wcale się tym nie przejmują. Ja też ostatnio dużo sypiam i chyba przez to, że jest tak zimno.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 06 paź 2011, 11:36
tahela, kochana, gorszy okres minie, dasz radę , ja za to chętnie bym się zamieniła i cały czas spała..

na dzisiaj plany walczenia z własnymi myślami..już jest ciężko bardzo..

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 06 paź 2011, 11:44
dominika92,
Tyllko,ze ja mam wachnięcia albo w ogóle nie śpie albo takie coś a to i tak nie jest zdrowy sen bo z przebudzeniami co pare godzin więc jestem zmęczona. Dzięki Dominika u Ciebie tez bedzie lepiej.

-- 06 paź 2011, 11:06 --

Dominiika rozumiem,ze u cieie też nie za bardzo , ja dalej jestem zmeczona 3 dni temu zaliłam sie nad ranem na nocnych że spać nie mogę, wiięc mma świeże porównanie ,spanie z niespaniem żadne nie jest fajne, fajne jest tylko ustabilizowany prawidłowy sen , a tak to lipa po całości, jestem zmęczona i tak bo spałm długo, la e wybudzając się co 2,3 godziny, mam dość, po prostu dośc
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez kornelia_lilia 06 paź 2011, 13:31
tahela, mam podobnie, ja chyba nigdy nie przespałam całej nocy, bez budzenia się chociaż raz :(

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 06 paź 2011, 13:37
tahela, miałam kiedyś podobnie więc pamiętam jakie to męczące :(
ja miałam ogromny spadek ,zaprzestałam robienia pewnych rzeczy i teraz mi bardzo trudno. próbuję do tego wrócić, próbuję myśleć pozytywnie, pomału, żeby się nie przemęczać bo potem wpadam w doły, lepsze malutkie sukcesy niż wielkie porażki..;) chyba..?

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 06 paź 2011, 17:25
Na terapii psycholożka powiedziała,że jestem uzależniona od leków.Kiedy mówiłam o tym ,że próbowałam na jakiś czas nie wchodzić na forum to powiedziała ,że nie powinnam bo mam tu tylu fajnych ludzi.

Przyjęli mnie do szkoły jeszcze na ten semestr.Zaczynam jeszcze w październiku.Bardzo się cieszę. :D
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 06 paź 2011, 17:28
Laima, super,że idziesz do szkoły :great: a czego konkretnie będziesz się uczyć?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 06 paź 2011, 17:29
samara22, florystyka.
to nie to co Twoje studia :oops:
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 06 paź 2011, 17:36
Laima, to bardzo fajne zajęcie ;) pozytywne ;) Kasiu, nie porównuj tego z moimi studiami...każdego interesuje coś innego ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez zmęczonaa 07 paź 2011, 10:03
hej :)
jestem nowa i nie wiem czy w dobrym wątku piszę .....oraz czy zechcecie mnie przyjac do swojego grona:)

Borykam sie z nerwicą lękową juz jakieś 7 lat ....... ostatnimi czasy było juz calkiem dobrze .... ale jakies 3 tyg temu to dziadostwo powrocilo ...... mysle ze rozmwoa skims kto mnie bedzie rozumiał moze troche mi pomorze ..... nie wiem ......

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 07 paź 2011, 10:07
zmęczonaa, rozgość się :smile: znajdziesz tu wiele tematów o Twojej chorobie, spotkasz wielu ludzi którzy przechodzą przez to samo co Ty, pisz śmiało :smile:
coma

Sortuj wg