Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 30 lip 2007, 17:05
No to teraz nie pozwól mu uciec ;)
Przyjaciel forum

przez xxxx 30 lip 2007, 18:00
Mój niestety uciekł... Jest mi zimno i stresuję się nie wiem czym :(

przez vampirek82 30 lip 2007, 18:24
xxxx napisał(a):Mój niestety uciekł... Jest mi zimno i stresuję się nie wiem czym

eeee bo to ta pogoda taka okropna!!!!! proponuje poszukac jakis przepisow do "watku kulinarnego" :) zamiast sie stresowac :D
bedzie dobrze, nastroj na chwilke uciekl ale tak samo pewnie za chwilke wroci wiec glowka do gory!!!!!
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xxxx 30 lip 2007, 18:38
vampirek82 napisał(a):
xxxx napisał(a):Mój niestety uciekł... Jest mi zimno i stresuję się nie wiem czym

eeee bo to ta pogoda taka okropna!!!!! proponuje poszukac jakis przepisow do "watku kulinarnego" :) zamiast sie stresowac :D
bedzie dobrze, nastroj na chwilke uciekl ale tak samo pewnie za chwilke wroci wiec glowka do gory!!!!!
Pewnie wróci ;) Wampirku no ja już chyba się wykazałem wystarczającą inwencją kulinarną i teraz czekam na Was z przepisami :D Ja przepisów nie szukam, tylko mówie o tym co jadłem :P Jakoś tak pod wieczór mój nastrój ucieka. Jak w maju pojechałem na tydzień do Chorwacji,BiH,CG to się czułem "jak nowo-narodzony" :D Nie wiem czy to już było pisane ale oglądałem Bądź Zdrów - TVN Style gdzie mówiono również o "naszym" forum :)

przez vampirek82 30 lip 2007, 18:42
xxxx napisał(a):Jak w maju pojechałem na tydzień do Chorwacji,BiH,CG to się czułem "jak nowo-narodzony"

to nie widze innego wyjscia jak sobie zrobic powtorke z rozrywki :D

xxxx napisał(a):Nie wiem czy to już było pisane ale oglądałem Bądź Zdrów - TVN Style gdzie mówiono również o "naszym" forum :)

zartujesz?? nic nie slyszalam a co mowili??? opowiadaj :) niestety nie mam TVN Style :?

przez IceMan 30 lip 2007, 18:53
Kod: Zaznacz cały
http://rapidshare.com/files/27302747/Grunt_to_zdrowie.wmv.html

Dla chętnych odświeżam link do nagrania ;)
Przyjaciel forum

przez xxxx 30 lip 2007, 18:54
vampirek82 napisał(a):
xxxx napisał(a):Jak w maju pojechałem na tydzień do Chorwacji,BiH,CG to się czułem "jak nowo-narodzony"

to nie widze innego wyjscia jak sobie zrobic powtorke z rozrywki :D

xxxx napisał(a):Nie wiem czy to już było pisane ale oglądałem Bądź Zdrów - TVN Style gdzie mówiono również o "naszym" forum :)

zartujesz?? nic nie slyszalam a co mowili??? opowiadaj :) niestety nie mam TVN Style :?

Jak mi ufundujesz, zbierzesz taką samą ekipę to pojadę :D
Jednak było to na forum
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... 1&start=60

przez vampirek82 30 lip 2007, 18:56
jak wygram w totka nie ma problemu :D

przez xxxx 30 lip 2007, 19:13
vampirek82 napisał(a):jak wygram w totka nie ma problemu :D

Chyba ja się wcześniej z mojej niezdiagnozowanej nerwicy wyleczę, niż wygrasz w totka :D
A można bez "użycia" psychiatry upewnić się co do nerwicy?

przez Pstryk 30 lip 2007, 20:02
Jovita napisał(a):o wlasnie i jak bede chciala sie zabić to schlam sie ''na wesoło'' na smierc Very Happy

:shock: Okropna śmierć! Nie polecam :evil: Chwała, że leki bierzesz! :lol:

Piotrek napisał(a):by się chciało ale się nie może - rodzice nie dadzą za żadne skarby

He he, jeszcze dwa miesiące i sam będziesz sobie panem - na stancji :lol: No to chociaż roślinkę sobie spraw! Rosiczkę polecam! Kapitalna sprawa! :P
He, albo jajko z wykluwającym się zwierzakiem! Sama wyhodowałam już parę dinozaurów :lol:

wkrokufeler napisał(a):a ja się zastanawiam nad sensem życia eh Mr. Green

Hi hi nie bez przyczyny zachęcam do znalezienia zajęcia :lol:
Jakieś refleksje na temat sensu życia?

człowiek nerwica napisał(a):Masz racje,chyba troche przesadzam....wszystko powinno być przecież ok.
Napewno nic mi się nie stanie i wylecze sie z tego. Wink

Powtarzaj te słowa co dziennie! :lol:
Jeju, trochę tego Ci przepisali. Masz więc coś pod ręką, w razie "W". Jest OK. Z tego co się orientuję, jak zresztą już tu Dżejem pisała, współczesne leki są lepszej jakości a i leczenie ma widocznie pozytywne skutki. Nic tylko się cieszyć!

inez3 napisał(a):wydaje mi sie, ze duzo mi dalo to, ze ostatnio odpepowilam sie od rodzicow. teraz bede dazyc do zycia wsoim w;lasnym zyciem... jest super!!!

Eh, Kochanie nie ma to jak przekonać się na własnej skórze :lol: Powtarzam, jesteś mądrą życiowo, zaradną osoba i nikt poza Tobą lepiej nie pokieruje Twoim życiem!

vampirek82 napisał(a):a ja weekend lub przynajmniej czesc w szpitlau spedzilam....hmmm ale nie bylo tak zle, przynajmniej sie wyspalam Very Happy

:shock: Do szpitala żeby się wyspać :shock: He, nie pomyślałam o tym :lol: Mam nadzieję, że wszystko z Tobą OK :shock:

małgonia35 napisał(a):Czy ja kiedyś wyjdę z tego dołka???

Dooobra, wyłaź! :P

Ode mnie skromnie: Autko pomalowane :mrgreen: CACY!
Pstryk

przez anonim 30 lip 2007, 20:57
A ja dostałem skierowanie na rentgen kręgosłupa i bioder i przyznaje że się boje, o kręgosłup się nie obawiam, ale o biodra... Od kiedy pamietam, zawsze czułem ból ćwicząc, czy kopiąc, mam nadzieje, że to nie będzie jakieś zwyrodnienie stawów, bo jeśli nie będe mógł trenować to się kompletnie załamie :cry: tylko to mi zostało...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Pstryk 30 lip 2007, 21:03
anonim napisał(a):mam nadzieje, że to nie będzie jakieś zwyrodnienie stawów, bo jeśli nie będe mógł trenować to się kompletnie załamie Crying or Very sad tylko to mi zostało...

Oby :?
Znam ten strach. Wiem, co się z człowiekiem dzieje, gdy okazuje się, że nie może realizować swoich pasji.
Kiedyś zawodowo trenowałam siatkówkę. Pewnego dnia chirurg postawił diagnozę: opada mi biodro. Więc albo pogram dwa lata i wyląduję na wózku inwalidzkim, albo nie będę już grać i będę chodzić. Byłam zdesperowana: chciałam grać. To mi serce nawaliło... :cry:
Pstryk

przez IceMan 30 lip 2007, 21:04
Ode mnie skromnie: Autko pomalowane Mr. Green CACY!

To my teraz prosimy o udokumentowanie na zdjęciu :mrgreen:
anonim napisał(a):zawsze czułem ból ćwicząc

ból raczej towarzyszy ćwiczeniom - szczególnie jak się nadwyrężysz - więc w czym problem - nie przejmuj się tylko poczekaj - myślę że to nie jest nic poważnego
Przyjaciel forum

przez anonim 30 lip 2007, 21:36
ból raczej towarzyszy ćwiczeniom - szczególnie jak się nadwyrężysz - więc w czym problem - nie przejmuj się tylko poczekaj - myślę że to nie jest nic poważnego

O tym to ja dobrze wiem, ale to jest inny ból niż taki który zazwyczaj towarzyszy ćwiczeniom. Zresztą gdybyś zacytował większą część mojej wypowiedzi(chociażby o jedno słowo) to wtedy jej sens byłby inny.

myślę że to nie jest nic poważnego

Chciałbym żeby to była prawda, ale cóż wszystko się okaże po prześwietleniu.

Bethi, Dżejem
Dzięki za słowa otuchy :-)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg