Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 07 sie 2011, 22:46
Ka_Po, oni wiedzą wszystko najlepiej...
jestem z Tobą pamietaj :*
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 07 sie 2011, 23:10
jasper napisał(a):ehh niestety, czesto decyzjia o tym czy ktos zostanie przyjety na lepsze stanowisko, zalezy od tego czy kogos zna..I od doswiadczenia ktore nie wiadomo jak i gdzie zdobyc.

ja tak nie uważam ale może jestem naiwna ;) do tej pory przechodzę różne rozmowy w firmach prywatnych, i nie sądzę żeby firma wydawała kasę na agencję pośrednictwa pracy gdyby mieli "znajomego" w zanadrzu. W poprzedniej pracy awansowałam i uważam że to była kwestia tego że doceniono moją pracę i zaangażowanie, choć wiadomo że dobre układy z szefem nie zaszkodzą ;)
A doświadczenie można zdobyć jeżeli się chce, tylko trzeba być gotowym na to że pierwsza praca nie będzie dobrze płatna. W mojej pierwszej pracy zarabiałam grosze ale dużo się nauczyłam i to potem procentowało.

Mój dzisiejszy dzień

przez jasper 07 sie 2011, 23:23
polakita napisał(a):
jasper napisał(a):ehh niestety, czesto decyzjia o tym czy ktos zostanie przyjety na lepsze stanowisko, zalezy od tego czy kogos zna..I od doswiadczenia ktore nie wiadomo jak i gdzie zdobyc.

ja tak nie uważam ale może jestem naiwna ;) do tej pory przechodzę różne rozmowy w firmach prywatnych, i nie sądzę żeby firma wydawała kasę na agencję pośrednictwa pracy gdyby mieli "znajomego" w zanadrzu. W poprzedniej pracy awansowałam i uważam że to była kwestia tego że doceniono moją pracę i zaangażowanie, choć wiadomo że dobre układy z szefem nie zaszkodzą ;)
A doświadczenie można zdobyć jeżeli się chce, tylko trzeba być gotowym na to że pierwsza praca nie będzie dobrze płatna. W mojej pierwszej pracy zarabiałam grosze ale dużo się nauczyłam i to potem procentowało.

Ja niestety w mojej pracy nie mam szans, na awans, duze pieniadze itd. No coz moja wina, ale pomalu biore sie za siebie, moze kiedys uda sie cos lepszego wyrwac. Bylo by calkiem fajnie. No skoro dobry z Ciebie pracownik, z doswiadczeniem, raczej problemow nie bedziesz miala ze znalezieniem czegos ;)
hodie mihi, cras tibi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 07 sie 2011, 23:26
jasper, właśnie "czegoś" myślę że nie, ale szukam "czegoś więcej" ;) poza tym chciałabym się trochę przekwalifikować a to nie jest takie proste, byłam "biurwą" i już nie chcę być... :shock:

-- 07 sie 2011, 23:30 --

a propos pracy, może któregoś z panów zainteresuje "Poszukuję eleganckich, przystojnych mężczyzn do reklam, filmów oraz seriali. Wiek 20-45 lat."
http://warszawa.gumtree.pl/c-Praca-mark ... Z303769043

myślę że zwłaszcza Mister Forum powinien się zainteresować ;)

A pozostali panowie - cóż jest coś na pocieszenie "Poszukuję sympatycznego pana z brzuszkiem do reklamy. Wiek 25-50 lat."

Mój dzisiejszy dzień

przez jasper 07 sie 2011, 23:34
polakita Wybacz, piszac "czegos" nie miałem na mysli jakiejs beznadziejnej pracy, tylko taka ktora Ci odpowiada i sie spodoba :)
hodie mihi, cras tibi

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 07 sie 2011, 23:40
tak tak ja tylko tak napisałam ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Siasia 08 sie 2011, 09:12
od tej śmierci jestem chodzącym kłębkiem nerwów.
nie spałam w nocy, mimo tego, że wzięłam lek na uspokojenie.

akurat to wszystko zbiegło się z moimi lękami.. :(

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 08 sie 2011, 10:06
Siasia, do lekarza marsz! niech Ci wzmocni dawkę czegoś uspokojającego
ciężki to okres...ale w końcu mija

jestem dziś 4. dzień z rzędu w pracy (przypominam,że nie pracuję po 8h/dziennie..)
padam na pysk i ledwo kontaktuje
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 08 sie 2011, 10:35
paradoksy napisał(a):Siasia, do lekarza marsz! niech Ci wzmocni dawkę czegoś uspokojającego
ciężki to okres...ale w końcu mija

jestem dziś 4. dzień z rzędu w pracy (przypominam,że nie pracuję po 8h/dziennie..)
padam na pysk i ledwo kontaktuje

paradoksy,a nie pracujesz juz Play??
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 08 sie 2011, 11:08
yyy?
no przecież jestem w pracy, w Play.
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 08 sie 2011, 11:09
paradoksy napisał(a):yyy?
no przecież jestem w pracy, w Play.

ok,myslalam ze zmieniulas prace!!:)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 08 sie 2011, 12:35
nie, kibluję tu nadal.
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 08 sie 2011, 12:38
Jesu a ja czekam aż przyjedzie do mnie kurier z telefonem....<boi sie>
Jeszcze do pani psycholock muszę wpaść dziś.Potem znowu będę siedział i marudził tu i na facebooku :mrgreen: .Cieszycie się? :smile: ;)
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 08 sie 2011, 12:57
Potem znowu będę siedział i marudził tu i na facebooku

Mam takie same plany na dzisiejszy dzień.
No, może jeszcze coś poczytam. :)

Ogólnie to po małej przerwie wróciłem do wenlafaksyny. Obecnie 75 mg, za parę dni mam wskoczyć na 150 mg.

Sortuj wg