Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 07 sie 2011, 17:02
Lady_B, :great: Widzisz, cuda się zdarzają :D

W Darkach czekam na szampana :mrgreen:
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 07 sie 2011, 17:07
wiola173, dobrze będzie szampan i truskawki nawet...
szczypnęłam się kilka razy i nie obudziłam się więc albo mocno śpię albo to jawa :shock:
masakra... bo nic mi się nie chce ale żeby nie było że tak mi źle i tak niedobrze to zaczynam się ubierać ;)
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 07 sie 2011, 18:59
Trzeci dzień na Citronilu - Prze-rą-ba-ne! Lęki jak Sam Sku*****n! S!
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 07 sie 2011, 19:05
coma napisał(a):dune, pochwal się jakie to zabawki :P

a dostałam poetrę (kwetiapina) ....ale na razie recepta lezy w aptece ... mam mieszane uczucia...napisane ze sie tyje :evil:
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 07 sie 2011, 20:01
Ka_Po, aaaa bo ty chyba tez to swiństwo bierzesz...ketrel chyba, tak?

ha....pomieszkacie sobie razem....ależ wam zazdrozcze...moze juz nie pisz...bo sie zła robię... :twisted:
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 07 sie 2011, 20:28
Ka_Po, kochanie, przecież nie jestem, bawcie sie dobrze, ciesze sie strasznie ze macie taka mozliwość i ze ci to pomaga i ze mozesz naładowac akumulatorki przed walką, żebym była bliżej to bym sie przylączyła do was...tak egoistycznie napisalam , wybacz mi, pozarłam sie z matką przed chwilą, straciłam głos tak sie darłam...chyba jednak wykupie ta poetre...cala sie kurfa trzęsę...normalnie w tej chwili to chyba bym ją mogła zabic :shock:

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 07 sie 2011, 20:48
ufff nie było tak strasznie... na początku całkiem miło a potem okazało się że nie chodzi o to żeby wyciągnąć mnie z domu i odsunąć od choroby, tylko o to żeby grupowo mnie przekonać żebym przestała się "wygłupiać"
cytuję : "to ty decydujesz czy masz depresję czy jesteś szczęśliwa, gdybyś chciała być szczęśliwa to byś była"
apetyt zmalał do zera, mój nastrój poniżej zera (depresja), cały czas oni gadali a ja udawałam że słucham pogrążając się w myślach "po co jestem" :bezradny:
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 sie 2011, 21:14
hej
ja wrocilam z wekendu na domkach ze znajomymim nad jeziorem.super bylo
w sobote bylam w 2-giej pracy.doweim sie za kilka dni czy na 100% tam pracuje.
musze zlozyc papiery na studia
jutro ide na rozmowe w sprawie pracy w jeszce inne miejsce.trzeba probowac a do pracy stalej tez ide na 9 :lol:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 sie 2011, 22:07
Ka_Po napisał(a):dune, wykup ten lek, On Cię troche wyciszy, nie bój sie.

Lady_B, a co Oni mogą wiedziec, olej :evil: .

Weekend się kończy, dzisiaj jest miło a od jutra znów....ach nawet nie chce mi się myślec :hide: ..ale nie dam się, będe walczyć :twisted:

Ka Po a co jutro u Ciebie sie dzieje??
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 sie 2011, 22:16
nie poddawaj sie ..nie mozna!! ;)
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 sie 2011, 22:28
Ka_Po napisał(a):amelia83, jeszcze nie składam broni, zbieram siły na atak :twisted:

i dobrze!!! :brawo: :lol:
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 07 sie 2011, 22:37
wysłałam dziś jakieś 30 życiorysów, zobaczymy co z tego wyjdzie bo mnie już męczy szukanie pracy... z tym że nie szukam pierwszej lepszej pracy tylko czegoś co mi będzie odpowiadało...

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 07 sie 2011, 22:40
polakita napisał(a):wysłałam dziś jakieś 30 życiorysów, zobaczymy co z tego wyjdzie bo mnie już męczy szukanie pracy... z tym że nie szukam pierwszej lepszej pracy tylko czegoś co mi będzie odpowiadało...

powodzenia!!wiem,ze to nielatwe :great:
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez jasper 07 sie 2011, 22:41
polakita napisał(a):wysłałam dziś jakieś 30 życiorysów, zobaczymy co z tego wyjdzie bo mnie już męczy szukanie pracy... z tym że nie szukam pierwszej lepszej pracy tylko czegoś co mi będzie odpowiadało...

ehh niestety, czesto decyzjia o tym czy ktos zostanie przyjety na lepsze stanowisko, zalezy od tego czy kogos zna..I od doswiadczenia ktore nie wiadomo jak i gdzie zdobyc.
hodie mihi, cras tibi

Sortuj wg