Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez lukasollo 30 lip 2011, 22:25
Dzisiejszy dzień... W zasadzie zaczął się wieczorem, pierwszy raz od 5 lat poszedłem na koncert. Oczywiście walnąłem przed nim 3 piwka na odwagę bo tak to bym nawet nie wyszedł z pokoju. Ale generalnie jestem zadowolony, kiedyś chodziłem na koncerty non stop ale wiadomo, od czasu nerwicy było spokojnie. No i pierwszy raz od iluś tam lat wszedłem w pogo :) Czułem się trochę staro, bo mam swoje 24 lata no i moja psychika podpowiadała mi, że wszyscy się na mnie patrzą, ale piwo zrobiło swoje i się udało ;) Po raz pierwszy od 5 lat jestem z siebie zadowolony :)
Nauczyłem się umierać w sobie, nauczyłem się ukrywać cały strach...

Mój dzisiejszy dzień

przez ewa1 30 lip 2011, 22:26
asdf , na wszelki wypadek zrob sobie badania, spirometrię i co uznasz jeszcze za stosowne. Po to, żebyz był spokojny, że tak naprawdę jesteś zdrowy, a to co się dzieje, to wszystko siedzi w Twojej głowie. Ja tak zrobiłam, ekg, wszystkie wyniki, wszystko jest ok, ateż się duszę i nie mogę oddychać. Dasz radę, w ostatecznej ostateczności trzeba wziąść tabletkę...

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 30 lip 2011, 22:28
carlosbueno, zapal neon w oczach....wystarczy ;)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 30 lip 2011, 22:32
podświetlanie oka od wewnątrz- nie wiedziałem że takie coś wynaleźli, a już myślałem o zakupie feromonów na które mają lecieć kobiety. :mhm:
Największy Forumowy Maruda

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 30 lip 2011, 22:33
carlosbueno, wczoraj na onecie widzialam kurs uwodzenia... :)
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 30 lip 2011, 22:36
pewnie kolejny sposób na wyciągniecie kasy od frustratów. Kiedyś miałem konta na kilku portalach randkowych i za nie płaciłem, doszedłem do wniosku że to ściema aby kasę wyłudzić.

Mój dzisiejszy dzień

przez ewa1 30 lip 2011, 22:42
Carlosbueno, spokojnie, nic nie pisz na klacie:), kobietę wcześniej czy później namierzysz, albo vice versa. Nic na siłę...

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 30 lip 2011, 22:43
carlosbueno, najgorsze ze tam sie menedzerowie szkolą....portal randkowy sciema? Ty to bys chcial zeby wszytsko za ciebie zrobili...na takim portalu tez sie trzeba jakąś aktywnościa wykazac...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 30 lip 2011, 22:48
ja się wykazywałem tylko wszystkie mnie olewały, nie mam cierpliwości do tego typu rzeczy bo tam jacyś ściemniacze królują co wiedzą jak podejść do kobiety a ja nie potrafię widocznie.

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 30 lip 2011, 22:50
carlosbueno, aaaaa leniuch i bez cierpliwości....

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 30 lip 2011, 22:52
trafne spostrzeżenia :hide:

Mój dzisiejszy dzień

przez Siasia 31 lip 2011, 12:00
niech mnie ktoś dzisiaj zabije i będzie spokój.
koszmarny dzień.

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 31 lip 2011, 13:20
marcol13 napisał(a):A też tak macie że odczuwacie lęk nawet w najmniej stresujących sytuacjach?

Ostatnio czułam się dobrze, pojechałam do mojego chłopaka (30 min z przesiadką - nawet mi sie słabo nie zrobiło), posiedzieliśmy u niego, potem poszliśmy do KFC - piechotą 10-15 min, wszystko ok, w KFC usiadłam przy stoliku i... słabość. Kurde, myśle sobie, z jakiej paki?
I dlatego cały czas mi się wydaje, że mam jakąś ukrytą chorobę, a nie tylko nerwicę.

Mój dzisiejszy dzień

przez armagedon 31 lip 2011, 13:21
Milano co to za pedalski tekst w wątku „Wróciłem” ??? Już po poprzednich postach między wierszami można było wyczytać , że lubisz jak ci du.psko pęka. Lecz tym razem przegiąłeś…chcesz Amonowi zrobić laskę? Zaręczam, że akurat on prędzej cie w pysk pier.dolnie, geju

Po co ten jad ? Po co te wyzwiska ?

Sens ostrzegam-nazywanie mnie i mi podobnych słusznych oportunistów „ludkami” uznam następnym razem za obrazę
I mam wyje.bane na wasze łaskawe „drugie szanse” Jak widać sam sobie daje kolejne szanse na gnojenie was

Po co ta mściwość ?

P.S. Nie ma gróźb karalnych i wulgarnych wyzwisk .Zresztą na forum są tylko durne obrazki i debilne Nicki.Nie ma kogo i jak REALNIE obrazić , nie ma osób z imienia i nazwiska..-członek wam w w odbyty

Ja tez mam na obrazku durną gębę ale od razu członek w odbyt ? Ciekawe.

I nie piszcie mi , że jestem tu niemile widziany i że jak mi się nie podoba to… .itd…itd.
Semantyka kreatur zwanych moderatorami i ich wdupowłaza Człowieka nerwica do mnie nie trafia

Jeśli masz żal co moderatorów to pisz do nich. Co są winni pozostali ?

Ale po co ja się udzielam. Nie moja sprawa. :105:
armagedon

Sortuj wg