Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Tygryska 24 lip 2007, 18:56
inez3 u mnie to też coś wiecej niz stres ale rzeczywiście trochę inaczej.Ech bądź tu człowieku mądry...ale co nas nie zabije to nas wzmocni

bethi przytulam, trzymaj się.Nie znam szczegółów ale po tym co napisałaś chętnie dałabym twojemu facetowi niezłego kopa.

vampirek super że poszłaś :D Daj znać jak bedziesz miała odpowiedź.

Piotrek podziwiam twóją energię.

Kieliszków nie namierzylam. Najwyżej będzie z gwinta.Pojemniczki po kliszach to na inne napoje ;)
Za to mam kilka dobrych książek z biblioteki.Dawno tyle nie czytałam co ostatnio.Zupełnie nie wiem czemu pozbawiałam siebie tej przyjemności.

przez aneczka5555 24 lip 2007, 19:51
moj dzisiejszy dzien wygladal tak : od rana siedzialam u lekarza kilka godzin tylko po to zeby babka wypisala mi recepty na luxete i mianseryne, popatrzyla na mnie i jak zawsze powiedziala ze dobrze wygladam, a ja jej ze czuje sie zle i mam ataki lęku a ona jak zawsze prawie na to nie zareagowala :( bylo mi smutno

przez IceMan 24 lip 2007, 21:32
Bethi z tego co piszesz nic nie można zrozumieć... tak piszesz jakby byli winni wszyscy i nikt. Musisz trzeźwo spojrzeć na swoje życie i ocenić co się dzieje. A ucieczka do pomieszczenia bez klamek to najgorsze z możliwych wyjść.
Tygryska napisał(a):Piotrek podziwiam twóją energię.

To nie energia. To coś innego. To raczej ucieczka przed samotnym spędzeniem dnia przed komputerem i wieczornymi wyrzutami sumienia że marnuję całe swoje życie przed kompem.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nextfriday 24 lip 2007, 22:09
No widzisz Darku czy inaczej człowieku nerwico...mówiłam Ci...a moi przedmówcy to potwierdzają... wszystko ok z Tobą, to tylko Ty sam o sobie masz takie zdanie ;)

przez depresyjny86 25 lip 2007, 05:34
A ze mną coraz gorzej o 3 z rodzicami na pogotowie jechałem bo myślałem że się uduszę,dostalem zastrzyki....k...a coś jest nie tak,bo to niemożliwe żeby nagle z niczego pojawił się brak możliwości złapania powietrza,tchu......obawiam się że to jest coś z krtanią o kaszel jest świszczący......już i dwie osoby powiedziały żebym do szpitala jechał bo kiedyś mogę się po prostu rzeczywiście udusić!!!!!!!
:)

przez inez3 25 lip 2007, 08:07
człowiek nerwica to na jakies badania smigaj. a co ci powiedzieli na pogotowiu?

bethi zesz w morde jeza niektorzy faceci by tylko "wsadzil wyjął" robili, nie zastanawiajac sie o czym mysli ta druga osoba. mysle, ze na twoj stan wplynal rowniez zblizajacy sie urlop, rowniez to, ze bedziesz musiala zostac bo inni wtedy wyjezdzaja (chyba, ze cos sie zmienilo). wcale nie jestes zla, ze sie nie dobierasz do niego? a zastanowil sie, ze moze masz jakis problem i nie masz ochoty? sprobuj z nim pogadac...
glowa do gory, ja nie uwazam, ze niszczysz. na forum pomagasz, wspierasz, fajna z ciebie babka :smile: przesylam dobra energie!

Tygryska jak sie tak zastanawiam nad tym wyjazdem, to sie nie boje, nie atakuje mnie zaden lek, ale cos dziwnego czuje... juz sama nie wiem. wiem tylko tyle, ze jak tam pojade to bedzie fajnie itp. dokladnie, wez tu badz madry :P

dzien jak codzien... wreszcie szaro-bura pogoda, powiem szczerze, ze tesknilam za brakiem slonca (dziwne :P). siedze w pracy, kawke popijam i... oczy mi sie zamykaja :D

przez małgonia35 25 lip 2007, 08:14
Wczoraj u lekarza i znów małe zmiany w lekach . docelowo ma być jeden, teraz są 4 rózne :shock: i terapia. Cięzko było, ale wygląda na to że pomału docieramy do sedna mojego problemu. małe światełko w tunelu

przez Jaśkowa 25 lip 2007, 09:27
qrcze znowu poranek do bani :( telepie mnie, a wczoraj wieczorem czułam się już zupełnie normalnie :( co za męczące cholerstwo, tak mnie telepie od rana, że wzięłam 1/4 tabletki hydroksyzyny i czekam na poprawę bo jak na razie szczękościsk, odruch wymiotny, pieczenie na policzkach :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Tygryska 25 lip 2007, 11:19
Darek mam nadzieję że szybko się dowiesz co dokładnie ci dolega i dostaniesz odpowiednie lekarstwa.Trzymaj się ciepło!

aneczka5555 nie przejmuj się, to tylko lekarz ;)

małgonia35 cieszę się że jest światełko, trzymam kciuki za dalsze postepy ;)

Jaśkowa a chodzisz na jakąs terapię?Trzymaj się!

Zimno jakoś i nieprzyjemnie na dworze, ale i tak dzis mam jakis dobry humor i nastawienie do świata. Idę dziś z rodzinką do knajpy- mam nadzieję że ani oni ani moje szczękościski nie popsują mi humoru.

przez aleks-23 25 lip 2007, 11:20
Witajcie ponownie! Dzis sprawdziłam kiedy weszłam tu poraz pierwszy, a co za tym idzie kiedy był ostatni mój atak leku...... 9 czerwiec!! co oznacza, ze to juz ponadpoltora miesiaca i nic sie nie dzieje...... no może poza delikatnymi sutuacjami stresowymi, ale da sie to opanowac nawet bez tabletek uspokających........ choc ostyatnio odkryłam u siebie jakas dziwna dolwegliwość , mianowicie ból głowy i mrowienie nad czołem.. i tak sie zastanawiam czy to objaw nerwicowy?? dzis idę do lekarza.....zobaczymy!!
Pozdrowienia for All !!

przez Jaśkowa 25 lip 2007, 11:23
Tygryska nie chodzę bo miałam zaleczoną nerwicę od 9 miesięcy nie miałam ataku czułam się jak młody Bóg a tu nagle jak mnie nie zetnie z nóg to nie wiedziałam jak się nazywam koszmar :( na terapię chodziłam wcześniej i przerwałam bo pisałam pracę broniłam się na studiach i czasu nie miałam a poza tym czułam się super aż do ostatniego piątku gdzie wszystko wróciło :(
Przyjaciel forum

przez vampirek82 25 lip 2007, 11:32
Tygryska napisał(a):Zimno jakoś i nieprzyjemnie na dworze, ale i tak dzis mam jakis dobry humor i nastawienie do świata. Idę dziś z rodzinką do knajpy- mam nadzieję że ani oni ani moje szczękościski nie popsują mi humoru.

a dla mnie idealnie jest na dworze, jak jest goraco to dramat :( tio zycze udanej imprezki!!!!! :)

a u mnie dzien nawet spoko, tylko to czekanie na telefon.......

aleks-23 napisał(a):Witajcie ponownie! Dzis sprawdziłam kiedy weszłam tu poraz pierwszy, a co za tym idzie kiedy był ostatni mój atak leku...... 9 czerwiec!! co oznacza, ze to juz ponadpoltora miesiaca i nic sie nie dzieje......

nio to tylko pogratulowac!!!!!!!!!!!!!!! :lol: jak ja lubie czytac takie posty :):):):):)

a poza tym mam pytanko, moze glupie ale nie znam sie na tym, czy biorac effectin moge oddac krew???

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:34 am ]
Jaśkowa napisał(a):czułam się super aż do ostatniego piątku gdzie wszystko wróciło Sad

heh :( to chyba tzreba ponownie zaczac chodzic na terapie....
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez Zorki 25 lip 2007, 11:43
Vampirek, gratuluję tego, że się przemogłaś i spróbowałaś. Za kilka godzin pogratuluję nowej pracy, prawda? :]

Ja kontynuuję chwalebny pomysł działania na zwolnionych obrotach. Niebawem wychodzę do pracy. W pracy orientuję się już na tyle dobrze, by się nie stresować i by samemu pomagać innym, udaje mi się nawiązać normalne stosunki ze współpracownikami, a organizacja dnia i wysiłek fizyczny zawsze mi dobrze robiły. Żeby było śmieszniej za moją namową jedna z forumowiczek zatrudniła się w tej samej firmie :D
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Jaśkowa 25 lip 2007, 11:44
no wrócę pewnie, że wrócę tylko teraz jadę na wczasy na dwa tygodnie więc nie dam rady na cito :cry: walcze póki co aby leków znowu nie zacząć brać ( zoloft) Boże jak bym chciała, żeby to było chwilowe :roll:
Przyjaciel forum

Sortuj wg