Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 13 lip 2011, 15:56
Lady_B, nie chcesz wiedziec jak wyglądają MOJE zakupy z mamą....jest o wszytskim co źle w zyciu robię....a ja inaczej nie robię....a na końcu jest mój placz i jej zdziwienie "tobie to juz nic powiedziec nie mozna, idz sie lecz" .... juz dawno nie robimy razem zakupow, schemat z zakupów został przeniesiony na KAZDE spotkanie :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 13 lip 2011, 16:03
dune, przykro mi... moja mama czasem jest na prawdę w porządku... nawet sobie żartujemy i wygłupiamy się... ale czasem to nawet mi się nawet nie chce z nią gadać bo... hmmmm --> Linkin Park - Numb... przy tej piosence zawsze wyję jak bóbr... bo ona jest całkiem jak o mnie ....
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez Peti159 13 lip 2011, 16:17
Dune, współczuje. Moja znowu zawsze mówi, że sama sobie robię krzywdę i, że ona miała i ma gorzej a jakoś żyje.

Lady_B, "Numb", dokładnie! "A każda sekunda, którą marnuję to więcej, niż mogę znieść"

Mnie też dzisiaj czekają zakupy z mamą. Choć już wymyślam jak się z nich wyłamać.. będzie ciężko, bo tylko ja i ojciec mamy prawko w domu, a ojciec w pracy. Czasami w sklepie ogarnia mnie taka złość na ludzi, że muszę na prawdę mocno nad sobą panować, żeby nie wybuchnąć.
"Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 13 lip 2011, 16:43
Peti159 napisał(a):Moja znowu zawsze mówi, że sama sobie robię krzywdę i, że ona miała i ma gorzej a jakoś żyje.

Skąd ja to znam :roll:

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 13 lip 2011, 16:45
Po 10 dniach olewki zmyłem naczynia. Ja mogę codziennie pół dnia przestać przy garach gotując. Tylko niech to ktoś, CENZURA, pozmywa.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 13 lip 2011, 16:47
Sabaidee, ja czasami wstawiam 2 zmywarki dziennie :( kiedys tez lubilam gotować.... :(
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 13 lip 2011, 16:58
dune, ja pralki nie mam gdzie postawić, zmywarka na jedną osobę to bez sensu.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 13 lip 2011, 17:05
Sabaidee, na taką osobe jak ty co zmywa raz na dekadę ;) to nie jest bez sensu...ale fakt pralka potzrebniejsza

-- 13 lip 2011, 17:06 --

Peti159, ooo zapomnialam...moja tez tak mowi...i weź sie w garsc bo inni to dopiero maja :(

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 13 lip 2011, 17:33
dune napisał(a):moja tez tak mowi...i weź sie w garsc bo inni to dopiero maja :(

a moja wychowała się na wsi i jej koronny argument to to, że ona w moim wieku doiła krowy, zapylała po polu cały dzień i miała 4 km piechotą do szkoły, a jakoś nie narzekała ciągle, że jej słabo :roll: thanks mam

Mój dzisiejszy dzień

przez kris001 13 lip 2011, 18:04
A mój dzisiejszy dzień jest dosyć pozytywny ;) W chwili obecnej jestem na wakacjach nad morzem i czuję się znacznie lepiej niż w mieście. Morskie powietrze zrobiło swoje, lęków brak. Tak więc postanowiłem nawet ograniczyć leki. Tak, tak, wiem, że bez konsultacji z lekarzem lepiej nie ryzykować, ale ograniczanie to nie odstawienie ;) Najwyżej szlag mnie trafi hehe
Wszystkim nerwicowcom polecam wyjazd nad morze czy chociażby nad zalew :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 13 lip 2011, 18:22
Oj jak Ci zazdroszczę :( ja nie wiem czy wyjadę gdziekolwiek ;(

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 13 lip 2011, 18:24
Lady_B, Nie weźmiesz :evil: Nawet nie próbuj bo klapsa dostaniesz :evil:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez element 13 lip 2011, 18:26
no ja bylem nad zalewem i co z tego? od kilku dni tam jezdze i nie moge nawet ze znajomymi slowa zamienic bo mam wrazenie ze ich nie znam jestem taki roztrzesiony boje sie oczywiscie wrazenie ze pomyla mi sie slowa albo wogole nie wiem o czym gadam. Najlepsze jest to ze ktos sie mnie pyta co robilem wczoraj a ja nie wiem... Wstyd i nic wiecej nie pamietam wczorajszego dnia....
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Mój dzisiejszy dzień

przez sebastian86 13 lip 2011, 18:28
wizyta u kolejnego w moim zyciu psychiatry nie wniosla niczego nowego , malowanie bramy tez niespecjalnie mnie oderwalo od negatywnego nastroju. jestem wsciekly na siebie , dlaczego do k...y nędzy nie poszlem do lekarza gdy nerwica byla do ogrania...dlaczego wytrzymywanie tych objawow nie daje niczego poza frustracja...
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg