Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Eve 11 lip 2011, 20:56
Miro, a wez sobie wyobraz, jak śmiesznie takie mega umięśione nogi wyglądają u dziewczyny xD
Nie no, tak nie może być... trza coś z tym zrobić.
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 11 lip 2011, 21:16
Eve, Inne ćwiczenia ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez Toshi 11 lip 2011, 21:26
Miro napisał(a):
Toshi napisał(a): Spróbuj się odprężyć w trakcie ćwiczeń

Dobra ale jak mi XXkg spadnie na cycki i złamie mostek to będzie na Ciebie :mrgreen: A tak poważnie, staram się... ;)

OK, biorę to na siebie :-)
Ja dziś jeździłam rowerem, też było ciężko, do tego strasznie dziś duszno ale dałam radę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 21:31
Michuj napisał(a):aree1987, jak już pisałem 100 razy. Zdałem za 9 razem, miałem cofnięte uprawnienia za punkty. 10 lat praktyki, w tym 5 lat jako przedstawiciel handlowy...

a ja za 2 ... i nie powiem ile lat jeżdzę...z jednym jedynym mandatem, sto lat temu....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Eve 11 lip 2011, 21:36
Miro, ale ja po prostu tańczę.
I właśnie to mi to cholerstwo psuje... nie mogę tańczyć tyle, ile bym chciała.
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 22:51
Ka_Po, no to fajnie, tchnie optymizmem z twojego postu ... nie poznaję cie bez biustu i skrzydeł...
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 23:19
Ka_Po napisał(a):dune, bo od dzisiaj zrobiłam się zimną, wyrachowaną, s.......ą :evil:
Koniec ze starym wizerunkiem.
Dobranoc, oczy mi się zamykają i przestaję literki widzieć :shock:

no....jasssssne...ileż to juz rady ja miałam byc zimną i wyrachowana suką.... :(
spij dobrze i spokojnie

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 23:47
autsajder napisał(a):
jeszczce miesiąc temu jezdziłam codziennie na rowerze, byłam w stanie sie zmusić....

dune, rower to jest jedno z nielicznych "miejsc" na ziemi, gdzie nie dopadają mnie tak strasznie lęki, teraz nie jeżdżę już tak często, bo nie mam z kim, (2-3 razy w tygodniu) ale na pewno to co przeżyłem na różnych wypadach mi pozostanie na zawsze w głowie, jako chyba jedne z najlepszych chwil w moim życiu, w sumie praktycznie tyle "świata" zobaczyłem ile na rowerze, dlatego warto żebyś zmusiła się na powrót na rowerek, skoro Ci to sprawiało przyjemność

nie masz z kim....ja uwielbiam sama. MP3 w uszy i jazda...rower to jedyne poza samochodem (w trasie) miejsce gdzie czuje sie wolna...lęki...panicznie boję sie psów po drodze...to takie racjonalne lęki...warto zebym sie zmusiła...ale nie mam tyle sily na razie :(

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 23:59
autsajder napisał(a):dune, kiedyś jeździłem z kumple, więc może temu mi się gorzej samemu, ale jak jeżdżę teraz to też moim kompanem jest mp3, wiatr, w samochodzie mnie łapią lęki, może temu że mam go od niedawna, dlatego w sumie oprócz mojego pokoju, to tylko rower jest dla mnie synonimem jako takiej wolności... oby te siły wróciły jak najszybciej!

wlasnie...wiatr we włosach....i po co towarzystwo...rower 30km/h.... a samochód....no najlepiej powyzej 150 ;) a potem negocjacje z władzą mundurową... :(

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 12 lip 2011, 00:12
autsajder, ja ostatnio wymusiłam pierwszeństwo....ja na rowerze facet w samochodzie....fikoł w krzaki, ze facet mnie ledwo wygrzebał.... podrapana i obita...samochodem juz by gięcie blachy bylo :( samochodem bym nie wymuszała...
...kocham jezdzić....czasami mnie najdzie standardowo ... z pozarem....ze mi sie drzwi zbokuja i spłonę ... :(

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez derick 12 lip 2011, 00:14
znowu u psychiatry beznadziejne uczucie jakby chciał się mnie pozbyć....parezin ktoś cos słyszał o takim leku?

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 12 lip 2011, 00:20
autsajder, e tam...zamysliłam sie....na rowerze jak sam wiesz tak predko sie nie hamuje be tracenia rownowagi...dobrej nocy :)

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 12 lip 2011, 01:00
derick napisał(a):znowu u psychiatry beznadziejne uczucie jakby chciał się mnie pozbyć....parezin ktoś cos słyszał o takim leku?

Perazin ;)
:szukam: perazyna-perazin-peregal-pernazinum-t415-168.html
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez okpol1006 12 lip 2011, 03:29
To znaczy że żadnego ciśnienia mi nie pokazuje, tylko error. Dziś tylko głowa mnie bolała cąły dzień, a tak to w pracy byłem przyszłej.

Sortuj wg