Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez aniaaap 11 lip 2011, 19:27
on23,
W sumie łyknęłam ta hydroksyzynę ale do końca super nie jest...Fakt ze 10 mg
Jejku jak ja nienawidzę takiego uczucia lęku mnie oblewajacego,nosz czytam gazete i nagle bach ,do tego czuje takie sciskanie w glowie ,w klatce coś jakby ciężar.
Myślisz ze pomoze?boze jak pomyśle ze tak ma być codziennie to masakra.Choć biorę 5 dzień dzis w sumie najgorzej,tłumacze sobie ze lek osiągnal max stezenie w moim organiżmie i stad kryzys a teraz juz bedzie coraz lepiej.Boże jak ja nad to morze pojade....
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Mój dzisiejszy dzień

przez Eve 11 lip 2011, 19:36
Miro, eech a ja nie mogę ćwiczyć, bo czuję się tak, jakbym nie mogła się ruszyć, a potem zdycham.. głowa mnie wtedy boli strasznie. nie mogę się skoncetrować... beznadzieja.
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 11 lip 2011, 19:45
Eve, No to ja mam to samo, plus bonusowo kołatanie i ataki paniki po wysiłku, ale najważniejsze to się nie dać, jak przestanę to zostaną ze mnie kości (silna tendencja do chudnięcia)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Toshi 11 lip 2011, 19:52
Miro, ja tez tak mam czasami, że po wysiłku albo w trakcie mam zawroty głowy i coś w rodzaju ataku paniki. To wszystko wynika z napięcia. Zaczynamy coś robić cali spięci i organizm nie daje rady. Spróbuj się odprężyć w trakcie ćwiczeń czy spaceru i powinno przejść.

Ja dziś kiepsko zaczęłam dzień, lęki, obfite poty masakra, dopiero jak się wypłakałam to napięcie puściło, co za dramat, a już
myślałam, że jest lepiej....

Mój dzisiejszy dzień

przez Eve 11 lip 2011, 19:53
Miro, i jeszcze nogi się uginają, ręce trzęsą... + mi dochodzą jeszcze odruchy wymiotne, jak nie odpuszczam.
masakra, co to za cholerstwo... nie chcę tego g*wna, nienawidzę tego. a jak ćwiczę kilka dni, to nie dośc, że z każdym dniem mam mniej sił, to jeszcze zaczynam wyglądać jak kulturysta.
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 19:53
Jeszczce miesiąc temu jezdziłam codziennie na rowerze, byłam w stanie sie zmusić....
teraz tylko siedzę i wyję...jem musztardę....znów nie ograniam....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez on23 11 lip 2011, 20:18
aniaaap,

Hydroksyzyna pomoze ci zlagodzic skutki uboczne tego wiec moim zdaniem kontynuować branie tego jak cos to zapraszam na priv
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 11 lip 2011, 20:19
Toshi napisał(a): Spróbuj się odprężyć w trakcie ćwiczeń

Dobra ale jak mi XXkg spadnie na cycki i złamie mostek to będzie na Ciebie :mrgreen: A tak poważnie, staram się... ;)

-- 11 lip 2011, 20:26 --

dune, Ja też jeszcze miesiąc temu byłem okazem zdrowia, tak że Dune, Nie jesteś sama, tutaj wszyscy jedziemy na jednym wózku...

Mój dzisiejszy dzień

przez aniaaap 11 lip 2011, 20:29
on23,
Dziękuję za zaproszenie na priv,oczywiście chętnie porozmawiam,z racje ze jestem tu nowa zapytam,aby prowadzić prywatną rozmowe klikamy na pw na dole okna tak?
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 11 lip 2011, 20:31
Eve, A mi właśnie mięśnie nie rosną, teraz ćwiczę tylko żeby utrzymać (i tak jestem chudy) bo jakbym zaprzestał to by się psy zleciały :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 11 lip 2011, 20:31
jestem z siebie zadowolona :) jestem z koleżanką z którą nie utrzymywałam kontaktu od lat praktycznie na działce, pofarbowała mi włosy co było trudne dla mnie siedzieć w miejscu z atakiem paniki , ale wytrzymałam :) siedzimy, odpoczywamy, czytam, jest mi dobrze. :) tylko tęsknie za moim kochanym.

Mój dzisiejszy dzień

przez aniaaap 11 lip 2011, 20:32
Miro, Czy to Ty na avatarku?
Weszlam w Twojego linka ,suuuper sprawa i ta muzyka cud miod :yeah:

Mój dzisiejszy dzień

przez Michuj 11 lip 2011, 20:33
aree1987, jak już pisałem 100 razy. Zdałem za 9 razem, miałem cofnięte uprawnienia za punkty. 10 lat praktyki, w tym 5 lat jako przedstawiciel handlowy...
Michuj

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 11 lip 2011, 20:33
Miro, okazem zdrowia to nigdy nie byłam ... ale ten rów jest wyjątkowo mariański :(
przeciez tak lubię jeżdzic na rowerze... :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Sortuj wg