Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 05 lip 2011, 19:53
dominika92, jesteś dzielna, jestem z ciebie dumna że dajesz radę!! Po takim czasie siedzenia w domu w końcu wakacje, myślę że to musi być super, nawet mimo ataków czasem!! :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 05 lip 2011, 20:11
dominika92, robisz wielkie postępy!

Korba napisał(a):
Lady_B napisał(a):
Korba, u mnie rotacyjnie... i to jest kolejna lipa bo przyjdę do grupy już zintegrowanej... ja się boję takich rzeczy... oj będzie szło benzo pierwszy tydzień.... :zonk:

Nie ma się co przejmować, tylko kilka dni będziesz nowa. Poza tym może ktoś równocześnie z Tobą dołączy. Myślę też, że dadzą nam czas na aklimatyzację.

a tam benzo..ja się po pierwszym dniu pociachałam bo napięcie było zbyt duże :-| zostało mi to wybaczone (regulamin zabraniał), z racji tego że było to dla mnie tak mocne przeżycie
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 05 lip 2011, 20:12
paradoksy, Basia, nie strasz..........
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 05 lip 2011, 20:15
mój pierwszy dzień w nowej pracy.Wczoraj było szkolenie ,było spoko,dzisiaj też i miałam świetne wyniki,nie chwalac się byłam najlepsza!!! :lol: M. przyjechał po mnie do pracy,pojechaliśmy ze znajommi na spacer do lasu i wróciłam teraz.Rano wstaję o 7,o 8 20 miałam pociąg,słoneczna pogoda..
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 05 lip 2011, 20:20
nie mówię,że Wy zrobicie to samo. Ale ja tak strasznie to przezyłam, mimo iż myślałam, że spłynie to po mnie jak po kaczce.. dopiero po paru godzinach w domu mnie tak siekło.
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 05 lip 2011, 20:23
ja na razie jestem chojrak, ale wiem, że to po mnie nie spłynie.

btw. Basia, miałaś być w Katach w czerwcu...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 05 lip 2011, 20:28
koleś od szkolenia se zrobił urlop... musiałam specjalnie biegać aż boss z Play podjedzie do Rybnika i u niego zdawać pre-test..
szkolenie właściwe ma być ok 20-lipca :) więc wtedy bynda :P
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 05 lip 2011, 21:01
boję się, jak będę sobie radzić z emocjami właśnie...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 05 lip 2011, 21:12
paradoksy, u mnie pewnie będzie to samo ale też cały tydzień... tylko ja ciacham się na nogach to założę... spodnie albo legginsy i obejdzie...

Korba, ja się też tego boję
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 05 lip 2011, 21:21
polakita, paradoksy, dziękuje, tak to olbrzymi krok na przód, tyle ludzi i w ogóle...nadal się boję jutra, ale ciężko żeby po 2 dniach mi lęki zniknęły jak siedzę ponad rok czasu w domu .. :shock: ale jestem z siebie dumna mimo wszystko :D

Mój dzisiejszy dzień

przez okpol1006 05 lip 2011, 21:54
Dominika92 widzę jesteś z Warszawy :) będzie dobrze, ale czy z tym siedzeniem rok w domu mówisz dosłownie?

Mój dzisiejszy dzień

przez Riffo 05 lip 2011, 21:55
Wczoraj popiłem , teraz sobie leżę w łóżku , ale czuje się jakby mnie właściwie nie było... od czasu do czasu coś się skurczy przy sercu.

Wziąłem w niedzielę i poniedziałek hydrooksizinę , potem poszedłem na vódkę i mam za swoje :why: Byłem z psem na dworze , to nie wiem dlaczego , ale usiadłem na ławce i płakałem jak małe dziecko.

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 05 lip 2011, 21:56
okpol1006, tak. bardzo bardzo dosłownie. tak dosłownie że do sklepu po bułke nie pójdę. tylko z psem..no ale miejmy nadzieję że ten pobyt nad morzem to zmieni :) tak, jestem z warszawy, niestety :(

Mój dzisiejszy dzień

przez okpol1006 05 lip 2011, 22:37
Niestety? Ja przynajmniej wychodzę, jeżdżę na uczelnie bo muszę. I gdyby to nie była Warszawa to bym nie jeździł, gdyż tylko tramwaje wchodzą w rachubę gdyż nie stoją w korkach i można prawie zawsze wyjść.

Sortuj wg