Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez małgonia35 20 lip 2007, 09:29
Od dwóch dni nowe leki. Średnio jakoś. Wiem, że początki są trudne i staram się jakoś wytrymać. Trzymajcie kciuki, żeby sie udało

przez Mona75 20 lip 2007, 09:30
Kiedyś w końcu na pewno się uda :D

przez Rzaba 20 lip 2007, 09:42
małgonia35 napisał(a):Od dwóch dni nowe leki. Średnio jakoś. Wiem, że początki są trudne i staram się jakoś wytrymać. Trzymajcie kciuki, żeby sie udało

Tak tak początki są trudne. Musisz uzbroic się w cierpliwość i wierzyć, zę leki pomoga. Bez tego się nie da.
Ja tez przeszłam piekło a teraz chce mi sie zyć.
Trzymam kciuki i jestem pewna, ze niedługo przyznasz mi rację :D
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 20 lip 2007, 10:59
Ewik 22 zadnego rozmyślania ;) jak pojedziesz to poczujesz się lepiej chocby dla tego że się przełamiesz, nie mówiąc o innych kwestiach

małgonia35 trzymam kciuki, będzie lepiej

inez3 zazdroszczę, moja rodzinka od dawna nigdzie nie wyjeżdża razem :?

maiev poradzisz sobie, będze ok.

Ja jutro jadę na weselisko :D Kreację już mam. W sumie to się cieszę tylko trochę mnie martwi jak to będzie z moim jedzeniem, przełykaniem - trochę tak głupio siedzieć i nic nie jeść :?

przez IceMan 20 lip 2007, 11:21
Ewik 22 nawet nie próbuj się rozmyślić - czekamy na Ciebie aż opowiesz jak tam było ;)
inez3 napisał(a):jakos sie odzwyczailam od nich przez to, ze mieszkalam sama ostatnio... moze wreszcie sie odpepowie od nich?

Jak znam życie to aż nad wyraz się odpępowisz. Mi wystarczają na to 3-4 dni i już nie wytrzymuję obecności rodziców :P
małgonia35 napisał(a):Trzymajcie kciuki, żeby sie udało

A pewnie że trzymamy ;) trochę się pomęczysz a potem będzie tylko lepiej
Tygryska napisał(a):Ja jutro jadę na weselisko

Baw się dobrze :D
Przyjaciel forum

przez vampirek82 20 lip 2007, 11:45
Zorki napisał(a):A nie chcę ranić osób, które sobie nie zasłużyły.

to pracuj pracuj pracuj nad soba!!!!! :) czasami trzeba ugryzc sie w jezyk, chocby nie wiem jak swedzial...

maiev napisał(a):Coraz bardziej się denerwuję. Jaki człowiek durny - przecie to tylko wyjazd na weekend. Confused Co najmniej jakbym leciała w kosmos. Rolling Eyes

na poczatku zawsze jest stresik a potem jakos pojdzie, zobaczysz!!!!! zycze udanego weekendu!!!! ale Ci fajnie :lol:

Dzisiaj mój WIELKI dzień! Jade dziś do psychiatry! Tzn. mam jechać, ale nie śpie już od 5 rano, mam z nerwów biegunke i ogólnie panika!
Żebym się tylko nie rozmyśliła....

daj znac koniecznie jak poszlo!!!!! bedzie dobrze!!!! trzymamy kciuki

małgonia35 napisał(a):Od dwóch dni nowe leki. Średnio jakoś. Wiem, że początki są trudne i staram się jakoś wytrymać. Trzymajcie kciuki, żeby sie udało

napewno sie uda, na poczatku zawsze jest ciezej, potrzeba paru dnio zeby lek prawidlowo zaczal dzialac, bedzie dobrze!!!

Tygryska napisał(a):Ja jutro jadę na weselisko Very Happy Kreację już mam. W sumie to się cieszę tylko trochę mnie martwi jak to będzie z moim jedzeniem, przełykaniem - trochę tak głupio siedzieć i nic nie jeść Confused

baw sie dobrze i sie nie przejmuj, wiekszosc bedzie pijana i nawet nie zauwaza :lol:
inez3 napisał(a):moze wreszcie sie odpepowie od nich?

tez tak kiedys mialam, a teraz to bym chciala mieszkac w domku, ale Cie rozumiem, sama musisz sie przekonac :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 20 lip 2007, 13:26
Nie stchórzyłam!!!!!
Byłam u tego psychiatry! W sumie bardzo fajny facet (dr Skowron). Pogadał troche ze mną i uspokoił, że z tego można wyjść :smile:
Przepisał mi trzy rodzaje leków (zapłaciłam 75 zł :( ) Ale skoro to ma pomóc....
Dzięki wam za wsparcie, bez was dalej bym siedziała i nic nie robiła.
Jesteście wielcy!!!!!
Szczególne dzięki dla moderatora Piotrka i mojego braciszka :smile:

przez IceMan 20 lip 2007, 13:33
Ewik 22 napisał(a):Nie stchórzyłam!!!!!

brawo :!: :mrgreen:
Ewik 22 napisał(a):Szczególne dzięki dla moderatora Piotrka i mojego braciszka

naprawdę nie ma za co :oops:

A ja za godzinę mam autobus i zmykam do niedzieli. No to życzę wszystkim miłego weekendu i wrocławskim nerwuskom udanego spotkania (Zorki nie bój się gangu - nie zjedzą Cię :lol: ).
Przyjaciel forum

przez vampirek82 20 lip 2007, 13:56
udalo sie!!!!!! zostalam zakwalifikowana na 3, ostatni etap rozmowy o prace!!!! ale fajnie, a wiec teraz kciuki beda potrzebne w poniedzialek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:56 pm ]
Ewik22 gratulacje!!!! i widzisz!! nie taki diabel straszny :)
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez inez3 20 lip 2007, 14:59
Ewik22 rulez! mowilam, ze zrobi ci sie lepiej (no moze nie w portfelu :P)... teraz bedzie coraz lepiej...

vampirek82 no prosze pani... jak mamy sie teraz zwracac? pani dyrektor? chyba czas uwierzyc w siebie...

przez Amy Lee 20 lip 2007, 15:10
<trzyma kciuki>
Amy Lee

przez Tygryska 20 lip 2007, 17:04
vampirek ogromne gratulacje!!! :D

Ewik super :D

Brawa dla was dziewczyny. Wasze sukcesy nastrajają mnie bardzo optymistycznie i radośnie :D

przez Piotrr 20 lip 2007, 17:18
Hejka...
Dzis mija 2 tydzien jak biorę efectin. Efektów brak...W poniedzialek bede sie kontaktowal z lekarzem. Moze potrzebna wieksza dawka? a moze jeszcze musze poczekac? Nie wiem. Wiem, że probowalem chodzic, poruszac sie dalej niz zazwyczaj i niestety dopadły mnie lęki. Znow ten potworny scisk w gardle, szybki oddech, kołatanie serca i uczucie ze zemdleje. Ja już chcialbym "normalnie" funkcjonowac. W sensie, żebym mogl po ty7ch lekach normalnie poruszac się po mieście na terapię itd.
Pozdrawiam i miłego weekendu dla wszystkich.

przez Funky 20 lip 2007, 18:03
Dzisiejszy dzień jest raczej monotonny. Czuje się źle jak w całym swoim zyciu :lol: Czuję lekki stresik (bez powodu, nerwica) A teraz z roboty przyszedł mój stary i jestem zły że muszę go oglądać :/
The Joker - The Funkiest Man U've Ever Seen

Sortuj wg