Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kris001 03 lip 2011, 10:29
bergamotka76, mnie akurat bardzo pomógł ten lek. Biorę już go od niespełna od 3 miesięcy. Jednak nie chciałbym się zbytnio przyzwyczajać ;) Z początku miałem pewne wątpliwości co to takiego leczenia bo wiesz... młody, a już się lekami szprycuję. Ale przynajmniej żyje się lepiej.
Jadę do Dźwirzyna, mam nadzieję, że pogoda się poprawi bo nie widzi mi się kąpać w temp. 12 stopni xD

A że to wątek o "dniu dzisiejszym" to:
Trzeba się z rana ogarnąć, ożywić umysł ćwiczeniami, a później... nawet z domu wybyć nie można przez tą pogodę :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 03 lip 2011, 15:02
Fajnie, wczoraj była parapetówka, było miło i dostaliśmy piękną dracenę......a dziś zaleganie.... klasyka :D
Tylko nie ogarniam jeszcze wszystkiego, życie na swoim trudne JEST ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 03 lip 2011, 15:38
a ja nie ogarniam nic :why: :why: o 20 chciałabym już spać..ale pewnie dziś te 4h przespane mi nie pozwolą i znowu będę się przewracać na bok. boję się, strasznie się boję...ciuchy już spakowałam, ale wciąż mam wrażenie że tyle tego jeszcze..gubię się..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Riffo 03 lip 2011, 17:53
Witam :)

Dawno mnie nie było. Mam pytanie. Wczoraj zdarzyło mi się coś bardzo dziwnego we śnie.

Na początek wpadałem jakby w głęboki sen i wtedy chciałem ruszyć rękoma , nogami , ale nie za bardzo się dało. Uczucie jakby mnie całego sparaliżowało. Przebudziłem się i było ok. Znów zasnąłem i wtedy koszmar , wydawało mi się , że wstaje i wpadam na szafę , rozsadza mi głowę i leżę na ziemi wołając pomocy , ale nikt nie chce pomóc. Obudził mnie o 04:00 budzik i oczywiście normalnie leżałem na łóżku. Jednak ten sen mnie strasznie wykończył.

Co raz częściej mam też coś takiego , że gdy zasypiam widzę swoją twarz jakby z góry , jakbym stał nad sobą... bardzo nie miłe uczucie :why:

Dzisiejszy dzień przez ten sen jest tragiczny , dodatkowo pogoda straszna cały dzień leje. Próbowałem zasnąć ale cały czas sztywniała mi głowa.

Ostatni tydzień sporo spożywałem alkoholu być może stąd te sny i dziwne zasypianie ??

Cały czas myślę o tym delikatnie podwyższonym TSH. Na początku nie było problemu , ale oczywiście musiałem swoje w necie wyczytać :(

Mój dzisiejszy dzień

przez BiałyLatawiec 03 lip 2011, 18:52
Zaraz wychodze na spotkanie ze znajomymi z ktorymi dawno sie nie widzialam bo unikalam jakichkolwiek spotkac wzbudzajacych moje lęki....juz zaczyna mi sie żołądek kurczyć i podchodzic do gardła na myśl o tym że pewnie pojdziemy do zatłoczonej knajpy gdzie ludzie beda sie na mnie patrzec a znajomi pytać" Co słychać, jak leci"? A co ja do qrwy nedzy mam powiedziec kiedy jeszcze 3 dni temu bylam na granicy życia i śmierci :zonk: wolałabym zostac w domu ale to juz by bylo 100 raz kiedy sie wymiguje od spotkan :-|
"Nieszczęsny! Tysiac gróźb mnie osaczyło,
Tysiąc trwóg każe drżeć, słabnąć, omdlewać.
Ja- pogrzebany jestem pod ziemia,
W grobowcu ciała".

Mój dzisiejszy dzień

przez Riffo 03 lip 2011, 20:14
Ludzie kochani ! jak możecie to odpowiecie na moje pytanie :angel: bo strasznie schizuje :zonk:

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 03 lip 2011, 20:16
Riffo, a zażywasz jakieś leki?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 03 lip 2011, 20:21
Riffo, widzisz siebie z gory??? Szczerze to kojarzy mi sie z tym tylko OOBE...

Ponoc w czasie usypiania w fazie miedzy jawa i snem mozna wyjsc z ciala...Niektorzy to widza a niektorzy to czuja (kazdy chyba przezyl dziwne, nagle poruszenie/szarpniecie/skok czy nie wiem jak to nazwac calego ciala podczas wchodzenia do 1 fazy snu przy usypianiu...)

Co do reszty...Sen, jak sen- tak bywa, tez takie miewalam.
Ostatnio edytowano 03 lip 2011, 20:25 przez marcja, łącznie edytowano 1 raz

Mój dzisiejszy dzień

przez Riffo 03 lip 2011, 20:23
Korba, od czasu do czasu Hydroksyzina + magnez z witaminą b6

marcja, a to o czym piszesz może mieć powiązania z nerwicą ?

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 03 lip 2011, 20:26
Riffo, na pewno niespokojny sen moze byc zwiazany z nerwica.

Zmienilam 2 czesc poprzedniej wypowiedzi - skoro sniles, to musiales znajdowac sie w fazie REM, a nie fazie snu glebokiego...

Mój dzisiejszy dzień

przez tynka92 03 lip 2011, 20:27
Riffo, jeśli cię to uspokoi, to ja mam czasami podobnie. We śnie czuję jakbym chciała zacisnąć pięść albo szczękę i nie mogę, taka niemoc mnie ogarnia. Właśnie dzisiaj rozmawiałam o snach z siostrą i ona też ma podobnie. Myślę, że to w miarę normalne. A już na pewno dla nerwicowców. Takie stany we śnie to pewnie jakiś sposób wyładowania napięć psychicznych i lęków. Pomyśl, czy przypadkiem kiedyś wcześniej nie miałeś czegoś takiego. Może dopiero teraz zwracasz na to uwagę, wcześniej nie wzbudzało to w Tobie niepokoju.

Mój dzisiejszy dzień

przez Riffo 03 lip 2011, 20:31
No ok , może jakoś przetrwam. Dzisiaj jest fatalnie , jakby moje ciało , odczuwało i odbierało wszystko zupełnie inaczej... masakra !

Mój dzisiejszy dzień

przez tynka92 03 lip 2011, 20:33
Riffo, bo już za bardzo sie nakręciłeś. Wrzuć teraz totalnie na luz. Włącz muzykę, potańcz, powygłupiaj się i bez rozprawiania wielkiego idż spać;)

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 03 lip 2011, 20:35
Tynka dobrze mowi:D

Oprocz tego wlacz spora aktywnosc fizyczna w rytm dnia. Wtedy padniesz jak kloda wieczorem i nie bedziesz sie zastanawial nad glupotami :mrgreen:

Sortuj wg