Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 13:59
inny psycholog.

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 29 cze 2011, 14:01
Siasia napisał(a):
dune napisał(a):Siasia, a nie powiedziała weż sie w garść?
własnie tego boje sie najbardziej...jak juz sie czlowiek zexibicjonuje - zlekceważenia...
ja sie wtedy czuje zażenowana :( sobą...tgo stałe uczucie... :(

Owszem, powiedziała. Ale czuję, że powinnam zaliczyć jeszcze parę wizyt. Bo wyszłam od niej silniejsza, o wiele.

Już sama nie wiem, moze to nie "ten" psycholog.

No skoro wyszłas od niej silniejsza to moze własnie to TEN psycholog....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 14:02
dune, głupoty. samo wygadanie się pomogło. a skoro psycholog swojemu pacjentowi mówi że ona nie widzi takiej potrzeby :roll: to pacjent ma mieć potrzebę a nie psycholog.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 29 cze 2011, 14:04
dominika92, e tam wygadanie....ja sie wygadywałam tysiące razy - w życiu mi nie pomoglo....
taksówkarzom, barmanom, fryzjerom, rybakowi, bezdomnemu.....samo gadanie pomaga tylko za pierwszym razem :(
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 14:06
no to tu jest pierwszy raz. bo terapia też nie działa tak że po jednym spotkaniu sa efekty.

Mój dzisiejszy dzień

przez Siasia 29 cze 2011, 14:06
Nic do kobiety nie mam, jako człowiek i lekarz jest ok. Ale czemu powiedziała, że nie widzi takiej potrzeby na kolejną wizytę, nawet za 2 tyg, to nie wiem.. :oops:
I dzisiaj przed wyjściem znów bolał mnie żoładek. Jak tak dalej pójdzie, to się wrzodów nabawię.

dunewygadanie wygadaniem, bo wiedziałam, ze ona mnie nie wyśmieje. Serio było mi lepiej, ale czuję, że powinnam powtórzyć wizytę. Oczywiście dostałam namiary, jakbym znów chciała się umówić.
Wcześniej do psychologa chodziłam około pół roku i jakoś po pierwszej wizycie była od razu kolejna, a tu..

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 29 cze 2011, 14:46
dominika92, chodzilo mi o pierwszy pierwszy raz - pierwszy raz w życiu a nie z nową osobą
Siasia, no to sie umów i powiedz ze ty czujesz potrzebe i juz....skoro ona nie widzi...moze cie pobieznie sluchała...moze tez ma jakies problemy....ja to im współczuje szczerze powiem...takie zlewki wszytskich cierpien...moze sie akurat zbyt mocno zdystansowała...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 29 cze 2011, 14:57
jaki fajny dzień :105:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 14:57
coma, daj troszkę pozytywnej energii bo mój do dupy:(

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 29 cze 2011, 14:59
coma napisał(a):jaki fajny dzień :105:

mój też :105:
przesyłam pozytywna energie dla tych co maja gorszy :angel:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 29 cze 2011, 14:59
dominika92, już Ci przesyłam :mrgreen: dlaczego do dupy Dominiś? lęki męczą? czy coś się wydarzyło?
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 15:01
coma, jestem wypruta...nie mam nadziei na lepsze jutro. wszystko nie ma sensu. brak mi motywacji. chyba się powoli poddaję.

-- 29 cze 2011, 15:04 --

może to też przez pogodę...duchota...teraz deszcz lunął a mnie głowa rozbolała :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 29 cze 2011, 15:16
dominika92, mogę tylko napisać, że rozumiem, ja też często nie mam nadziei, motywacji, myślę, że się poddam, że to koniec, ale potem nagle się wszystko zmienia, pojawia się nadzieja, i siła do walki, u Ciebie też tak będzie, tylko musisz trochę przeczekać, siły wrócą, motywacja wróci...
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 15:19
coma, mam nadzieję że tak będzie. może po jutrzejszej terapii jak uda mi się nie odwołać.

Sortuj wg