Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lord Kapucyn 28 cze 2011, 19:14
Innymi słowy rybka dała się złowić, a za dwa tygodnie zostanie wypatroszona i usmazona. :mrgreen:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 28 cze 2011, 19:15
Mad_Scientist, tjaaaaaaa niby nie do mnie a kop celny :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 28 cze 2011, 19:15
dune, Jaki tam bogaty? ;)
mam kolegę ,który ma własny komis i tak sobie co chwilkę biorę coś innego ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 28 cze 2011, 19:27
Thazek, ja sie telefonami nie zachwycam....musi miec co ma i luz...zreszta ja sie ostatnio niczym nei zachwycam...i luz... jasne jasne :(
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 28 cze 2011, 19:41
hello :lol:
Ja jestem zadowolona od wtorku zaczynam pracę :mrgreen: praca w orange,wogóle co za sajgon wczoraj 3 propozycje pracy,dziś jedna...ruszyło się i bardzo dobrze.będę musiała pociagiem dojezdzać codziennie ok 50 km ale tragedii nie ma,bardzo się cieszę.Ruszę dupsko w końcu.Jutro terapia w tamtym tygodniu miałam napisać recepte na depresję tj.uczucia ,myśli i to co robie gdy jestem w depresji.Poszło gładko a na jutro napisać mam jak się teraz czuję co robię i co myśli,czyli nie w depresji-z tym trochę trudniej
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez derick 28 cze 2011, 20:54
najlepszy dzien od ponad 2 miesiecy.....zmusiłem sie i poszedłem do pracy do ojca i wytrzymałem do 17 30 od 11...zaraz myśli złe są gdzie indziej...w tym samym dniu dostałem telefon od mega firmy lotniczej ze chcą sie ze mną umówic na rozmowe o pracę,,,,tak bym chciał isc ale boje sie ze zaczne pracować i nie dam rady...ze lęki ze bede sie tam źle czuć::(

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 28 cze 2011, 21:17
fajnie macie z tymi pracami ....

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 28 cze 2011, 21:24
Mad_Scientist napisał(a):Innymi słowy rybka dała się złowić, a za dwa tygodnie zostanie wypatroszona i usmazona. :mrgreen:

dobrze to ująłeś bo znając moje szczęście tak by się to skończyło gdybym dała się nabrać na te "słodkie oczka"
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 28 cze 2011, 21:57
No i byłem dziś u lekarza, pech chciał że nie miałem żadnych objawów, czułem się po prostu świetnie :? A skoro nie ma objawów to jestem zdrowy, diagnoza - nawrót nerwicy. I tak idę jutro zrobić sobie Morfologię i jonogram, jak tam nic nie wyjdzie to kierunek Psychiatra :why:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez derick 28 cze 2011, 22:27
recepta na to wszsytko jest jedna...w 80 % gówno z leków i gówno z psychoterapii ( przynajmniej w moim przypadku) zdanym sie jest tylko na siebie jak w całym życiu , tylko tak mozna sobie pomóc. Ludzie naprawde tak jest i weźcie to sobie do serca. A z nnej beczki byłem dziś 8 raz na pscychotarapii i mówi mi gosc zebym przyszedł do neigo nastepnym razem z powaznym problemem....co to za psychoterapeuta wkurza mnie,,,i gówno z jego tarapii tylko sie pyta co mi jest i tyle

-- 28 cze 2011, 22:28 --

i odradzał to forum, ze neima sensu dla niektórych naprawnoe racja co czytają to wszsytko i sobie wkręcają

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 28 cze 2011, 22:45
Dzień wqrwienia na siebie, swoją bezsilność, słabość i te przeklęte lęki. Ja chciałabym być znowu sobą. Takiej jak teraz nie umiem się zaakceptować. Krew, flaki, sodomia...

-- 28 cze 2011, 22:49 --

derick, zmień psychoterapeutę. Oni wszyscy odradzają forum, bo co? Ja czytam i nic sobie nie wkręcam. Nie byłam na tym forum i wkręcałam sobie różne rzeczy. Teraz wiem co i jak i już. Im się nie podoba forum, bo może okazać się, że przyjdzie wyedukowany, wymagający pacjent. I kit nie pójdzie w szparę...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez Siasia 29 cze 2011, 13:47
A ja byłam wczoraj u psychologa, powiedziałam, że boję się wychodzić sama z domu, tego, ze zemdleję, nie mogę jeść, boli mnie żołądek ze stresu. Popłakałam się w pierwszych 5 minutach rozmowy.
Po wizycie chciałam umówić się na następną, a ona na to, ze nie widzi takiej potrzeby.. :?: :o

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 29 cze 2011, 13:52
Siasia, a nie powiedziała weż sie w garść?
własnie tego boje sie najbardziej...jak juz sie czlowiek zexibicjonuje - zlekceważenia...
ja sie wtedy czuje zażenowana :( sobą...tgo stałe uczucie... :(

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Siasia 29 cze 2011, 13:56
dune napisał(a):Siasia, a nie powiedziała weż sie w garść?
własnie tego boje sie najbardziej...jak juz sie czlowiek zexibicjonuje - zlekceważenia...
ja sie wtedy czuje zażenowana :( sobą...tgo stałe uczucie... :(

Owszem, powiedziała. Ale czuję, że powinnam zaliczyć jeszcze parę wizyt. Bo wyszłam od niej silniejsza, o wiele.

Już sama nie wiem, moze to nie "ten" psycholog.

Sortuj wg