Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 27 cze 2011, 21:35
Siasia napisał(a):Miałam wybrać się dziś na miasto, przed samym wyjściem bolał mnie brzuch i chwilę po czułam się okropnie. Już miałam zawrócić, ale odetchnełam pare razy i poszłam. Wiedziałam, że mam parę spraw do załatwienia i że muszę iść. Przełamałam się i czuję się z tym wspaniale.

Zajefajne uczucie kiedy mimo Lęków człowiek się przełamie i pozałatwia co miał pozałatwiać.

Ja na wieczór czuję się jakby trochę lepiej ale kongo bongo w głowie dalej jest...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 27 cze 2011, 21:37
Miro, lepsze to niz afganistan :)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 27 cze 2011, 22:45
Ka_Po napisał(a):
Korba nie bój sie tej rozmowy, Ona chce rozpoznać do jakiej grupy Cię przyłączyć. :great:

Kasia, tam jest tylko jedna grupa, bo to nie jest oddział dzienny psychiatryczny, tylko terapia dzienna, od 8.00 do 14.00 masz cały czas terapię grupową. To jest oddział leczenia zaburzeń nerwicowych.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 27 cze 2011, 22:46
Korba napisał(a):
Ka_Po napisał(a):
Korba nie bój sie tej rozmowy, Ona chce rozpoznać do jakiej grupy Cię przyłączyć. :great:

Kasia, tam jest tylko jedna grupa, bo to nie jest oddział dzienny psychiatryczny, tylko terapia dzienna, od 8.00 do 14.00 masz cały czas terapię grupową. To jest oddział leczenia zaburzeń nerwicowych.

A mnie moja PP powiedziala ze ja sie nie nadaje na grupową absolutnie i dała indywidualną....jak myslicie, dlaczego sie nie nadaję?
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 27 cze 2011, 22:47
cholernie dziwny dzień. od histerii do agresji po euforię. :roll: powoli zaczynam się zastanawiać czy to normalne :roll:

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 28 cze 2011, 00:32
dune napisał(a):A mnie moja PP powiedziala ze ja sie nie nadaje na grupową absolutnie i dała indywidualną....jak myslicie, dlaczego sie nie nadaję?

No właśnie...
A wytłumaczyła dlaczego? Podała jakieś powody przemawiające za tym, że się nie nadajesz?
To takie ograniczanie pacjenta bez podania jasnych powodów.
Skąd to może wiedzieć?
Ty nawet tego nie wiesz. Przekonalabyś się wtedy, kiedy byłabyś uczestnikiem takich grupowych spotkań.
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 28 cze 2011, 00:42
Monika1974 napisał(a):
dune napisał(a):A mnie moja PP powiedziala ze ja sie nie nadaje na grupową absolutnie i dała indywidualną....jak myslicie, dlaczego sie nie nadaję?

No właśnie...
A wytłumaczyła dlaczego? Podała jakieś powody przemawiające za tym, że się nie nadajesz?
To takie ograniczanie pacjenta bez podania jasnych powodów.
Skąd to może wiedzieć?
Ty nawet tego nie wiesz. Przekonalabyś się wtedy, kiedy byłabyś uczestnikiem takich grupowych spotkań.

Powiedziala cos takiego, terapia jest niezbedna ale ja nawet nie bede pani namawiac na grupową bo tego by pani nie wytrzymala, niech sie pani chociaz do indywidualnej da przekonać.... hmmmm z mówieniem mam problemy...takim mowieniem ustami...bo z pisaniem jakos mniej....moze dlatego ze mam czas przeredagowac i nie slychac tego eeeee yyyyy i wogóle...nie wiem...od czegos trzeba zaqczać

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 28 cze 2011, 00:51
dune, czyli podała powód. To jest powód.
Powinnaś teraz chcieć spróbować indywidualnej by przystąpic moze później do grupowej, a może juz nie będzie trzeba grupowej!
Boisz się?
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Nel 28 cze 2011, 01:20
Monika1974 napisał(a):dune, czyli podała powód. To jest powód.
Powinnaś teraz chcieć spróbować indywidualnej by przystąpic moze później do grupowej, a może juz nie będzie trzeba grupowej!
Boisz się?

Czy boje...nie wiem czy to odpowiednie slowo...nie bardzo widze sens...jestem nieco zniesmaczona ze znowu od początku bede międlic te same słowa, wracac do tych samych uczuc, pewnie płakac z tych samych powodow, czuc tą sama bezsilność, niemoc, złość,ból....i i po raz kolejny nieskutecznie i sztuka dla sztuki....i przed kolejnym obcym człowiekiem....a wystarczy jedno jego zerkniecie na zegarek to jakby mnie w dupe kopnął....wiem ze czas to nie prezerwatywa....ale mnie zbija totalnie....i co on mi powie....to wszytsko co wiem....ale PP powiedziała ze nie widzi sensu współpracy jesli sie nie zgodze....a jak nie widzi sensu to zadnej recepty nie da i koło sie zamyka... :( no to pójdę :( spróbuję....co mi zostało...wiara nadzieja miłość....pozagryzały sie nawzajem :(

Nel

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 28 cze 2011, 01:32
dune, Jeśli wkurza Cię to,że zerka na zegarek-powiedz to. Powiedz,że Cię to irytuje, że czujesz się niezaopiekowana i potraktowana nieodpowienio jakbyś sobie życzyła.
Możliwe ,że przenosisz zachowaie terapeuty porównujac do zachwania osoby dla Ciebie ważnej. Stąd irytacja. Zastanawiałaś się nad tym?
To,że zerka na zegarek niekoniecznie może oznaczać to,że Cię ignoruje.
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 28 cze 2011, 02:19
Było dobrze. Ale oczywiście musiałam się nakręcić. To jest ponad moje siły...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 28 cze 2011, 03:10
A ja po prostu przeegzystowałem, zobaczymy co będzie jutro...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez Amon_Rah 28 cze 2011, 04:53
linka napisał(a):Obroniłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem magistrem !!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D
GRATULACJE!!!!!!! :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 28 cze 2011, 07:25
Witajcie :D Jestem dobudzona po kawce, herbatce i porannym telefonie. I bardzo mi przykro, ale... nie chce mi się siedzieć dzisiaj na forum :mrgreen: . Coś mnie gna by popracować na powietrzu i w ogóle mam tyle rzeczy do zrobienia, chyba jestem chora, bo od dawna tak nie miałam :P
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Sortuj wg