Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 26 cze 2011, 06:34
Ka_Po, witaj, Kasiu. Zajaramy razem z rana?

To jest pierwszy dzień od ponad tygodnia, na który mam jakieś konkretne plany.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 26 cze 2011, 06:39
ja też mam plany na dzisiaj.... muszę jechać po żwirek dla kota.... :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Guzik 26 cze 2011, 06:41
Moje koty mają ostatnią miseczkę jedzenia!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 26 cze 2011, 06:45
do sklepu też muszę pojechać po wodę i... hmmm coś dobrego :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Im_Back 26 cze 2011, 07:12
Guzik,

nie przejmuj się jak im zabraknie zjedzą Ciebie :mrgreen:
Im_Back

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 26 cze 2011, 07:17
Wstałam, wyspałam się świetnie przytulona do córci. Miedzy nami na poduszce zwinięty mój nowy mały kociak, który jak tylko się kładziemy układa się koło głowy i mruczy do ucha. Przy córci pod kołdrą wyciągnięty szczeniak. W nogach pod kołdrą nestorka rodu Klucha, moja najstarsza psina, a na wierzchu, bo nie lubi duchoty jej córka Miśka. Strasznie niehigieniczne spanie ale za to jakie przyjemne :D
Teraz kawa, za oknem słońce, dzień zapowiada się sympatycznie a co przyniesie to się dopiero okaże :105:
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 26 cze 2011, 07:21
Margolka... a pod pachami skaczą pchły. :D Witaj, Gosiu! Właśnie miałem pytać co Ty tak sama siedzisz w kącie na FB.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 26 cze 2011, 07:27
Sabaidee, pchełki na szczęście się żywiciela pilnują więc czuję się bezpiecznie. A na FB posiaduję równocześnie, bo gram w jedną grę która bardzo lubię czyli CityVille. Zawsze rano jest Forum i budowanie miasta. Może też pograsz? :P Jest bardzo przyjemna i zabija nudę, trzeba mieć tylko kilku znajomych, którzy w to grają a im więcej tym lepiej, bo wtedy szybciej mozna rozwijać metropolię :D

-- 26 cze 2011, 07:33 --

Ka_Po napisał(a):Chyba mi sie humor poprawia, witaj Margolka, dawno Cie nie było.
U mnie jak w kalejdoskopie

Jestem Kasiu piszę na forum, ale może nie zauważyłaś :smile: Widzę, że Ci teraz ciężko to i też wcale się nie dziwię jak musisz pakować w siebie takie dawki leków. Nie martw się wyjdziesz z tego, bo masz charakter i chcesz poprawy a to najważniejsze. Złe dni zawsze mijają. Pamiętaj o tym. Przytulam Cię mocno. Będzie dobrze :great:
nie dajesz sercu oddechu

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 26 cze 2011, 07:36
Margolka, ja wiem, Gosiu, że grywasz, bo kilka razy mi nawet wysyłałaś zaproszenie. Ja nie grywam w żadne gry z zasady. Już wolę pobawić się Photoshopem, bo nabywam nowych umiejętności, a i trochę frajdy mam przy okazji.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 26 cze 2011, 07:40
Sabaidee, Jacku ja robię niewiele zdjęć, przedtem sporo na Allegro w trybie makro. Obrabiam je na takim darmowym programie z internetu co się nazywa PhotoScape, podoba mi się, bo też ma bardzo dużo funkcji i jest poręczny.
nie dajesz sercu oddechu

Mój dzisiejszy dzień

przez derick 26 cze 2011, 10:58
jak zwykle myśle ze nie dam rady tej chorobie...ja niewiem czy to normalne w przebiegu nerwic ale co miesiac mam inne objawy...i wkurza mnie to bo juz niewiem co myślec i czy to nerwica...od 5 dni szum w uszach skupiam sie na pisku ciszy wrr a pozatym strasznie sie zamulam robie coś lub rozmawiam z kimś i potrafie przystanąc i gapic sie w coś dłuższy okres czasu....oddalam od siebie normlany świat...jakbym niechciał go do siebie dopuścic...eh

Mój dzisiejszy dzień

przez niesamowit 26 cze 2011, 11:11
Wczoraj wieczorem trochę się pośmiałem i potem złapały mnie duszności (chyba od tego śmiania się) i tak męczyłem się w nocy , ale tylko wtedy jak się budziłem to miałem problemy z oddychaniem , tak jakbym nie mógł całkowicie wypuścić powietrza albo wrażenie , że mi go brakuje i muszę oddychać , żeby w ogóle go mieć :/ Teraz mam wrażenie jakby coś siedziało mi na klatce piersiowej i dalej duszności , ale mniejsze niż wcześniej , co nie znaczy , że mnie to nie denerwuje , bo to jakaś masakra. Może to trochę wina tego śmiania się i nerwicy?

Zjadłem śniadanie , zrobiłem melisę , choć wolałbym kawę ! którą dawno nie piłem i mam na nią ochotę , bo znowu jestem dziś taki zamulony i ospały , ale nie wiem jak mój organizm zareaguje na nią. Do tego pogoda do bani... pochmurno :/

I powiedzcie mi jak tu normalnie funkcjonować...

Mój dzisiejszy dzień

przez ZaP 26 cze 2011, 11:17
Zjadłem śniadanie , zrobiłem melisę , choć wolałbym kawę ! którą dawno nie piłem i mam na nią ochotę , bo znowu jestem dziś taki zamulony i ospały , ale nie wiem jak mój organizm zareaguje na nią. Do tego pogoda do bani... pochmurno :/

Ja pijam zieloną herbatę, zawsze to jakiś power z tej herbaty ;) kawki też nie, choć bym chciała :105:
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 26 cze 2011, 11:20
wstałam, zostałam sama, boję się, no ale cóż. muszę wytrzymać 1,5h. zimno jest, dziś wracam do warszawy. zaraz pozmywam resztę rzeczy i pójdę na podwórko pobawię się z psami żeby nie myśleć o lęku...bo przecież nic mi się nie stanie..

Sortuj wg