Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 21 cze 2011, 12:06
linka, to fajne uczucie, wprowadzić się w nowe, własne miejsce, w swój kąt :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez LatającyKubek 21 cze 2011, 13:50
do bani. tyle lat się starałam, żeby 'wyjść na ludzi'. Szkoda, że życie ciągle rzuca mi coraz większe kłody pod nogi. Nie mam siły.

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 22 cze 2011, 11:41
położyłam się spać po 2... koło 4 jeszcze nie spałam... strachy ganiały mnie po łóżku... o 7 pobudka... Jakby za karę... Siusiu do pojemniczka, szybkie ogarnięcie się, spacer z psem i fru do przychodni na drugi koniec miasta zawieźć pojemniczek i oddać 3 probówki krwi... Na miejscu kolejka jak ja pier...ole... Same babcie, dziadki, kobiety ciężarne i z dziećmi... po godzinie cierpliwego oczekiwania moja kolej... jak zwykle pacjentka nie ma żył i nie ma ciśnienia ( "dziwne" o tej porze...), kombinacje alpejskie w wysilaniem ręki i jest żyła... cyk... raz dwa trzy... wacik, plaster, ukłucie w palec i do glukometru... dziękuję do widzenia... następny proszę...
w drodze powrotnej zakupy... i bzium jestem w domu... zdążyłam przed deszczem... boli mnie żyła :? ale o dziwo siniaka nie mam.
Poprosiłam mamę żeby mi załatwiła u naszej lekarki receptę na afobam... potrzebuję się wreszcie wyspać... jak zdrowy człowiek... bez lęków, koszmarów... bez depresji...
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 22 cze 2011, 11:44
Lady_B, eee to może nie afobam.....to to syf na spanie jest, chloroprothixen może albo minasec ........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 22 cze 2011, 11:47
linka napisał(a)::mrgreen: witam po krótkiej przerwie. Już u siebie na nowym mieszkanku., już wprowadzona, wszystko zakupione, poukładane. podłączone....itd, itd......zmęczona ale bardzo szczęśliwa :D

t o super,zazdroszczę, :105: i juz sie urządziliście :?: większe to mieszkanko :?: pozdrawiam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 22 cze 2011, 12:16
linka, nie wiem... ja się na lekach nie znam ale czuję że niedługo zwariuję z tej bezsenności... potrzebuję czegoś co mnie zetnie z nóg... znam tylko afobam... chcę po prostu spać :why:
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 22 cze 2011, 13:06
Ka_Po, Kasiu, co się dzieje? Jak Ci pomóc?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Ahmed 22 cze 2011, 13:58
Ka_Po, łacze się z Toba w bólu ....tez tak mi przyszło zyc na stare lata ... :(
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Mój dzisiejszy dzień

przez niesamowit 22 cze 2011, 14:56
Dziś miałem mieć pierwszą zapoznawczą jazdę autem i plac manewrowy (prawo jazdy) , (do egzaminu praktycznego jeszcze mi daleko) i nie wiem czemu się denerwowałem skoro to nie był ten oficjalny egzamin i niestety nerwy mnie tak zeżarły , że dopadło mnie złe samopoczucie i czułem , że bierze mnie na mdlenie. Z tego powodu niestety nie mogłem się uspokoić i na tym egzaminie zostać. Musiałem pójść do domu :/ Teraz siedzę w domu i mam duże duszności... Czuje , że uciska mnie klatka piersiowa. Trudno jest mi się uspokoić... Nerwica potrafi zepsuć dzień ! Jak ja się zabiorę w końcu za te prawo jazdy , skoro wychodzi ze mnie taki stres , że jest mi się trudno uspokoić i źle się czuje. Lekarz mi powiedział , że lek ''Bellergot'' może mi pomóc się uspokoić , jeżeli będę miał dni stresujące , ale ja czuje że w ogóle na mnie nie działa... Zapytałem o inny lek i o taki który mnie nie otumani to powiedział , że nie bardzo może mi przepisać i mam zażywać ten i pić Melisę. Znacie może jakieś sposoby na takie nagłe ataki stresu? Słuchałem relaksacyjnej muzyki , ale jak widać nie pomogło. Chciałbym w końcu zacząć te prawo jazdy, bo wykłady mam już za sobą , ale jak widać ciężko mi się zabrać nawet za jazdę przygotowującą do egzaminu praktycznego.
Ostatnio edytowano 22 cze 2011, 15:04 przez niesamowit, łącznie edytowano 1 raz

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 22 cze 2011, 14:59
wróciłam z nad rzeki :105: co prawda lęki miałam więc za długo nie byłam ale zawsze...idę teraz na taras czytać książkę :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 22 cze 2011, 15:55
Patologiczna kreatura w moim domu doprowadza mnie do stanu przedzawałowego...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 22 cze 2011, 16:02
halenore, :shock: who??
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez derick 22 cze 2011, 17:18
wizyta u psychiatry....zmienił mi diagnozę ze napewno to nerwica nic innego..zmiana leków na chloprotixen..słysszał ktoś o tym? może sie ze mną ktoś coś o tym leku podzielić informacją?

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 22 cze 2011, 17:21
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg