Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 11 cze 2011, 22:45
mój dzisiejszy wieczór...
głupi żart doprowadził mnie to napadu lęku i kompletnej telepki... poszedł cloranxen bez większego zastanowienia... potem się wyrzygałam... znów musiałam wziąć tabletkę... wzięłam psa i poszłam do sklepu po... żyletki... poprzednie wyrzuciłam po związanej z nimi akcji, a nowe kupiłam nawet nie będąc do końca świadomą co się stało... dopiero w domu dotarło do mnie co robię... pozwalam żeby on znowu mnie krzywdził... mimo że już go nie ma... popieprzone to wszystko... cloranxen nie działa nagle się okazało... na prawdziwe lęki nie działa... muszę to zapić i jeszcze raz się wyrzygać...
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 11 cze 2011, 22:52
Lady_B,

Nie pij skarbie, jutro będziesz się czuła jeszcze gorzej. Nie pozwól ,żeby ktoś miał nad Tobą taką władzę , by jednym durnym słowem doprowadzał Cię do takiego stanu.
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 11 cze 2011, 22:54
wiola173, to nie on ma tą władzę tylko ten przez którego tak reaguję na takie żarty... obudzone demony myślą za mnie
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 11 cze 2011, 23:01
Lady_B,

Rozumiem,. ale to ta głupia wypowiedź je obudziła. Czy to dość świeża sprawa? Czy sprawca poniósł zasłużoną karę? Bo jeśli nie, to może dlatego budzi to w Tobie takie demony. Wiem ,że nigdy nie będzie już tak samo jak kiedyś, ale musisz z tym żyć i nie pozwolić żeby tak Cię to niszczyło.
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 11 cze 2011, 23:03
Lady_B, kochana nie krzywdź siebie. Zostałaś juź wystarczająco skrzywdzono, żeby jeszcze za to pokutować.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 11 cze 2011, 23:07
wiola173, no tak to ta wypowiedź... nie da się ukryć... to sprawa sprzed 9 lat a sprawca zginął kilka dni później... w sensie że nie żyje... powinnam się czuć bezpiecznie ale tak nie jest, a jak słyszę że takie jest życie to mnie szlag trafia... bo może byłam głupią gówniarą ale nie zasłużyłam sobie na to... niczym...
to mnie już zniszczyło Wioluś... to że musiałam to całe życie ukrywać przed rodziną i przyjaciółmi bo się wstydziłam... to że czułam się winna i upokorzona. Od tego zaczęły się wszystkie moje problemy
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 11 cze 2011, 23:07
Lady_B, <tuli>

dzień w miarę spokojny, poza godziną wycia i myśli s.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 11 cze 2011, 23:08
Mój dzień się kończy, ide się położyć, zanim zrobię coś głupiego. Dobrze, że jeszcze mam jakiś wewnętrzny głos, który mówi mi wieczorem dość, idź spać zanim sobie zaszkodzisz.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 11 cze 2011, 23:11
od rana czułam że ten dzień mnie położy na łopatki :cry:
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 11 cze 2011, 23:14
Lady_B, :( wiesz ,że powinnaś to przerobić na terapii. Chociaż , jeśli ukrywałaś to przed rodziną do tej pory to i tak sukces ,że tu napisałaś. Mam nadzieję ,że Ci troszkę ulżyło:*
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 11 cze 2011, 23:18
Lady_B, W. wczoraj mi powiedział pewną mądrą rzecz "nikt nie może ci popsuć poczucia własnej wartości bez twojej zgody". dlatego nie dawaj innym takiej władzy, aby psuli Ci Twoje samopoczucie głupim gadaniem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 11 cze 2011, 23:20
wiola173, wiem... min. dlatego tej terapii się tak boję... a tu... od początku piszę więcej niż mówię rodzinie i przyjaciołom... jakoś tak łatwiej napisać jak zasłania ekran niż powiedzieć w oczy komuś bliskiemu... poza tym zostałam wyprowadzona z równowagi...

carmen1988, spokojnie... nie będę się dziś cięła... po prostu w jakimś dziwnym odruchu poleciałam do sklepu... ale wypić muszę bo aż mnie telepie

-- 11 cze 2011, 23:21 --

Korba, po prostu to gadanie obudziło demony... nie panuję nad nimi niestety
Agasaya

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 11 cze 2011, 23:26
Lady_B, Wiola dobrze mówi, musisz to przepracować na terapii.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Agasaya 11 cze 2011, 23:30
wiem że prędzej czy później będę musiała się z tym zmierzyć... ale na razie nie czuję się gotowa... nawet do wątku na ten temat starałam się nie wchodzić i nie wypowiadałam się... w pewnym sensie próbuję to zamieść pod dywan choć wiem że to głupota... ale po tylu latach... poza tym na terapii będzie trzeba to powiedzieć w oczy na żywca... nie dam rady
Agasaya

Sortuj wg