Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ewelin 15 lip 2007, 01:26
przepraszam wszystkich, ale dzisiejszego dnia stwierdziłam, że mam tą nerwica głeboko w dupie, mam w dupie te leki, złe samopoczucie, moge nawet zdechnąć, niczym się już nie przejmuje chce poprostu normalnie zyć i tym stwierdzeniem zakończe mój dzisiejszy dzień
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez anonim 15 lip 2007, 02:16
Bad....Very bad....normalnie ogromniasty dół :/ tylko się w nim zakopać.... :/
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez .Kinga. 15 lip 2007, 09:50
Jakby co wszyscy mamy łopaty w pogotowiu żeby Cię odkopać ;)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 15 lip 2007, 10:57
Wniosek ze wczorajszego dnia jest taki, że trzeba regularnie spuszczać trochę powietrza, żeby w pewnym momencie nie pęknąć.

Bo wczoraj pozwoliłem sobie pęknąć.

:)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Pstryk 15 lip 2007, 11:17
dżejem napisał(a):NASI PIĘKNI SIATKARZE PRZEGRALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myślę, że oni z tego powodu mają większą kapę.

Czarownica_Akara napisał(a):poki sie nie wyprowadze z domu, poki nie bede miala kogos kto mnie wesprze- nie ma szans- bede sie meczyc.

Będę okrutna, ale gówno prawda. Póki nie zajmiesz się sama sobą nikt tego za Ciebie nie zrobi. To taki sposób zwalania pewnych obowiązków na innych. Nie ma co oczekiwać od otoczenia, że zrobią to co trzeba za Ciebie. Kochanie, nie czekaj aż zdarzy się cud. Pomóż szczęściu.

ewelin napisał(a):przepraszam wszystkich, ale dzisiejszego dnia stwierdziłam, że mam tą nerwica głeboko w dupie, mam w dupie te leki, złe samopoczucie, moge nawet zdechnąć, niczym się już nie przejmuje chce poprostu normalnie zyć i tym stwierdzeniem zakończe mój dzisiejszy dzień

Mam nadzieję, że tę złość na chorobę wykorzystasz pozytywnie, tzn. czynnie. Nakręć się do działania dla swojego dobra a skorzystasz na tym :D

Anonim nic z tego, zakaz zakopywania się :D My i tak Cię odkopiemy więc sorry nie ma zmiłuj :D

Ale widzę, że już się posklejałeś Zorki :D
Pstryk

przez Zorki 15 lip 2007, 11:24
bethi napisał(a):
Czarownica_Akara napisał(a):poki sie nie wyprowadze z domu, poki nie bede miala kogos kto mnie wesprze- nie ma szans- bede sie meczyc.

Będę okrutna, ale gówno prawda. Póki nie zajmiesz się sama sobą nikt tego za Ciebie nie zrobi. To taki sposób zwalania pewnych obowiązków na innych. Nie ma co oczekiwać od otoczenia, że zrobią to co trzeba za Ciebie. Kochanie, nie czekaj aż zdarzy się cud. Pomóż szczęściu.

O to to. Ta z fioletowymi włosami ma rację.

bethi napisał(a):Ale widzę, że już się posklejałeś Zorki :D

Zawsze poddaję się ostatni.
Ten uśmiech na górze to był do Ciebie :]

No dobra, dzisiaj trzeba zrobić coś konstruktywnego.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 15 lip 2007, 11:24
Czarownica_Akara z tą nerwicą jest tak że trzeba ją skopać, wyszydzić, wyśmiać, zniszczyć, zbezcześcić, znieważyć i wszystko co najgorsze. A nie się poddawać i czekać aż ktoś za Ciebie to zrobi bo się nie doczekasz.
anonim napisał(a):normalnie ogromniasty dół :/ tylko się w nim zakopać.... :/

sorry ale my mamy łopaty nie ty :twisted: nie zakopiesz się
Zorki napisał(a):Bo wczoraj pozwoliłem sobie pęknąć

Nie ma to jak nadciśnienie emocji ;)
ewelin napisał(a):mam tą nerwica głeboko w dupie, mam w dupie te leki, złe samopoczucie, moge nawet zdechnąć, niczym się już nie przejmuje chce poprostu normalnie zyć i tym stwierdzeniem zakończe mój dzisiejszy dzień

Obrazek
Przyjaciel forum

przez małgonia35 15 lip 2007, 12:41
Ja właśnie usiłuje drwić, znieważac i mieć w nosie.....tylko czasem przychodzi taki dzień kiedy wyć się chce i gaśnie światełko w tunelu :(

przez IceMan 15 lip 2007, 12:45
żeby tylko ten dzień nie trwał całe życie :roll:
Przyjaciel forum

przez małgonia35 15 lip 2007, 12:59
To by oznaczało że sie poddaję. A ja wcale nie mam zamiaru....bedę wałczyć ze swoją głupią chorobą, choćby nie wiem jak ciezko było

przez IceMan 15 lip 2007, 13:52
małgonia35 i anonimTaka postawa wzbudza zawsze u mnie podziw i szacunek. Oby tak zawsze było
Przyjaciel forum

przez anonim 15 lip 2007, 13:52
Jakby co wszyscy mamy łopaty w pogotowiu żeby Cię odkopać

Anonim nic z tego, zakaz zakopywania się My i tak Cię odkopiemy więc sorry nie ma zmiłuj

sorry ale my mamy łopaty nie ty Twisted Evil nie zakopiesz się

I tak w innym temacie napisałem, że będe walczył, a nie chcę się tym razem poddawać, choć czasem mam taką ochotę... ale : Don't lose your grip on the dreams of the past You must fight just to keep them alive...
Ostatnio edytowano 15 lip 2007, 13:52 przez anonim, łącznie edytowano 1 raz
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez inez3 15 lip 2007, 14:18
kurcze, 2 dni mnie nie bylo a tu az 2 strony do przeczytania... u mnie dobrze, w zasadzie normalnie... ale co z tego skoro ja nadal gdzies wewnetrznie boje sie tego samoego? boje sie wyjazdow z domu, choc teraz jestem od prawie 3 tyg. poza domem, ale z drugiej strony to to samo miasto, te same czynnosci (praca itp.). boje sie, ze to ciagle bedzie wracac, bo niby jest dobrze, ale nie pozbylam sie tych lekow i nadal sie ich boje...

przez .Kinga. 15 lip 2007, 15:36
uh.. co za dzień... Od rana na próby do kościoła .. o 1 ślub.. masakra.. - małe wytłumaczenie- gram na wiolonczeli, a dzisiaj zagrałam na ślubie.
i ta temperatura.. Nienawidzę takiej pogody... Ja chce deszcz!!! :-|
W jakiej pogodzie czujecie się najlepiej?? Ja jak jest chłodno.. jak pada deszcz, jak wieje wiatr, jest pochmurno.. Wtedy jest najlepiej. A nie taki upał- człowiek zdechły że ledwo się rusza..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Sortuj wg