Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Alex1963 19 maja 2011, 09:18
Kurczze... to wy nie pracujeecie? Zazdroszczę wam .....
Alex

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 19 maja 2011, 09:21
Alex1963, wiesz to moje ostatnie podrygi wolności, za miesiąc z kawałkiem bronie magisterkę a później...trzeba będzie iść do roboty .....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 19 maja 2011, 11:44
przedwczoraj aqua-aerobic
wczoraj aqua-aerobic
dzisiaj joga
jestem z siebie dumna...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 19 maja 2011, 11:54
Korba, Kasiu... joga, aerobik... basen... szpilki, jak Lady Gaga. Czy o Tobie piszą też w Życiu Na Gorąco? ;)
shinobi

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 19 maja 2011, 11:57
shinobi, jeszcze nie, ale wkrótce :mrgreen:

co Ci się nie podoba w moich szpilkach :evil:
Lady Gaga nosi buty znacznie bardziej ekscentryczne :P
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 19 maja 2011, 13:44
Mam do Was pytanie...czy wykonuje się może jakies badania może w Warszawie,które sprawdzają jakich substancji brakuje osobie chorej np.na nerwice?...a dzięki temu by można dobrać odpowiedni lek do danego pacjenta.

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 19 maja 2011, 13:48
Ritka7x, Nie ma takich badań nigdzie niestety. Możesz co najwyżej zbadać poziom magnezu.
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez malibu 19 maja 2011, 13:52
A ja zarezerwowałam wakacje, w Chorwacji i Bośni i Hercegowinie, mam nadzieje ze mój syn do tego czasu bedzie już lepiej się czuł i bedzie fajnie :lol: Uwielbiam wakacje ! No ale kto ich nie lubi ,prawda :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 19 maja 2011, 13:56
Ja na ten przykład nie przepadam za ciepłem i smaleniem w słońcu swoich małych, krągłych, piwnych cycuszków. Bezpieczniej czuję się zimą, w pancerzu puchowej kurtki. :)
shinobi

Mój dzisiejszy dzień

przez malibu 19 maja 2011, 14:01
No ja w sumie tez, kręci mnie raczej podróżowanie i poznawanie nowych miejsc, cudów natury i architektury :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 19 maja 2011, 14:43
Ritka7x napisał(a):Mam do Was pytanie...czy wykonuje się może jakies badania może w Warszawie,które sprawdzają jakich substancji brakuje osobie chorej np.na nerwice?...a dzięki temu by można dobrać odpowiedni lek do danego pacjenta.

Możesz zrobić badanie krwi na poziom elektrolitów, tam zobaczysz czego Ci brakuje w organiźmie ale nie po to aby dobrać leki psychotropowe ale po to aby te witaminy uzupełnić. Takie badania o jakich piszesz nie istnieją.

Byłam w bibliotece. Siedziały tylko dwie kobiety i jedyne co mogłam zrobić to podyskutować, popłakać się i zostawić podanie dla dyrektora. Poinformowały mnie że w ciągu dwóch tygodni dostanę odpowiedź ale mam się nastawić na negatywną. Tak więc potrzebuję dobrego prawnika aby dowiedzieć się czy odpuścić i zapłacić czy czekać na sprawę sądową i ryzykować jeszcze większe koszty. Jestem załamana, mam chęć wziąć nóż i się pociąć.

-- 19 maja 2011, 15:37 --

Najebałam się. Siedzę sama w chacie i wytrąbiłam już pół butelki grzańca. Dziwne że jeszcze piszę składnie :lol: Mam jeszcze drugie pół butelki logicznie rzecz biorąc i mały gin. Wystarczy. A co dalej zobaczymy.
Napisanie posta zajęło mi około 15 minut :lol:
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 19 maja 2011, 17:12
aha...no też tak myślałam....ale co mi tam witaminy jak i tak stres nerwicowy mi je wszystkie pożre;/....jutro chyba kupię ten Coaxil....może coś mi pomoże.

Mój dzisiejszy dzień

przez ne_rwi 19 maja 2011, 17:22
Mój dzień:

szkoła i rozmowy w klasie o zbliżającej się 18-koleżanki. Postanowiłam wspólnie z kolegą kupić koleżance prezent.
Prawdopodobnie bd miała 4 z chemii co mnie bardzo cieszy. Dietetyko, zbliżam się do Ciebie!

Ogólnie dzień przyjemny, spowodowany pewnie jutrzejszą imprezą - pierwszą od chwili... od chwili gwałtu.
Mam nadzieję, że zapomnę o codzienności, w końcu tyle miesięcy minęło...

No i mama wróciła, wczoraj była sprawa w sądzie apelacyjnym, na którą z powodów zdrowotno-samopoczuciowych nie pojechałam. Chciała mi oszczędzić cierpienia.

Ocena do tej pory: 2/3 (na 10)

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 19 maja 2011, 17:37
Pinkii napisał(a):Byłam w bibliotece. Siedziały tylko dwie kobiety i jedyne co mogłam zrobić to podyskutować, popłakać się i zostawić podanie dla dyrektora. Poinformowały mnie że w ciągu dwóch tygodni dostanę odpowiedź ale mam się nastawić na negatywną. Tak więc potrzebuję dobrego prawnika aby dowiedzieć się czy odpuścić i zapłacić czy czekać na sprawę sądową i ryzykować jeszcze większe koszty. Jestem załamana, mam chęć wziąć nóż i się pociąć.

Żartujesz! :evil:
A te panie niczego konstruktywnego nie powiedziały? Nie doradziły Tobie?
Jak dospatniesz tą odpowiedź od dyrektora biblioteki to będziesz wiedziała co dalej zrobić. Wtedy pójdziesz po pradę do prawnika.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg