Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 18 maja 2011, 23:13
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 18 maja 2011, 23:30
esprit napisał(a):Pinkii, I co z tego jak odmawia posłuszeństwa. Trzeba będzie uderzyć w outsourcing :105:

Ka_Po, Ją codziennie głowa boli - poszukam sobie takiej co nie ma problemów z głową

To lepiej poszukaj powodów tego zachowania. Może jest przemęczona opieką nad dzieckiem? Może za mało czasu spędzasz w domu a za dużo w pracy? Może za mało z nią przebywasz i rozmawiasz? Może nie jesteś romantyczny i nie mówisz że kochasz, że jest piękna? Zastanów się a potem narzekaj, bo Wy-Chłopy, to tylko marudzić potraficie a nie widzicie swojej winy w tym że partnerkę np często 'boli głowa'...

Ka_Po napisał(a):Pinki bo jesli biblioteka sprzedała Twój "dług" firmie windykacyjnej, to ta się stara i znajdzie wierzyciela, za to ma placone, znaleźć i ściągnąć dług, biblioteka nie ma takich mozliwości "znajdywania"

A dla mnie to oszukaństwo i złodziejstwo :evil: Jutro im to wygarnę.
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 18 maja 2011, 23:31
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez bretta 19 maja 2011, 00:42
Krzysiek1234, :great:
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 19 maja 2011, 00:53
Ja już nie wytrzymam tego...../cenzura/ mać.....ileż można........dziś mam myśli o sercu.......ze przecież jak dostane ataku paniki to serce bedzie mi przyspieszac i przyspieszać i w końcu się zmęczy zacznie boleć i dostane zawału....Ja już nawet z domu nie umiem spokojnie wyjść......;///////////

-- Cz maja 19, 2011 12:53 am --

ratunku;/<powoli wpada w panikę>
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 19 maja 2011, 02:29
Pinkii napisał(a): A dla mnie to oszukaństwo i złodziejstwo :evil: Jutro im to wygarnę.

Jeżeli zamierzasz iść tam z zamiarem "wygarniania",to szczerze odradzam. Pan dyrektor odbije piłeczkę i powie ci, że zapisując się do biblioteki, podpisałaś tzw. zobowiązanie, czyli zaakceptowałaś i zobowiązałaś się do przestrzegania regulaminu biblioteki. A w regulaminie jest zasada, że możesz jednorazowo wypożyczyć od 3 do 5 książek (zależy od biblioteki) i masz je zwrócić po miesiącu, ewentualnie osobiście bądź telefonicznie możesz przedłużyć termin zwrotu o następny miesiąc. Po tym czasie naliczana jest kare za nieprawne przetrzymywanie książek. Nie używaj słów na "o" i "z", bo możesz skończyć ze sprawą w sądzie o zniesławienie.
Poza tym naprawdę radzę ci pójść na kompromis i spróbować dogadać się znimi. Możesz poruszyć kwestię drogi prawnej, która nie została wyczerpana, bo nie dostarczono ci upomnień. Albowiem upomnienia, które odebrała obca osoba, nie zostały doręczone dłużnikowi i nie mają żadnej mocy prawnej. Możesz powiedzieć, że przeprowadzałaś się, miałaś ciężki okres w związku z chorobą i naprawdę zapomniałaś o tych książkach, że nie było to złośliwe działąnie a jedynie niedopatrzenie z twojej strony. I że chcesz naprawić swój błąd, ale kwota do zapłaty przekracza twoje możliwości finansowe. Możesz też użyć argumentu, że kara powinna być współmierna do winy, a 1100 zł to kwota wielokrotnie przekraczająca wartość książek. Oczywiście ja tylko przedstawiam swoją wersję, a ty zrobisz jak zechcesz. Zacznij spokojnie. "Wygarnąć" zawsze zdążysz:)

A ten list, który odebrała twoja mama, to wezwanie do zapłaty? I drugie pytanie mama pokwitowała odbiór swoim imieniem i nazwiskiem czy twoim za ciebie?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez ZaP 19 maja 2011, 07:48
Dzisiaj mam przedstawienie córeczki na dzień mamy i taty :mrgreen:
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 19 maja 2011, 07:59
człowiek nerwica,
Ja już nie wytrzymam tego...../cenzura/ mać.....ileż można........dziś mam myśli o sercu.......ze przecież jak dostane ataku paniki to serce bedzie mi przyspieszac i przyspieszać i w końcu się zmęczy zacznie boleć i dostane zawału....Ja już nawet z domu nie umiem spokojnie wyjść......;///////////

Takie myśli to klasyk. Też je często miewam, szczególnie wieczorem. Lubię sobie wtedy smignać kilkoma żwawymi susami, w kapciuszkach, po dwa supermocne Wojaki do Żabki za winklem.
W sumie mógłbym walnąć alprazolam lub klonazepam, ale drugi raz uzależniać się od tego już by mi się nie chciało.

-- 19 maja 2011, 08:01 --

Bym zapomniał: dzień dzisiejszy, jak i ze 2-3 poprzednie spędzam oglądając świat z pozycji sracza. Crohn o sobie przypomina. :)
shinobi

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 19 maja 2011, 08:14
Wstałam,zorientowałam się,że nie mam chleba, wkurzyłam się, idę po chleb.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 19 maja 2011, 08:53
Dziś mam sesję fotograficzną z czterema fotomodelkami. Trzymajcie za mnie kciuki, abym nie przepadł w tym chaosie.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 19 maja 2011, 09:00
Sabaidee, Ty to wiesz jak się ustawić. :D
shinobi

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 19 maja 2011, 09:01
Musisz mieć przyjemną pracę :yeah:

Jem śniadanie, wszystko zapowiada się względnie w porządku. Ale u mnie jak w kołowrotku. Wszystko może się odmienić.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 19 maja 2011, 09:08
11,30 wsiadam w autobus podmiejski i jadę na wieś do przyjaciółki zalegać na słońcu...... mrrrr
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Natusia 19 maja 2011, 09:09
ja zamierzam dzisiaj jechać na działke , coś porobić i przy okazji się poopalać :mrgreen:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Sortuj wg