Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 14 maja 2011, 20:12
shadow_no, m4 za taką cenę to zajebista okazja.
taki koszt to zazwyczaj 1500+media :shock:
nieźle. ;) oby tak dalej szło.

Amon_Rah, zapytaj się wprost bratowej WTF. :mrgreen:
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 14 maja 2011, 20:12
Kurde,Shad mam nadzieję,że kiedyś napiszę to samo co Ty(że mam mieszkanie).Tymczasem jeszcze raz gratuluję ;)
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 14 maja 2011, 21:15
Ciasta upieczone, gary pomyte, pranie częściowo zrobione. Dzień przeleciał trochę za szybko. Nie jestem do końca zadowolona. Teraz na wieczór przykra rozmowa z mojej strony z osobą mi bliską. Rozpadłam się na kawałki, żal wylał się się ze mnie jak z wulkanu. Dlaczego ludziom tak łatwo zrozumieć uzależnienia a tak ciężko, że ktoś ma depresję i nie radzi sobie z codziennością? Powiedziałam, żeby zabrał swoje rzeczy i te co mi dał i znalazł kogoś normalnego. Wyłączył telefon. :cry:
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez szy123 14 maja 2011, 21:20
Witam ostatnio zauważyłem u siebie coraz mniej lęków. Zmuszam sie do wychodzenia do ludzi jak tylko moge. Jednak przychodzą momenty ze wymiekam i moja klatka piersiowa zaciska sie strasznie i wtedy juz nie potrafie sie opanowac. To co mi bardzo przeszkadza poza sciskaniem w klatce piersiowej to wysoki puls po kazdym posiłku i przy zmianie pozycji straszne mroczki przed oczami.

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 14 maja 2011, 21:34
Ka_Po, nie zamierzam dzwonić, wyłączył w czasie rozmowy a raczej mojego monologu :smile: .Też bym się napiła ale nie ma co auto zepsute i nie ma czym jechać. Czuję, że dzisiaj to dałabym czadu, już mi lepiej :mrgreen:
nie dajesz sercu oddechu

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 14 maja 2011, 23:14
Ka_Po, Chyba dobrze pijesz już mi się poprawiło. Zadzwonił, chcąc załagodzić sytuację, znowu musiałam tłumaczyć czym jest depresja, dobranoc kochanie to usłyszałam na koniec w telefonie :smile:
nie dajesz sercu oddechu

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 14 maja 2011, 23:17
Ritka7x napisał(a):a ugryzł Cię kleszcz?

Ugryzł mnie nie raz, chociaż rumienia nie miałam (ale podobno tylko 30% zakażonych ma rumień). Poza tym zarażają też nimfy kleszczy (taka ich forma za młodu), które są jasne, znacznie mniejsze i można ich w ogóle nie zauważyć. Generalnie czuję się zmęczona bez powodu, męczę się szybciej niż inni, itd itp nie chce mi się wymieniać, ale coś jest nie tak ze mną, tylko nie wiem co.

Mój dzisiejszy dzień

przez shadow_no 15 maja 2011, 00:17
paradoksy, człowiek nerwica, dzięki.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez malibu 15 maja 2011, 01:23
Gratki udanych dni a, tym którym było cięzko kciuki aby się zmieniło na lepiej.
U mnie super, urodziny córki -cały dzień wrzawa i dom pełen dzieci, znajomi a potem winko ,duzo winka -bardzo fajnie, nie wziełam dwóch dawek leków ( biorę 3 x dziennie, dzisiaj tylko rano) a i tak humor super ,oby jutro było tez tak miłe ,spadam :zzz: bo wykończona jestem na maksa, spokojnej nocy :papa:

-- 15 maja 2011, 01:24 --

Tak czytam i sobie myśle ze DOM to podstawa poczucia bezpieczeństwa, oby każdy z nas miał swój: spokojny i szczęsliwy.

Mój dzisiejszy dzień

przez shadow_no 15 maja 2011, 01:32
malibu, bo DOM = bezpieczeństwo = zapewniienie finansowej płynności = stabilność = spokój

-- 15 maja 2011, 00:33 --

ewentualnie miłość :)

hehe
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez bretta 15 maja 2011, 01:37
był cudowny. a co. marze o kolejnym takim. :105:
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 15 maja 2011, 06:35
Ka_Po, u mnie też ponuro. Chyba, że źle widzę bo oczy to mam zapuchnięte i czerwone jak u królika :D. Właśnie rozpoczynam picie kawki, niestety fusy, bo rozpuszczalka się skończyła, no i głowa mnie boli. Ale może po kofeinie przejdzie.
nie dajesz sercu oddechu

Mój dzisiejszy dzień

przez Margolka 15 maja 2011, 06:56
Ka_Po, Za jakieś dwie godziny idę do koleżanki zanieść ciasta i zorientować się w zakresie obowiązków. Mam dopilnować rosołu i jakieś jeszcze inne pierdółki jak będą w kościele na komunii córki. Koło 13 mam pomóc im w podawaniu obiadu, bo gości będzie sporo. Koleżanka ma dziewięcioro rodzeństwa z czego część już żonatych i dzieciatych plus inna rodzina, :lol: prawie jak wesele. A popołudniu to nie wiem, zobaczę na ile wystarczy siły.
nie dajesz sercu oddechu

Mój dzisiejszy dzień

przez malibu 15 maja 2011, 10:35
shadow_no napisał(a):malibu, bo DOM = bezpieczeństwo = zapewniienie finansowej płynności = stabilność = spokój

ewentualnie miłość :)

hehe

shadow_no, no bym polemizowała, nawet największa i szczęśliwa miłość nie daje stabilizacji , daje nam napęd do działania to owszem,ale potem DOM musi być 8)

-- 15 maja 2011, 10:39 --

Ka_Po napisał(a):Ja będe leniuchować, mam zamiar zrobić dzisiaj coś dla siebie , takie małe domowe spa.

echh,fajnie Ci bedzie , marzę o takim dniu,ale u mnie to nie realne ...dzieci nie dadzą się odizolowac choć na godzinkę
Ostatnio edytowano 15 maja 2011, 10:40 przez malibu, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg