Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 05 lip 2007, 16:49
Właśnie na jednym forum komisyjnie skasowali dział, za który byłam odpowiedzialna i zdjęli rangę, bo za mała była aktywność. Nawet mnie nie raczyli poinformować. Więc ja ich poinformowałam, że mam dość wciągania mnie w projekty rozwoju forum i strony, skoro i tak nikogo nie interesuje moje zdanie i wszystko i tak jest załatwiane za moimi plecami.

Że co? Że kto ma borderlinową tendencję to przekreślania tego, w co się zaangażował? :P

No tyle, że to już nie pierwszy taki numer z ich strony, więc nie warto.
Amy Lee

przez IceMan 05 lip 2007, 17:04
vampirek82 oby się jeszcze udało ;) trzymam kciuki

Tygryska o 10 pewnie będę jeszcze spać ale postaram się zasnąć z zaciśniętymi kciukami 8)

inez3 co do twoich wypowiedzi to nie są głupie i dziecinne... mało tego - są bardzo trafne i podbudowujące i chcemy tutaj taką pozytywną Inez jak była do tej pory ;) a co do wyglądu nie powiem bo nie widziałem ale poczytaj któryś mój post wstecz z długim cytatem - rozmową z gg
Darek napisał(a):Już nigdy NIGDY nie będe kierował samochodem!!!!!!!!!!!!

Wyluzuj... miałem identyczną sytuację, tylko mnie ojciec wyratował (ręczny i auto się zatrzymało w porę). Takie są początki. Pewnie za bardzo zaszarżowałeś :lol: ale to normalka na początku - po prostu wyczucia nie masz. Nie wymiękaj i nie rezygnuj. Za drugim razem będzie lepiej a za trzecim jeszcze lepiej i opanujesz autko.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:12 pm ]
To sam sobie brat piwa nawarzył. Nie przejmuj się nim.

Olka666 ja jestem między liceum a studiami ... może taki stres i doły są z tego powodu że jak na razie tak Ty jak i ja jesteśmy na pewnym przełomie - ja jestem przed studiami a ty przed nową pracą - i jest dużo wątpliwości, niewiadomych itp itd - najlepiej po prostu o tym nie myśleć. PS gratuluję magisterki :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:25 pm ]
Amy Lee napisał(a):Właśnie na jednym forum

internetowym?
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 05 lip 2007, 17:44
Piotrek napisał(a):
Amy Lee napisał(a):Właśnie na jednym forum

internetowym?

Nie, takim wapiennym :P

Fajnie będzie wyglądało: 2,748 postów i ban :lol:
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 05 lip 2007, 18:13
Cholera ale się popisałem inteligencją :lol: :lol: :lol: to moderatorką gdzieś jesteś? Co to za forum że takie rewolucje odstawiają? :shock:
Przyjaciel forum

przez gusia 05 lip 2007, 20:56
Tygryska napisał(a):Ja poproszę o kciuki jutro o 10!(obrona)

woow trzymam kciukasy Obrazek i powodzenia.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez smutna48 05 lip 2007, 21:11
"I'll be back" Jak rzekł terminator i wjechal samochodem na Posterunek Policji :lol: Trzymcie Się ja się staram :-|

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:20 pm ]
człowiek nerwica napisał(a):Cholera pierwszy dzień kiedy chciałem myśleć inaczej ale ja znowu musialem wszystko spieprzyć!!!!.... kurde nawet samochodem nie potrafie jeżdzić....pierwszy raz samochodem jeżdziłem i kur.. na zakręcie w krzaki wjechalem....cud że samochód się nie przewalił....jechałem z bratem musieliśmy kurde wyciągać samochód z błota,jeszcze nam pomagalijacyś ludzie...gdyby nie oni to bym do tej pory wyciągał z nim te auto
Już nigdy NIGDY nie będe kierował samochodem!!!!!!!!!!!!

ja bym pewnie gorzej skonczyła jedyne co wiem to , to gdzie gaz chamulec no i biegi i kierownica :oops: nie jeżdziłam nigdy samochodem pewnie bym przejechała jakąś niewinną staruszke i by było dopiero. Nie martw się nie ma czym i ucz i próbuj dalej nie zniechęcaj się jedym wypadkiem on nic nie znaczy. każdy sie musi nauczyć ! i Ty równiez sie nauczysz pozdrawiam
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez MaRiAnEk 05 lip 2007, 21:28
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 23:18 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez vampirek82 05 lip 2007, 22:38
a ja dla relaxu wloski maluje :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez depresyjny86 05 lip 2007, 23:52
Sprawe z bratem już załatwiłem.Już nie łazi obrażony ale już do swojego autka wejść mi nie da :cry: .Ale na prawko sie zapisze.Dzięki Waszym postom uświadomiłem sobie że taka rzecz może się zdarzyć każdemu-Dziękuje Wam.
Nienawidze siebie nadal ale wiem że proces nawracania się na dobrą droge jest długi i będe walczył.
:)

przez Amy Lee 06 lip 2007, 00:26
Piotrek napisał(a):Cholera ale się popisałem inteligencją :lol: :lol: :lol: to moderatorką gdzieś jesteś? Co to za forum że takie rewolucje odstawiają? :shock:

Muzyczne, międzynarodowe.
Moderatorką nie byłam, tylko miałam funkcję pomniejszą, ograniczoną do jednego działu, który dziś w południe poszedł w kubeł.
Kiedy mniej lub bardziej uprzejmie poinformowałam, co o tym sądzę, odezwał się akurat ten admin, z którym i tak byłam pokłócona i to jeszcze nie na temat tylko tak po prostu, żebym sobie nie zapomniała, jaki ze mnie debil.

Powiem jedno, angielski to piękny język do pyskowania, zwłaszcza pisemnie. Im bardziej wyszukana konstrukcja zdaniowa, tym bezczelniejsza wypowiedź :twisted:

Jutro sprawdzę, czy mam już bana, bo dzisiaj sobie już nie będę humoru psuć :P

Byłam na treningu, po drodze słuchałam sobie piosenek o tym, jak wojownicy jadą w burzy z ostrzem wzniesionym, by walczyć ze złem, wróciłam, kolację zjadłam, DVD pooglądałam, teraz idę czytać Harry'ego Pottera, trochę mi się ziewa, ale uśmiechnięta buzia :smile:

I jeszcze powiem jedno: minęło mi takie dziwne natręctwo, co to je miałam od dobrych paru tygodni, że patrząc na wiele rzeczy odnosiłam wrażenie, że "to mi się pewnie będzie kojarzyć z czymś smutnym/nieprzyjemnym", "to do mnie nie pasuje", najbardziej niebieskie niebo, pory dnia, zmiany pogody i koronki, ale ni huhu konkretnych skojarzeń, tylko takie przepaskudne wrażenie :shock: A dzisiaj zniknęło :shock: Nawet reklamę farb do wnętrz obejrzałam bez obrzydzenia :D
Amy Lee

przez IceMan 06 lip 2007, 00:59
MaRiAnEk napisał(a):np. raz jak zahamowałem na czerwonym, to się mojej instruktorce stanik rozpiął!

Każda metoda na podryw dobra jak skuteczna Obrazek :twisted: :twisted: :twisted:
vampirek82 napisał(a):a ja dla relaxu wloski maluje

A na jaki kolor?
Darek napisał(a):Nienawidze siebie nadal ale wiem że proces nawracania się na dobrą droge jest długi i będe walczył.

Widzę że nasze produkowanie nie poszło na marne i wreszcie przynosi skutki. Dzięki Ci za to Darek!

Amy Lee tak to jest jak się z adminami kłótnie odstawia :roll:
Przyjaciel forum

przez vampirek82 06 lip 2007, 08:35
Tygryska zeby nie bylo!!!! kciuki trzymamy :) i czekamy na szczesliwy powrot i info o piateczce :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez smutna48 06 lip 2007, 12:39
do popołudnia jeszcze jestem CZlowiek Nerwica. Ciesze się ze zrozumiałes jeszcze się taki nie urodził który by wszystko od razu potrafil ;) pamiętaj o tym ;) kazdy się uczy kazdy na pczaktu ma jakies problemy Nie zrazaj sie nigdy nimi ;) Następnym razem będzie lepiej potem jeszcze lepiej i jeszcze lepiej ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:42 pm ]
a Tygrysko trzymam kciuki Za Ciebie i za wszystkich zdajacych
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Tygryska 06 lip 2007, 12:47
No i kciuki podziałały ;)
Jestem panią magister! :D Ocena: 5.
Jejuuu ale się cieszę! :D :D

Zmykam świetować i cieszyć się wolnością ;)

Sortuj wg