Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 09 maja 2011, 22:08
bliksa, :D
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 09 maja 2011, 22:12
ja wczoraj ogladałam kotka,który bedzie mój za 2 tyg,teraz mjest zbyt mlodziutki,jeszce jest z mama.Sa tam jeszce 2 do oddania,moi rodzice nie chce miec kota i mam dylemat..ja o tym wiedzialam,ze oni nie chca ale ja go potrzebuje i jemu u nas bedzie dobrze i wiem,ze go pokochaja ,(p.s. nigdy nie mialam kota)

moj dzien wsrod pozytywnych,dobrych ludzi ktorych kocham i lubie,wrocilam od M,juz tesknie a bylam strasznie zolzowata dla niego :-| (to przez psm.?? :hide: ),kawka z kumpelą
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 09 maja 2011, 22:17
Moja suczka jak ją przygarnęłam też chodziła za mną krok w krok.Trwało to przez kilka m-cy.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 09 maja 2011, 22:24
kasiątko uwielbiałam pioseki Kasi kowalskiej ;) bo to ona ,prawda na avatarze?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez magda27 09 maja 2011, 22:26
mój dzisiejszy dzień jak zawsze był beznadziejny bo jaki może być skoro własny mąż cię olewa porażka...
M.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 09 maja 2011, 22:37
Madzia to on jest beznadziejny w stosunku do ciebie tzn.twój maz ,a dzień mkoze nie do końca spieprzony :oops: :!: :?: tulę mocno
M. Luther King

Mój dzisiejszy dzień

przez magda27 09 maja 2011, 22:41
amelia83, oj czy nie do końca....hmm zapewne dzięki dobremu "duszkowi" trochę ulżyło ale co nie oznacza, że mam serdecznie dosyć bo to mąż powinien być podporą a nie odpycha człowieka na drugi koniec
M.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 09 maja 2011, 23:21
amelia83 napisał(a):kasiątko uwielbiałam pioseki Kasi kowalskiej ;) bo to ona ,prawda na avatarze?

Tak to ona.
Jestem jej fanką urody,osobowości za naturalność a muzyki słucham ogólnie innej,ale jej również choć może bardziej z ogólnej sympatii i sentymentu.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Riffo 10 maja 2011, 08:16
Znów dzień zaczął się fatalnie , mam wrażenie jakbym wstała tylko połowa mnie :(

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 10 maja 2011, 08:38
Drugi dzień w pracy... Wstałam dziś o 6.00. Mam sporo do zrobienia..., szybko minie. Tylko czemu mi tak duszno i słabo?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Krzysiek1234 10 maja 2011, 13:30
dzisiaj miałem niezwykle piękny sen. nie odważę się pewnie opowiedzieć o nim komu trzeba... ale. Był niesamowity, tkliwy i niebywale krzepiący.

Mój dzisiejszy dzień

przez małaMI25 10 maja 2011, 13:45
Fatalnie się zaczoł,bo nie mogłam się dobudzić po relanium 5. I nadal jest fatalny..
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 10 maja 2011, 18:04
Wolałabym,żeby go nie było jak zresztą co dzień tak mam.Rower przestał sprawiać mi przyjemność,stał się obowiązkiem. :(
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez sunset 10 maja 2011, 18:13
Ciągłe uczucie głodu, ból żołądka i ciągłe wyrzuty sumienia... Tak teraz wyglądają moje dni.
sunset

Sortuj wg