Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inez3 03 lip 2007, 14:06
no i prawidlowo! trzeba gadac :smile:

przez maiev 03 lip 2007, 14:12
na razie nie mogę czytać - bo pędzę robić (pędzić :?: :)) nalewkę z wiśni. Ale - ja tu jeszcze wrócę :twisted:
"I need a new version of me..."

przez Tygryska 03 lip 2007, 14:14
smutna48 trzymaj się, czekamy.

maiev witaj :D tak to jest jak się forum zaniedbuje ;)

Amy Lee ja tak się zastanawiam czy nie zacząć bawić się w robienie bizuteri, ale to narazie luźny pomysł, zobaczmy...

Z moją obroną jakieś jaja, ciekawe czy do niej dojdzie :roll: ale już sie wyluzowałam, co ma byc to bedzie. Zacznę się pewnie stresować na dzień przed. Narazie piję cappucino z magnezem i mam szczery zamiar zasiąść do nauki ;).
Weekend zapowiada się obiecująco, romantycznie- nie moge się doczekać,przestaliśmy się kłocić z lubym, obie strony pracują nad sobą i to mnie ogromnie cieszy :D :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 03 lip 2007, 14:32
Tygryska u mnie z obrona tez bylo smiesznie poczawszy od tego, ze mojego promotora bardzo ciezko bylo namierzyc i sie z nim spotkac. niestety nie pozwolil na przesylanie pracy mailem, wiec z kazda poprawka musialam leciec do niego do biura a potem odbierac...
co do samej obrony to bylam pierwsza w kolejce no i czekam pod drzwiami, 9.., 9.05..., 9.10... wreszcie wyszedl przewodniczacy i mowi mi, ze niestety dowiedzial sie, ze moj recenzent lezy w szpitalu i albo przelozymy obrone na kiedy indziej albo poczekam... no i czekalam ze 2 godziny az w koncu jakis inny recenzent zgodzil sie na przeczytanie mojej pracy i sie udalo.
najgorsze w tym wszystkim bylo to, ze wtedy wlsnie mialam nawrot choroby, budzilam sie codziennie o 4 rno (przed obrona tez), mama musiala ze mna pojechac na obrone, a nastepnego dnia niestety bylam zmuszona wziac urlop (tydzin wczesniej niz to bylo zaplanowane), przyznac sie szefowej, bo juz nie dawalam rady :cry:
ale mimo tegop wszystkiego udalo sie, wtedy mnie to nie cieszylo, nie moglam znalesc w tym wszystkim cienia pozytywu, a przeciez bylo to osiagniecie... bylo minelo...

przez smutna48 03 lip 2007, 15:03
ja tak dziś z doskoku kupiłam dziś "potęgę podświadomości" bede miala czym się zajac :) a jutro ide na rozmowe w sprawie pracy ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Amy Lee 03 lip 2007, 15:28
Tygryska napisał(a):Amy Lee ja tak się zastanawiam czy nie zacząć bawić się w robienie bizuteri, ale to narazie luźny pomysł, zobaczmy...

Na mnie obcowanie z koralikami wpływa wręcz fantastycznie 8)

Tygryska napisał(a):Weekend zapowiada się obiecująco, romantycznie- nie moge się doczekać,przestaliśmy się kłocić z lubym, obie strony pracują nad sobą i to mnie ogromnie cieszy :D :D

No to będziesz miala szansę zapomnieć na chwilę o stresach ;)
Amy Lee

przez vampirek82 03 lip 2007, 15:31
az milo sie Was czyta :) ja tez musze sie czyms pochwac, w sobote obronilam prace podyplomowa (wkoncu) na piateczke :) i na tym koncze swoja edukacje :)
ale na tym jeszcze nie koniec, w czwartek jade na rozmowe w sprawie pracy do wrocka wiec niedlugo wrocek tez bedzie moim miastem (mam nadzieje ;)
trzymajcie kciuki :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:34 pm ]
Tygryska napisał(a):Weekend zapowiada się obiecująco, romantycznie- nie moge się doczekać,przestaliśmy się kłocić z lubym, obie strony pracują nad sobą i to mnie ogromnie cieszy

huhhh Tygryska ale Ci fajnie, ja nadal czekam na moja poloweczke jabluszka, tylko cos w sadzie sie zaplatala i nie moze mnie znalezc ;)
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez Amy Lee 03 lip 2007, 15:36
Pewnie, że trzymamy! <Gratulacje!>
Amy Lee

przez vampirek82 03 lip 2007, 15:40
Dzieki Amy Lee :D mam nadzieje ze sie uda :D ciesze sie przeogromnie :D i dzieki temu nawet moje lękuszki i czarne mysli gdzies sobie poszly :D

przez rolingstone 03 lip 2007, 15:53
Mój dzisiejszy dzień - znów lękowy - już 4 tydzień. Musiał wziąć Xanax 0,5 SR, choć wcale tego nie chciałem :(

No ale cóż...

Trzeba czekać. Ciekawe, ile nerwicowcom upływa dni na czekaniu na poprawę :)
Nerwicę można pokonać :)

przez vampirek82 03 lip 2007, 15:58
rolingstone bedzie dobrze!!!!!! jak to juz tysiac razy jak nie wiecej przeczytalam na tym forum i rowniez zacytuje "WIARA CZYNI CUDA"!!!!!! i to jest prawda, uwierz w siebie i swoje mozliwosci pokonania wszelkich przeszkod. jak juz pisalam wczesniej jade w czw.na rozmowe w sprawie pracy do wrocka i juz mnie to oprzeraza ze jade w nieznane miejsce i tysiace mysli w glowie..... ale staram sie myslec o pozytywach, Tobie tez radze :) jak cos to wpadaj na forum na pogaduszki :) ja w pracy caly czas na necie jestem wiec jestem do dyspozycji :)

przez rolingstone 03 lip 2007, 15:59
:) dzięki wierzę, bo co mi zostało :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:03 pm ]
vampirek82 napisał(a):ja w pracy caly czas na necie jestem wiec jestem do dyspozycji :)

no ja też wchodzę na forum, patrzę, co się nowego dzieje. niesamowite, że jak jest poprawa i czuję się super, to mam mniej chęci, by tu zaglądać, ale gdy tylko jest gorzej, to wchodzę, czytam, utwierdzam się, że będzie lepiej itd. ;)
Nerwicę można pokonać :)

przez vampirek82 03 lip 2007, 16:03
zawsze mozna uzalac sie nad soba ;) ale to nie dla nas :)

przez IceMan 03 lip 2007, 19:02
vampirek82 trzymam kciuki mocno :D:D:D ja do Wrocka na dobre zawitam w październiku ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg