Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 15 kwi 2011, 10:55
Będzie git a nie możesz tych okularów dostać jakoś z NFZ?

Chyba nie ma takiej opcji.... a no nic, jakoś uzbieram.... trzeba - najwyżej nie kupię kolejnej pary butów....albo coś :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 15 kwi 2011, 11:19
chciałabym mieć gdzie dzwonić po ratunek poza pogotowiem.....

dzień rozpoczął się przestawianiem budzika kilkakrotnie od godziny 7.00. myśl - umieram, nie wstanę, mdłości, ból.
może za 2-3 godziny dotrę do pracy, a stamtąd na 18.00 pojadę na terapię. i zacznę weekend, w który chcę mieć wszystko gdzieś i odpocząć. mieć na tyle spokoju i koncentracji by w końcu pooglądać jakieś filmy.

zapadam się. najszczęśliwsza jestem w domu w piżamie (choć stan ten ma od szczęścia sporą odległość)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 15 kwi 2011, 11:23
Korba, A Małgosia Chadowa,a Iza?Jednak są przy Tobie gdy tego naprawdę potrzebujesz-jeżdżą z Tobą na cmentarz czy na pogotowie....to też jest coś...bo czasem mam wrazenie,że my chcemy tak strasznie dużo,ile same moglybysmy dać...a ludzie są na ogół oszczędni w trwonieniu swoich skarbów...
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 15 kwi 2011, 11:28
Shadowmere, Iza to sporadycznie, właściwie to bardziej na basen razem chodzimy.
Małgosia CHADOWA była ze mną 2 razy w Kraku, chodzi ze mną na cmentarz, bo ja nie lubię, była ze mną na izbie przyjęć ostatnio, to prawda. Ona się rwie do pomocy. Tylko wiesz...., ona się rwie aż za bardzo. Wczoraj jak powiedziałam jej o moich wynikach, to zaczęła ryczeć...., dosłownie zaczęła ryczeć. Wiesz..., przeraża mnie jej oddanie. Wspominałam Ci sporo o tym, jaka ona jest i jakie ambiwalentne uczucia we mnie wywołuje. Ale nie mogę powiedzieć, chce pomóc.
Ja też tak jęczę, ale są chwile (oprócz tych gdzie muszę jechać gdzieś, gdzie się boję), że ja i tak nie potrafię zadzwonić po pomoc. Jak schizuję w domu, to nigdy nie dzwonię, nigdy nie ryczę nikomu do słuchawki. Rzecz jest w tym, że ja bym chciała mieć tą jedną szczególną osobę, która mnie ratuje. Wiem, że rozumiesz i chyba też tak czujesz....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 15 kwi 2011, 11:42
Tak,,jasne,że tak.
Ale wygląda na razie,że nie jest to możliwe.
Może w Krakowie-nauczymy się potrzebowac mniej,choc jakże smutno byloby dawac mniej!
Shadowmere

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 15 kwi 2011, 11:44
Hania....... zadzwonisz dzisiaj...?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 15 kwi 2011, 11:45
linka, ja za moje ostatnie okulary dałam tyle co za wakacje w ciepłych krajach... :why: ale fajne są. Też mam astygmatyzm, a powłoka antyrefleksyjna to standard. Trzeba odżałować tę parę groszy, jak powiedziała któraś pani optyk - to jest nasza twarz, wizytówka na którą wszyscy patrzą i rzeczywiście myślę że to bardzo ważne żeby mieć fajne okulary jak już się nosi ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 15 kwi 2011, 12:09
polakita napisał(a):linka, ja za moje ostatnie okulary dałam tyle co za wakacje w ciepłych krajach... :why: ale fajne są. Też mam astygmatyzm, a powłoka antyrefleksyjna to standard. Trzeba odżałować tę parę groszy, jak powiedziała któraś pani optyk - to jest nasza twarz, wizytówka na którą wszyscy patrzą i rzeczywiście myślę że to bardzo ważne żeby mieć fajne okulary jak już się nosi ;)

no - ja to samo... kilka tygodni temu musiałam wyłożyć dużo kasy za okulary przeciwsłoneczne korekcyjne (szkła i oprawki), bo fotochromy przy mojej wadzie wzroku kosztowałyby mnie jeszcze więcej. :pirate: :evil: :hide:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez mewcia 15 kwi 2011, 13:25
Witajcie,
odzywam sie tutaj poraz kolejny mimo zapewnień wielu osób. Mam mnóstwo objawów somatycznych, prądy, bóle, skurcze dziwne kłucia, strzykania, pękania, mrowienia, problemy z oddychanie i ze wzrokiem, osłabienie wszytko mnie przytłacza. Nie wierze w tylko nerwice chociaż dwóch internistów, neurologów i psychiatra oraz badania na to wskazują są pewni że to tylko nerwica. Jestem od miesiąca na lekach i du**. Macie podobnie?
Pozdrawiam

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 15 kwi 2011, 18:39
mewcia, Obawiam się,że na lekach może się nie skończyć. Moim zdaniem byłoby dobrze włączyć psychoterapię.
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez kite 15 kwi 2011, 18:44
dziś poszłam pierwszy raz do środowiskowego domu samopomocy. nastawiłam się na prace manualne a robiliśmy co? szorowanie podłóg! dosłownie szorowanie! szczoteczką fugi. błyskawicznie zauważyłam że moje wysiłki nie przynoszą efektów i tak się zirytowałam że byłam w stanie myśleć tylko o żyletce pod klapką komórki. zgrzyt z przyjacielem. jestem rozmemłana, pocięta, nieszczęśliwa, samotna, zmęczona swoim życiem. jepać to!!
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 16 kwi 2011, 06:52
Ka_Po, ja chętnie wpadnę :D

PS. ja włączałam zmywarkę o 2.00 w nocy :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 16 kwi 2011, 07:02
Ka_Po, szalona jesteś Kaśka, ale Ty masz power :mrgreen: dziś nie wiem, czy dam radę, ale na pewno to zrealizujemy!

-- 16 kwi 2011, 06:03 --

szisza - ale egzotycznie!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 16 kwi 2011, 07:07
jak się tylko lepiej poczuję, to przyjadę, obiecuję :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg