Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 08 kwi 2011, 22:43
Cały dzień na nogach - ale miło, bardzo miło....i piękny prezent od M dostałam... :105:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 08 kwi 2011, 22:52
linka napisał(a):Cały dzień na nogach

Ja tak samo. Padam na pysk, a jutro muszę wstać na 7 i do wieczora na Uczelni.

p.s. Jestem szatynką.
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez Borysia 09 kwi 2011, 12:21
Kurde cięzki dzien dzisiaj.. Od paru dni mam stresowo w pracy i dzisiaj chyba nastapiła kumulacja. Niedobrze mi od rana i oczywiscie zaraz se wymysliłam ze zatrułam sie w czwartek wieczorem metką tatarską. Oczywiscie zatrułam sie nie byle czym tylko od razu jadem kiełbasianym.. Boze czy ja juz zawsze bede w kazdej rzeczy wyszukiwac wsztskiego co najgorsze... Cięzko mi... I wkurzam sie na siebie w takich momentach...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 09 kwi 2011, 12:24
Borysia, ja mam fazę na zatrucie skażeniem radioaktywnym... :shock:

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 09 kwi 2011, 12:37
Pinkii, poka! :shock:
czemu zrezygnowałaś z blondu? ładnie Ci było
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Borysia 09 kwi 2011, 12:44
polakita nie ma szans zebys była skażona. ogladałam na discovery historia ostatnio program gdzie wypowiadał sie główny profesor co w czasach czarnobyla był jakims tam głównym od skażeń itp. I on mówił ze nie ma szans w ogole zeby sie cos w polsce ostało z tej chmurki z nad Japonii. W czasach czarnobyla ktory jest nie daleko nas zagrozone mogły byc głownie dzieci. Ale i im tylko profilaktycznie dawano dawke jodu. Wiec Tobie nic nie grozi. serio tak mysle.

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 09 kwi 2011, 12:49
Borysia, wiem że wszyscy uspokajają, ale ja do końca nie wierzę w te uspokojenia... chodzi mi też o skażenie oceanu od tej wody spod reaktora którą teraz wypuszczają, czy będziemy jeść radioaktywne ryby? Jakoś mnie nie przekonują te ich argumenty że wszystko jest ok - uważam że to katastrofa i powinni się do tego przyznać. Być może jest to nie na rękę rządom, bo energia atomowa stanowi dużą część energii w ogóle - i zdaje się jest dość tania, więc ktoś ma interes w tym żeby mówić że "wszystko jest w porządku" - mi już jeden Czarnobyl wystarczył, nie chcę następnych.

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 09 kwi 2011, 12:58
polakita, ale zdajesz sobie sprawę, że w ciągu roku np. z grzybami zjadasz kilkakrotnie większą dawkę promieniowania niż przyniosła ta chmura? Wiesz że nawet robiąc prześwietlenie zębów to więcej..........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 09 kwi 2011, 13:04
dzień taki.... dziwny....
znowu chodzę w czystej piżamce (nie ma to jak przebierać się z jednej w drugą), umyta i poperfumowana..., włosy umyte, brwi sobie wydepilowałam, przyciemniłam, zrobiłam pedicure...., umyłam łazienkę... Potem może zrobię sobie peeling całego ciała. nie chcę dostawać zawału przy każdym natknęciu się na lustro, ale do ekstazy jeszcze mi daleko. dzielnie smaruję świeże rany i stare blizny.
udało mi się ogarnąć panikę, w której się obudziłam i skupiam się na drobiazgach.
tęsknię, ale to tęsknota przykryta zobojętnieniem. jestem zawiedziona. nie rozumiem ludzi i nie rozumiem ich stosunku do mnie. jednego dnia czuję się potrzebna, drugiego ląduję na śmietniku. kim ja właściwie dla nich jestem? i kim sama dla siebie jestem? czasem tak bardzo się uwielbiam, a czasem przecież sama się wyrzucam na słynny śmietnik.
kim jestem dla siebie? kim jestem dla innych? dokąd zmierzam? i najważniejsze.... czego chcę...?
oto pytania na ten smętny, wietrzny dzień.
i błagam o siły na jutro i dalsze dni. jutro jadę do siostry, a w poniedziałek wracam do pracy. boję się okrutnie.
znalazłam się ostatnio w jakimś innym świecie, z daleka od rzeczywistości.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 09 kwi 2011, 13:13
linka, jeżeli mi podasz konkretne dane to może mnie to uspokoi. Ja staram się znaleźć informacje o ilościach które do nas przywiało z wiatrem, ale mogę znaleźć, tak jakby ich nie chcieli publikować...

Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 09 kwi 2011, 13:15
A ja nie wiem,dlaczego na wszystkich leki tak rewelacyjnie dzialaja-ktos napisal,że po polowce xanaxu czuje sie jak mlody Bóg,a w dodatku 16letni.

Ja się czuję jedynie mniej nieszczesliwa.
To bez sensu.

KAsia,widze,że probujesz sie nie poddawac-ja też.Dzielnie dzis poszlam na solarium (choc go nienawidzę,bo czuję się opiekany wieprz na rożnie),ale chce jak najpredzej przestac się malowac,bo już mi sie przykrzy.
Pomalowalam paznokcie,poprawilam brwi,popsikalam wlosy kokosową odzywką i mam już za sobą peeling
I oczywiscie znow mnie korci by pofarbowac włosy.

:mrgreen:
Shadowmere

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 09 kwi 2011, 13:17
Haniu, na truskawkowy blond..........!
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 09 kwi 2011, 13:27
Shadowmere, Haniu, nie chcę pogłębiać swojego marazmu i wyglądać jak strach na wróble. Też by mi się przydało solarium - byłam ostatnio 2 razy nawet, ale ja to idę na dosłownie 6 minut raz na tydzień lub 2. Dłużej tam nie wyleżę, a poza tym słabo mi.

Robię oprócz tego jakieś bzdurki, naprawiłam zamek w torebce, przykleiłam zapięcie w portfelu, bo sie zepsuło. Jeszcze powinnam przyszyć 2 guziki do kurtki... Takie tam zapychacze czasu. Powinnam coś zjeść, bo mi niedobrze, ale nie mam coś dziś siły na jedzenie.
Ja musiałabym trochę podciąć włosy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 09 kwi 2011, 13:28
Korba, Kasiu, ja chyba dziś sama sobie włosy obetnę. bo już mnie wkurwiają, a szkoda mi 15 zł na fryzjera.
paradoksy

Sortuj wg