Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Dysphoria 07 kwi 2011, 13:17
Pinkii, powinni miec wypis w archiwum. Ostatnio jak mama byla w szpitalu to chcieli wypis z innego a minelo juz z piec lat odkad miala robiona tam operacje. Poszedlem tam i za godzine mialem juz wypis.
Dysphoria

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 07 kwi 2011, 13:18
Pinkii, może szpital mógłby wystawić duplikat?

Mój dzień to potworny ból głowy połączony z zawrotami głowy i wymiotami. Jest git, nie powiem.
Chyba będę musiała odwołać wizytę u psychiatry, bo tam po prostu nie dam rady dojechać.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 07 kwi 2011, 13:21
o kurde.. z wymiotami?
zjadłaś coś innego?
z czego te wymioty?

ja dziś wypasam chłopców i kartoflankę gotuję. zaraz sobie "final destination" zapuszczę.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 07 kwi 2011, 13:26
paradoksy, Basia, wymioty z bólu i chyba z tabletek przeciwbólowych na pusty żołądek. masakra jakaś. aż mnie zawiewa jak chodzę. oczu nie mogę porządnie otworzyć.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Natusia 07 kwi 2011, 13:27
Korba biedactwo <przytul> ja wczoraj chyba za dużo kiełbasy z grilla zjadłam mnie mdli yh;/
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 07 kwi 2011, 13:28
Korba, a to bardzo możliwe, bo ja też nieraz jak wezmę zaraz z rańca zestaw tabletek to mnie żołądek napieprza... zrób sobie herbatę bez cukru. nie jedz dziś nic ciężkiego.
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 07 kwi 2011, 13:29
Pocieszyliście mnie, że szpital może mieć kopię. Tylko czy tak łatwo mi ją dadzą? Jasna cholera od 9 dzisiaj jeździłam po mieście a i tak nic nie załatwiłam, przepadła mi wizyta u lekarza bo zgubiłam wypis, i ogólnie tak się niewu*wiałam że koniec. I jeszcze dzisiaj muszę jechać zapytać o ten wypis. Nie wiem co dalej, nie mam już siły do tego wszystkiego.

Korba- wiem co to znaczy ostry ból głowy i wymioty z bólu. Ale te tabletki chociaż pomogły? Czy zwróciłaś je zanim zaczęły działać? Co planujesz dalej ze swoim leczeniem?
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 07 kwi 2011, 13:31
Korba, brzmi jak migrena....a masz tzw "aurę" ? (widzenie jakby za mgłą?) No i czy mdłości uspokajają sie gdy zalegasz w ciemnym pokoju?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 07 kwi 2011, 13:36
Zwróciłam dopiero drugą partię tabletek i już potem nic nie brałam. Ale niestety niewiele pomogło.
Mdłości już przeszły, teraz to tylko potworny ból, zawroty głowy, osłabienie, duszność i światłowstręt.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 07 kwi 2011, 13:38
Faktycznie, wygląda jak typowa migrena.
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez majka22 07 kwi 2011, 13:42
Witam was bardzo serdecznie chciala bym z kims popisac kto ma nerwice lekowa .... mam ja od niedawna i zupelnie nie wiem jak sobie z nia radzic

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 07 kwi 2011, 14:10
Kasiu, linka ma rację, to wygląda na migrenę... Poleż sobie w ciemnym, dobrze wywietrzonym pokoju, w ciszy, jak najmniej się ruszaj (w przypadku migreny poruszanie się nasila ból), pij dużo wody (naprawdę pomaga przy migrenie).
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 07 kwi 2011, 14:19
najgorsze jest to, że jest mi gorąco i duszno, ale nie mogę pootwierać okien, bo jest straszny wiatr, który jeszcze pogarsza moje samopoczucie. i tak siedzę w duchocie, a szum wiatru doprowadza mnie do szału :?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 07 kwi 2011, 14:23
Korba napisał(a):najgorsze jest to, że jest mi gorąco i duszno, ale nie mogę pootwierać okien, bo jest straszny wiatr, który jeszcze pogarsza moje samopoczucie. i tak siedzę w duchocie, a szum wiatru doprowadza mnie do szału :?

no to jest to zdecydowanie migrena. mi też jest zawsze duszno co powoduje nasilenie mdłości jeśli nie mogę być gdzieś, gdzie jest dobrze wywietrzone i wkurza mnie dosłownie każdy dźwięk, wszystko słyszę za bardzo i jakby mi wtedy ktoś głowę roztrzaskiwał. :? to może chociaż miej cały czas uchylone w jednym pokoju, co? (żeby nie było przeciągu, bo wtedy migrena się nasila)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Sortuj wg