Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 28 mar 2011, 19:30
Ja bym chciał żeby ktoś po prostu,czasem,sam od siebie do mnie zadzwonił...Problem w tym,że raczej osoby z reala które mają mój numer raczej nie chcą mnie znać.No a wiadomo tutaj na nerwicy...nikogo zmuszać nie będę do dzwonienia bo sam się tego boje więc wiem jak to jest.Poza tym ehh w sumie to nie ma o czym rozmawiać...bo niby co ja takiego interesującego robię żeby mogło to kogoś zainteresować?(pytanie retoryczne).
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 28 mar 2011, 19:35
Panna_Modliszka, A komu miałem dać numer?
NoOneLivesForever, Tydzień temu sprawiłem sobie komórkę, bo dotąd jak potrzebowałem gdzieś zadzwonić raz na pół roku to szedłem do budki telefonicznej. We wrześniu miałem trzeci zawał i zanim się dopukałem do sąsiadów o 2.30 nad ranem to już byłem ledwo ciepły. Poza tym często jak mnie ktoś pytał o numer telefonu i usłyszał, że jestem szczęśliwym nieposiadaczem takowego to patrzył na mnie jak na kosmitę. W końcu dojrzałem i kupiłem sobie Nokię. Z poczuciem awansu społecznego tydzień trenowałem klawiszologię. Wszystko na nic, bo nikt nie dzwoni, ani ja nie mam gdzie.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 28 mar 2011, 19:41
Ja to swojej pani z warzywniaka nie dam numeru,boje się jej.... :mrgreen:
Znajomi - eh no tu już mówiłem jak sytuacja wygląda.....
Modliszko mi też było bardzo miło usłyszeć Twój głos i gadać z Tobą ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 28 mar 2011, 19:42
Panna_Modliszka napisał(a):Rozbawiły mnie dziś do łez podrygi podstarzałej, zazdroszczącej innym młodości babki. :lol:
..

Boże..... aż nie chcę wiedzieć ile ta babka ma lat, ale ja też jestem stara, ciekawe jak o mnie ludzie mówią :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 28 mar 2011, 19:43
Korba, Ja o tobie zawsze dobrze mówiłem ;) i mówię nadal :D
Kasia :yeah:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 28 mar 2011, 19:48
Panna_Modliszka napisał(a):Sabaidee, nie wiem... znajomym, rodzinie?

Pani w warzywniaku? :P

Nie ma takowych... a w warzywniaku jest facet i to niemiły. Mam dzwonić do warzywniaka i pytać czy była dostawa ziemniaków?
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez sebastian86 28 mar 2011, 19:49
obolały i bez ikry po 12 godzinach pracy...bylem prawie ciagle spocony , a rano na miekkich nogach stalem.czasem natretne mysli nachodzily w czasie wykonywania obowiazkow. latwo nie bylo ale wytrzymalem.
We Are The Champions 2016(L)

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 28 mar 2011, 19:59
Panna_Modliszka napisał(a):Nauczka - likwiduję komunikatory , przerzucam się na telefon. Tam nikt opacznie moich słów nie odbierze.

Zgadzam się... telefon jest znacznie lepszy (o kontakcie na żywo nie wspomnę), słychać brzmienie głosu, śmiech... I samemu się można zdziwić, że jest się bardziej rozmownym niżby się wydawało :D

-- 28 mar 2011, 19:01 --

człowiek nerwica napisał(a):Ja bym chciał żeby ktoś po prostu,czasem,sam od siebie do mnie zadzwonił...Problem w tym,że raczej osoby z reala które mają mój numer raczej nie chcą mnie znać.No a wiadomo tutaj na nerwicy...nikogo zmuszać nie będę do dzwonienia bo sam się tego boje więc wiem jak to jest.Poza tym ehh w sumie to nie ma o czym rozmawiać...bo niby co ja takiego interesującego robię żeby mogło to kogoś zainteresować?(pytanie retoryczne).

Darku, ja mogę czasem zadzwonić. Możesz na mnie liczyć :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 28 mar 2011, 20:04
dokładnie :great:

a ja byłam u chirurga. mam skierowanie na gastro i kolono jednocześnie. pod narkozą. i z głowy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez bananiq 28 mar 2011, 20:08
Hej, w sobote byłem w Czestochowie na zlocie maturzystów ;) Całkiem niezle i bez tabletek przetrwalem ok. 10h w autobusie :D No i wszedłem na wierze kosciola chociaż nie było łatwo, cały czas myślałem, że jak wejde to się zawali, ale zakład z kumplem o piwko jakoś mnie zmotywował :P Niedziela spedzona na meczu w swarzedzu oraz u dziewczyny były drobne leki i objawy, ale dałem rade. A dzisiaj dopiero wrociłem do domu.. szkoła,obiad, korepetycje, powrot do domu i nie było jakos czasu myslec o nerwicy.. ;) Jedynie teraz odczuwam lekki niepokój i dyskomfort w klatce, ale to pewnie moje myśli się nasilaja wieczorem.. Pozdrawiam..:)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

— św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)

Mój dzisiejszy dzień

przez LukLuk 28 mar 2011, 20:13
Korba,
gastroskopia .. ? :shock: miałem, ale bez narkozy. okropienstwo, paskudztwo, pfu-pfu, żałosne badanie. Nie wspominam tego mile .. :shock: aż mnie ciarki przechodzą jak o tym pomysle.

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 28 mar 2011, 20:15
LukLuk, kiedyś miałam, dawno temu. ohydztwo. ale pod narkozą to mi to lotto :P
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 28 mar 2011, 20:16
A ja tam jakoś przeżyłem spokojnie gastro :yeah:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Mój dzisiejszy dzień

przez LukLuk 28 mar 2011, 20:20
Ja chyba miałem o tyle gorzej, że badanie miałem w szpitalu o godz. 16.oo - a od rana musiałem byc na czczo :pirate: nigdy w zyciu nie pójde juz na gastroooooo. tak samo jak nie pójde na cystografie, okropienstwo. oooo

Sortuj wg