Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 19 mar 2011, 00:12
Korba, Boję się wszystkiego co związane z lekarzami , szpitalami, zabiegami. Fakt ,że mam za sobą bardzo przykre doświadczenia. Ale bałam się w sumie zawsze. Ale teraz każda wizyta to dla mnie koszmar:(
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 19 mar 2011, 00:58
Kasiu, Jestem z Tobą myślami.
Wiem co przeżywasz. Miałam to samo za każdym razem kiedy trafiałam na stół operacyjny.
Jeśli wykluczyli jajnik-ok.
Przy wyrostku są czasem wymioty i gorączka.
Słuchaj mnie.....mnie tez tak bolalo....usg nie wykazało nic, a bolała mnie jak cholera pachwina, biodro i promieniował ten ból aż do brzucha.
Okazało się,że mam wypuklinę na kręgu lędźwiowym. Rozumiesz?
Rezonans kregosłupa by się Tobie przydał.
Tak mnie to bolało, że kulałam.
Miałam stan zapalny.
I trafiłam do masażysty.
Ponad 30 masaży pod rząd. Po wypuklinie ani śladu.
Masował mnie niewidomy chiropraktyk.Opowiadałam dawno o tym, może nie pamiętasz.
Obrazek
Główny Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 19 mar 2011, 01:25
dobry dzień, chyba pierwszy raz w życiu lubię swoją pracę :P

....hmmm a może to efekt brania psychotropów :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 19 mar 2011, 06:27
Monika1974, dziś się wszystko okaże, mam nadzieję, że cokolwiek. Jednak modlę się, by nie musieć tam zostać. Mało spałam, denerwuję się. W tej chwili bolą mnie kości - biodra, ramiona, kolana i łydki.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 19 mar 2011, 09:38
Korba napisał(a):paradoksy, Basiu, wiem, tylko co z wszystkim innym? Czy naprawdę jeszcze mi głupi wyrostek do tego potrzebny? Chirurg jest konkretny, kazał mi przywieźć moje wszystkie inne wyniki badań, bo jak mu opowiedziałam o innych objawach i badaniach powiedział, że ewidentnie coś mi dolega, ale jak dotąd nie wiadomo co. Ja się boję szpitala. Gdyby dzisiaj nie było przy mnie kumpeli, która mnie pilnowała, to bym uciekła stamtąd, to pewne.

Kasiu, być może ten wyrostek właśnie okaże się dla Ciebie punktem zwrotnym?
Jak w końcu jeden lekarz weźmie te wyniki... Popatrzy, skojarzy, pobawi się w dr House'a, może w końcu będą wiedzieć co Ci jest?
Może udałoby się dowiedzieć co to za świństwo i w końcu je wyleczyć? ;)
Staraj się być dobrej myśli.

wiola173 napisał(a):Korba, Boję się wszystkiego co związane z lekarzami , szpitalami, zabiegami. Fakt ,że mam za sobą bardzo przykre doświadczenia. Ale bałam się w sumie zawsze. Ale teraz każda wizyta to dla mnie koszmar:(

ja rozumiem, co prawda ja w szpitalu byłam tylko parę razy, ale bardzo przeżywam takie rzeczy, bo moja mama i mój ojciec często byli w szpitalu... :-| a ja zawsze byłam świadkiem tych najgorszych wydarzeń.
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 19 mar 2011, 10:21
Kasiu, ale gdzie Cię tak konkretnie boli i jak? czy boli Cię, gdy zginasz nogę przyciskając ją do brzucha? (przy wyrostku ból się powinien zdaje się nasilać). Nie masz przy tym jakichś biegunek/wzdęć/zaparć/niestrawności? Może to jelita?
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 19 mar 2011, 11:16
paradoksy napisał(a):ja rozumiem, co prawda ja w szpitalu byłam tylko parę razy, ale bardzo przeżywam takie rzeczy, bo moja mama i mój ojciec często byli w szpitalu... :-| a ja zawsze byłam świadkiem tych najgorszych wydarzeń.

mam podobne skojarzenia. najpierw babcia, która ciągle była w szpitalu i tam zmarła, potem mama, przy której spędziłam w szpitalu miesiąc i byłam przy niej jak zmarła.
dla mnie w szpitalu się umiera...

-- 19 mar 2011, 10:20 --

_asia_ napisał(a):Kasiu, ale gdzie Cię tak konkretnie boli i jak? czy boli Cię, gdy zginasz nogę przyciskając ją do brzucha? (przy wyrostku ból się powinien zdaje się nasilać). Nie masz przy tym jakichś biegunek/wzdęć/zaparć/niestrawności? Może to jelita?

Asiu, zgadłaś.
Ból się nie nasilił do dzisiaj. Ogólnie bolą mnie biodra, głównie lewe, od 2 miesięcy mam nawracające biegunki, ostatnio na zmianę z bardzo bolesnymi wzdęciami. Boli mnie z boków, głównie lewego, ale też cały brzuch. Dziś np trochę mniej.
Byłam dzisiaj u chirurga, CRP i leukocyty lekko spadły, ale nadal jest ostry stan zapalny. Lekarz zasugerował, że to zapalenie jelit.
Czeka mnie usg brzucha, kolonoskopia, oprócz tego moje kolejne badania reumatologiczne, bo te biodra to chyba zupełnie coś innego. Jutro rano muszę jechać znowu się pokazać chirurgowi, trafiłam na bardzo kompetentnego lekarza, przejął się.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 19 mar 2011, 11:23
Też mam taką wizję.Szpital-umieralnia.
Ale to przeciez nieprawda....przynajmniej nie w większosci przypadków.
Nie bój się Kasiu-będzie dobrze.
Shadowmere

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 19 mar 2011, 12:19
Kasiu, no po Twoich objawach, o których kiedyś pisałaś podejrzewałam, że masz problem z jelitami. :roll: Na Twoim miejscu przeszłabym na pewno na dietę, o której Ci pisałam. Jeśli masz przerost drożdżaków to kolonoskopia wyjdzie dobrze (chyba, że jest ogromny przerost, wtedy mogą być już widoczne w kolonoskopii zmiany), a Twoje problemy będą się utrzymywać i stan zapalny też, oprócz tego problemy ze stawami, mięśniami, neurologiczne i szereg innych. Namawiam Cię jeszcze raz na zmianę trybu życia, bo to jest najlepszym lekarstwem.

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 19 mar 2011, 12:30
_asia_, Asiu, dzisiaj na obiad kasza jaglana :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 19 mar 2011, 12:38
Korba napisał(a):_asia_, Asiu, dzisiaj na obiad kasza jaglana :)

:great:

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez Alex1963 19 mar 2011, 14:46
_asia_ napisał(a):
Korba napisał(a):_asia_, Asiu, dzisiaj na obiad kasza jaglana :)

:great:

Powiesz coś więcej o tej diecie? A moze jest gdzies jakas stronka o niej w internecie?
Alex

Mój dzisiejszy dzień

przez Paranoja 19 mar 2011, 14:55
a ja zawsze zazdroszcze wszystkim jak mogą iść do szpitala. uwielbiam szpitale, niech mnie kroją, wycinają, zabijają
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 19 mar 2011, 15:08
Paranoja, o coś Ty! :shock:
MOże Ty potrzebujesz,żeby ktoś się Tobą zainteresował? Niekoniecznie,żey od razu Ciebie kroił? :roll: :shock:

-- 19 mar 2011, 15:08 --

*żeby
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg