Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Robanix 18 mar 2011, 01:46
polakita napisał(a):od dziś używam Linuxa :yeah:

Nie martw się, jakoś to przeżyjesz, choć łatwo nie będzie :mrgreen: ...
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 18 mar 2011, 04:22
moja noc jest bardzo długa i wolno płynie czas......
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Michuj 18 mar 2011, 05:54
Moja była dobra, do momentu gdy się nie obudziłem :(
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 18 mar 2011, 11:32
ja zostałam w domku i dobrze mi z tym, choć towarzyszy mi lekki niepokój.
a przede mną cały tydzień wolnego, tyle że dużo wizyt lekarskich ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Nina_1986 18 mar 2011, 11:33
Kiedy się budzę jestem jakaś nie pewna,zaczynam analizować jak bezie wyglądał mój dzień :(
Wstaje myje się ubieram się,maluje się:) robię śniadanie jem idę z pieskiem na spacer,przychodzę do domu jem wychodzę na miasto na jakieś 1,5 do 2 godzin żeby jak najmniej spędzić czasu w domu.
Wracam do domu siadam trochę przed kompem słucham relaksacyjnej muzyki,to jest wspaniałe można się odprężyć i pomyśleć o czymś miłym to naprawdę pomaga : :D

Mój dzisiejszy dzień

przez olaolaaa 18 mar 2011, 13:28
a ja wczoraj miałam (jak na nerwice) bardzo dobry dzien! ataki rzadkie i słabe raczej, w porownaniu z tymi jakie miewam... ale dzis wstałam i znowu :/ poszłam do kuchni zrobic herbate i nagle zaczełam słabnąć...i odrazu ta mysl: zaraz upadnę i nikogo nie ma w domu...otworzyłam okno i postałam poczym pobiegłam szybko do łózka :/ serce waliło a cisnienei było NISKIE (zawsze mam bardzo niskie, czasami 80/90)

moze za kilka dluzszych chwil mi przejdzie....nie chce przelezec dnia w łózku :/ mam tego dosyc! kiedy mysle, ze juz wszystko okej to cholerstwo mnie dopada

Mój dzisiejszy dzień

przez Nina_1986 18 mar 2011, 14:52
olaolaaa napisał(a):a ja wczoraj miałam (jak na nerwice) bardzo dobry dzien! ataki rzadkie i słabe raczej, w porownaniu z tymi jakie miewam... ale dzis wstałam i znowu :/ poszłam do kuchni zrobic herbate i nagle zaczełam słabnąć...i odrazu ta mysl: zaraz upadnę i nikogo nie ma w domu...otworzyłam okno i postałam poczym pobiegłam szybko do łózka :/ serce waliło a cisnienei było NISKIE (zawsze mam bardzo niskie, czasami 80/90)

moze za kilka dluzszych chwil mi przejdzie....nie chce przelezec dnia w łózku :/ mam tego dosyc! kiedy mysle, ze juz wszystko okej to cholerstwo mnie dopada

Dzień dobry Ja też mam niskie ciśnienie 87/67 dosyć często ale boirę magnez żeby je podnieśc:)
Masz kogoś bliskiego żebyś mogla się wygadać co Ci dolega i czego oczekujesz od życia od siebie co byś chciała zmienić,czego ci trzeba,kogoś kto cię zrozumie wesprze przytuli,pocieszy?!

-- 18 mar 2011, 13:58 --

Nina_1986 napisał(a):
olaolaaa napisał(a):a ja wczoraj miałam (jak na nerwice) bardzo dobry dzien! ataki rzadkie i słabe raczej, w porownaniu z tymi jakie miewam... ale dzis wstałam i znowu :/ poszłam do kuchni zrobic herbate i nagle zaczełam słabnąć...i odrazu ta mysl: zaraz upadnę i nikogo nie ma w domu...otworzyłam okno i postałam poczym pobiegłam szybko do łózka :/ serce waliło a cisnienei było NISKIE (zawsze mam bardzo niskie, czasami 80/90)

Dzień dobry Ja też mam niskie ciśnienie 87/67 dosyć często ale boirę magnez żeby je podnieśc:)
Masz kogoś bliskiego żebyś mogla się wygadać co Ci dolega i czego oczekujesz od życia od siebie co byś chciała zmienić,czego ci trzeba,kogoś kto cię zrozumie wesprze przytuli,pocieszy?!

Weź sobie kartkę i napisz co ci cię udało osiągnąć,co potrafisz zrobić:)

Mój dzisiejszy dzień

przez olaolaaa 18 mar 2011, 17:08
nie mam kogos takiego, nikt nie wie ze to mnie dreczy :/ zawsze byłam osoba silna psychicznie wiec nikt z moim bliskich i znajomych nie uwiezłby ze mogło cos takiego mnie spotkac :( dobrze, ze jest to forum, tutaj moge sie wygadac i widze ze nie tylko ja mam taki problem.
na kartce zapisuję sobie od niedawna, nie tlyko to co mi si eudało ale tez to co czuje w danej chwili (szczegolnie pisze w autobusie i na zajeciach czasami kiedy dopada mnie ten lek, te napady gorąca...)

Mój dzisiejszy dzień

przez Nina_1986 18 mar 2011, 20:45
olaolaaa napisał(a):nie mam kogos takiego, nikt nie wie ze to mnie dreczy :/ zawsze byłam osoba silna psychicznie wiec nikt z moim bliskich i znajomych nie uwiezłby ze mogło cos takiego mnie spotkac :( dobrze, ze jest to forum, tutaj moge sie wygadac i widze ze nie tylko ja mam taki problem.
na kartce zapisuję sobie od niedawna, nie tlyko to co mi si eudało ale tez to co czuje w danej chwili (szczegolnie pisze w autobusie i na zajeciach czasami kiedy dopada mnie ten lek, te napady gorąca...)

Wiem że to może być dla Ciebie bardzo trudne,ale wiem że jak ja się komuś nie wygadam,co mnie dręczy to jest masakra.Tłamsząc w sobie to tylko się przez to stan pogarsza.Uważam że powinnaś wybrać sobie taką osobo co jest Ci najbliżej i jej się zwierzyć,porozmawiać a na pewno by Ci się polepszyło,może nie od razu ale z czasem byś czuła ulgę,wiem coś o tym:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 18 mar 2011, 22:18
spędziłam cały dzień na ostrym dyżurze z podejrzeniem zapalenia jajnika bądź wyrostka. to pierwsze zostało wykluczone, natomiast drugie niem choć biorąc pod uwagę wszystkie moje inne objawy lekarz nie jest przekonany, że to jest to. mam jednak ostry stan zapalny CRP 53 i podwyższenie leukocytów itp, jutro rano mam się stawić u chirurga. boję się, że mnie tam zostawią :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 18 mar 2011, 22:19
Korba, Kasiu, najwyżej Ci wytną wyrostek i będziesz mieć spokój.
Wiedzą, co robią.
Tulę ;*
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 18 mar 2011, 22:23
paradoksy, Basiu, wiem, tylko co z wszystkim innym? Czy naprawdę jeszcze mi głupi wyrostek do tego potrzebny? Chirurg jest konkretny, kazał mi przywieźć moje wszystkie inne wyniki badań, bo jak mu opowiedziałam o innych objawach i badaniach powiedział, że ewidentnie coś mi dolega, ale jak dotąd nie wiadomo co. Ja się boję szpitala. Gdyby dzisiaj nie było przy mnie kumpeli, która mnie pilnowała, to bym uciekła stamtąd, to pewne.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 18 mar 2011, 22:27
Korba, <Tulam>
Rozumiem ,że się boisz bo mam to samo. Ale jeśli jest szansa ,że w końcu ustalą co Ci jest i pomogą to musisz wytrwać. Trzymam kciuki:*
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 19 mar 2011, 00:07
wiola173, paradoksy, dzięki Kochane moje.

wioluś, boisz się czegoś konkretnego, czy tak ogólnie?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg