Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 15 mar 2011, 22:24
ostatecznie chcę poczucia bezpieczeństwa. nie muszę mieć pierścionka w szampanie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 15 mar 2011, 22:49
...i pocieszające... :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 15 mar 2011, 22:53
Panna_Modliszka,

To moze niech Linka Ci wybierze :mrgreen: , wtedy będzie pewne:)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 15 mar 2011, 22:53
paradoksy napisał(a):no pierwsza noc na "swoim".. padliśmy na pyski po całej przeprowadzce i tyle było pierwszej nocy na swoim :lol:

kiedy parapetówa?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Heartbreaker 16 mar 2011, 00:10
Dużo stresu nagromadziło sie tego ....frustracja.....itp.... wiec żeby coś poczuć jak w amoku gnam przez miasto ścigając się ..z kim .. z nikim chce zapomnieć oderwać się ....... poczuć coś ......zachowanie nie bezpieczne ....adrenalina ... silnik ryczy pasy się zlewają słupki przelatują i tak miedzy samochodami........gnam nic się wtedy nie liczy tylko tu i teraz tylko ta chwila ......i nagle nie mieszczę się prędkość duża .......uda się czy nie ....czas zwalnia sekundy w minuty ........próba opanowanie ....choć na te ułamki sekund ...mam władze panuje nad tym.........uff udało się !!! zastrzyk adrenaliny serce wali jak oszalałe ......i to chyba właśnie dla tego żeby poczuć coś ........trzęsący się że mało co nie zginąłem .....Ale jednak dziś się udało..... chciał bym poczuć się bezpiecznie.......ale tylko niebezpieczeństwo jest silniejsze.....
Uwaga! mam nerwice....... i nie zawaham się jej użyć :)

http://www.youtube.com/watch?v=Jx5T-G78SHI

Mój dzisiejszy dzień

przez milka89 16 mar 2011, 00:50
Dzisiejszy dzień był pozytywny....do wieczora, kiedy pojawiły się znów szumy w uszach ucisk w głowie i wyczulam coś twardego w lewej skroni a w prawej tego nie mam i jestem przekonana, że to tętniak. I już wszystko mi się zawaliło, boję się położyć....chcę mi się wyć :(
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

Mój dzisiejszy dzień

przez bananowa 16 mar 2011, 11:12
Mnie obudził listonosz, który napierniczał mi najpierw w domofon, a potem, kiedy myślałam, ze odpuścil i poszedł to zaczął walic mi po drzwiach. Powiedziałam mu, że kultury to on nie ma za grosz i że jak śpie po pracy, to widocznie nie chce mu otworzyc i niech mi nie nadupcza ! A on :shock: haha. Jestem zadowolona z siebie, bo powstrzymałam agresję i po prostu się z tego pośmiałam, a nie nakręcałam się w złości.
... sometimes my mind play with me ...

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 16 mar 2011, 11:25
:shock: nie wiem jakim cudem, przez chorobę już 4 dni nie palę.....i tak już zostanie - mam nadzieję :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 16 mar 2011, 11:26
linka, piona
ja od stycznia na stałe nie palę
a od grudnia tylko popalałam już

chociaż nieraz mi się baaardzo chce ;)
paradoksy

Mój dzisiejszy dzień

przez bananowa 16 mar 2011, 11:32
linka, Trzymam kciuki ! ja też nie palę, trzy miesiące prawie - oczywiście ze strachu :D jak serducho zaczęło wariować od razu rzuciłam (paliłam 8 lat fuuuuj) i tez chce żeby tak już zostało ! Chociaż co śmieszne nie odczuwam żadnej poprawy zdrowia hehe, bo napierniczające serducho i puls dają mi się na maksa we znaki :) paradoksy, kocham Twój gif w podpisie !! :D
... sometimes my mind play with me ...

Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 16 mar 2011, 12:11
linka, super :great: ja rzuciłam 4 lata temu, było ciężko ,ale się udało. Do dzisiaj miewam sny , że palę faje i jeszcze czasami mnie ciągnie ,ale nie na tyle by nie móc sobie z tym poradzić :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 16 mar 2011, 12:50
linka napisał(a)::shock: nie wiem jakim cudem, przez chorobę już 4 dni nie palę.....i tak już zostanie - mam nadzieję :mrgreen:

linka, superrrr!!! rzuć to cholerstwo, po co się truć! i kasę tak przepalać skoro można wydać na coś innego, przyjemnego... ja nie palę już rok i 10 miesięcy. :D
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez milka89 16 mar 2011, 17:00
chciałam się pochwalić, że dziś po raz pierwszy obudziłam się bez szumu w uszach!!! :lol: moja małe zwycięstwo ;)
jednak nadal dotykam sobie obu skroni bo wydaje mi sie, ze nie sa rowne te "rzeczy" pod skóra i sie boje ,ze wyczuwam tętniaka...;/
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

Mój dzisiejszy dzień

przez sebastian86 16 mar 2011, 17:27
bylo dobrze wiekszosc dnia ale jedna wredna malpa wszystko zepsula...ktoregos dnia nie wytrzymam...k...mac :evil:
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg